Хитрый Лис• 14 марта 2025

Вступление Украины в НАТО больше не рассматривается - Рютте

https://t.me/oko_ua/75599
❗️❗️Вступ України до НАТО більше не розглядається, — генсек Альянсу Марк Рютте.

Також він заявив, що оптимістично налаштований щодо можливості припинення бойових дій в Україні цього року.

Странно, что на Советчице это ещё не обсудили
PinkMa• 14 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Можна вкратци?
Нато може доживає останні роки як гарант чогось ілюзорного. Можуть бути інші союзи. Зараз все рівно- мілітаризація і віра в бомби. Недаром і макарон заявляв про ядерні програми

І Дуда вкортре просить Сша розмістити в них ядерку.
блин а я не проверила и повелась
Тетя Фрося• 14 марта 2025
Ответ дляPinkMa
Чехия помнит, а дальше они не лезли. вот кто знает тот как раз ненавидят русню больше всех. Потому что оккупация русней это уникальное событие. В плохом смысле. Они всех делают русским, это паразит. В отличие от других империй когда то существовавших
Германия, Австрия. Помнят они все.
Корочка Хлеба• 14 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Удалено администрацией...
та заблокируйте вы ее
LudaSHS• 14 марта 2025
Ответ дляPinkMa
блин а я не проверила и повелась
То ваша тема була нижче?, тільки зайшла.
Зате ’’поговорили’’ оно як багато сторінок.
Yuljwa• 14 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
а в Україні мізків нема, так?
Были.
Давным-давно все эмигрировали из-за ненадобности собственной стране.
Это штучные специалисты, собственная школа.
Было бы это так просто, яо было бы у всех.
Хотя в ближайшие лет 10 появится много обладателей орудия массового поражения, раз уж институции не работают.
PinkMa• 14 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
так говорю же повелась(
snejs• 14 марта 2025
Ответ дляYuljwa
Ой, не лукавьте.
Если рассияне знали, что НАТО не светит, зачем пришли?
ну спросите у своих друзей. И нам расскажите ))
Yuljwa• 14 марта 2025
Ответ дляsnejs
Я там не хожу, где вы ходите.
snejs• 14 марта 2025
Ответ дляYuljwa
Я там не хожу, где вы ходите.
а откуда вы знаете где я хожу?
SantaMonika• 14 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Поговорили про те, що ніхто і і не збирався нас в НАТО брати. Фейк не фейк не має значення. То факт
Anna-08e7• 14 марта 2025
Ответ дляКокоСина
Отже путя зараз забере своїх підарасів з наших земель,НАТИ ж нєма, а вони у нас з натою воюють
Якби ж то НАТО не має відношення до війни. Хуйлу треба війна заради війни, сама по собі.
nata.ant• 14 марта 2025
Ответ дляPinkMa
господи я когда такое читаю думаю как же сильно засрала мозги росия. Какое у вас у мноих мощное чувство меншовартости.
У Украины самая сильная армия в ЕВропе, милионная, с опытом.
но нет - а они хотят ли...
До чого тут рашка взагалі? Ви послухайте політиків не українських,і що вони говорять.Це тільки нам здається,що нашу армію в ЕС чекають,а насправді їм вигідно щоб вона в Україні і зоставалася
Anna-08e7• 14 марта 2025
Ответ дляPerfect look
85% сказали, что воевать не будут, дурных нет
А хто їх питатиме
LudaSHS• 14 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Це рішення будо ще в 90 х
Потім в 2007/08 Меркель ще раз настояла, є спогади Ірини Ваннікової прес аташе Ющенка з того Мюнхена. Де пуйло грозив перший раз країнам Європи .
А Кісінджер. Він перед смертю визнав помилку, коли сказав, якби і Україну разом тоді взяли в Нато то війни б може не було.
Носяться з тим нато, наче воно десь воювало. Так було б непогано тоді,ще раніш, але ми були задурені пропагандою ’ мирні роззброєні нейтральні бджілки’ . А америка і рада, що медвідя не діставали. А зараз останні роки все так змінюється, що країни приходять до висновків що нічого не захистить, окрім власної зброї. А ми і ні в Нато, як країни східного соц табору не попали, і власний потенціал віддали - знищили, просто комбо.

Але вчасне нато на зарі тих 2005-2008 могло нас спасти. Але всі грали в дружбу с пуйлом
Blacky_Mik• 14 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Мені не треба співчуття. Співчуття -на кладовищах, а їх за що так не любили? Теж невдалі народилися ?
ви зараз про яких саме покійників? давайте розглянемо кожен випадок окремо.
LudaSHS• 14 марта 2025
Ответ дляviter33
1.Для вступу в НАТО - треба згоду усіх діючих членів НАТО. Наприклад, Угорщина - ні за що не погодиться. І не лише вона. І слова Зеленського ні на що не вплинуть
2.Преславута 5-та стаття НАТО ні до чого не зобов’язує членів НАТО. Це - черговий міф. Ну і спільне управління силами НАТО (за згодою усіх членів) - це утопія

Тому просто треба мати зброю, НАТО не допоможе
так
Це багато хто висновки в епоху зміни світового порядку зробив вже
Blacky_Mik• 14 марта 2025
Ответ дляnata.ant
давайте, може, відразу посилання на матеріали закордонних політиків, але мовою оригіналу. Бо так це якесь блаблабла від малєнього чілавєчка.
SantaMonika• 14 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
В мене не має стільки років життя, змушена відмовити
Blacky_Mik• 14 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Удалено администрацией...
wer-inn• 14 марта 2025
А все херня, таки почалась, с Юща...от с того времени водили страну нашу, аки осла за моркофкой...и в самый ответственный момент....болт ...сама люба сама....и палочкой к двери гуманитарки немношко
Blacky_Mik• 14 марта 2025
ну і скарга на тему за мотивами фейку.
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляSeehund
Странно, что я у вас не вижу Мани и Ко, признайтесь, вы их забанили?)) НАТО, а также ЕС - был для нас мираж.
Не банила
Если их ещё не было, то будут😁
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляsnejs
теперь он с нами навсегда?
Удалено администрацией...
Blacky_Mik• 14 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Якщо не буде. Нападають на слабких і тих, хто не знає куди пертись
( вагаються )
вітаю, ви вдруге вжили слово ’пертись’ по відношенню до країни.
SantaMonika• 14 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
Удалено администрацией...
В мене довге життя. Але всіх років недостатньо, скільки загинуло українців
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляFlower Girl23
Да, есть такое... Очень уж ему уходить не хочется...
Киев озвучил США свои «красные линии», сообщает украинское издание «Европейская правда» со ссылкой на источник.
«Не может быть никаких ограничений численности армии, и не может быть никаких запретов относительно участия Украины [в международных организациях], в том числе в Евросоюзе и НАТО. Вопрос [красной линии касательно] НАТО также прозвучал от Ермака, что Россия не должна иметь право вето», — сказал собеседник. С его слов, Киев против снятия вопроса о НАТО с повестки дня.
Удалено администрацией...
Blacky_Mik• 14 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
ви знову використовуєте покійників як якийсь аргумент. Навіщо?
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляКорочка Хлеба
Почему мифичный вступ?
Нам обещали все - и дед бидон, и столтенберг, и борель, и более мелкие политики
Обещали то на апрельском саммите нато, но на августовском
Только баба меркель сказала правду лет 12-15 назад - а не будете вы в нато.
Женщин надо слушать 🤭
Blacky_Mik• 14 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
Удалено администрацией...
ви видалите тему нарешті? ви принесли фейк. видаляйте
Blacky_Mik• 14 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
Женщин надо слушать 🤭
видаліть, будь ласка, вашу фейкову тему, не соромтесь