Хитрый Лис• 14 марта 2025

Вступление Украины в НАТО больше не рассматривается - Рютте

https://t.me/oko_ua/75599
❗️❗️Вступ України до НАТО більше не розглядається, — генсек Альянсу Марк Рютте.

Також він заявив, що оптимістично налаштований щодо можливості припинення бойових дій в Україні цього року.

Странно, что на Советчице это ещё не обсудили
SantaMonika• 14 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
ви знову використовуєте покійників як якийсь аргумент. Навіщо?
Це відповідь на ваше звинувачення, яка я нещасна, то я хоч жива
Чому досі жива- бо давно не вірю в ці ваші казки
Yuljwa• 14 марта 2025
Ответ дляwer-inn
А все херня, таки почалась, с Юща...от с того времени водили страну нашу, аки осла за моркофкой...и в самый ответственный момент....болт ...сама люба сама....и палочкой к двери гуманитарки немношко
Украина в иракской позорной операции участвовала, завоёвывая шансы вступить в НАТО. Собственно, это кулуарно и обещалось.
При Кучме ещё дело было. При всей декларируемой многовекторности ЛД тоже знал, что выжить Украина может только войдя в межлународные военные организации.
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
А чого він психічно хворий лише по відношенню до України?А Казахстан,Білорусь та інших не чіпає? Вибірковий психічний розлад?
Удалено администрацией...
sky-labs• 14 марта 2025
Ответ дляYuljwa
Ой, не лукавьте.
Если рассияне знали, что НАТО не светит, зачем пришли?
Потому что хотели и могли, а мы были слишком недалекими чтобы это пресечь на корню
PinkMa• 14 марта 2025
Ответ дляnata.ant
До чого тут рашка взагалі? Ви послухайте політиків не українських,і що вони говорять.Це тільки нам здається,що нашу армію в ЕС чекають,а насправді їм вигідно щоб вона в Україні і зоставалася
что говорят? я слушаю
sky-labs• 14 марта 2025
Ответ дляМимо_шла
Значит этот пункт из мирного договора можно вычёркивать.
Плохо...
Теоретически за него можно было выторговать хоть что-то.
Если бы не жевали сопли с началом переговоров...
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
у вас теж, здається, щось з патріотизмом негаразд. Враження, що він у вас поламався. Ви б це приховували якось, а то здається, що вам від такого навіть не соромно.
Удалено администрацией...
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
вам би виїхати.
Так вот именно
Причем, всей семьёй
Но увы, мы в концлагере🤷
sky-labs• 14 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Коллективная неадекватность украинцев помноженная на псих.расстройство агрессивного соседа
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Якими ядерними бомбами ми можемо так зробити ?
Теми, что нам не разрешат сделать
Lisa_m• 14 марта 2025
Я хз что такое око, но какое же позорище, что в 21 веке при наличии массы инструментов, ИИ технологий и миллионов ресурсов для перевода и даже для точного толкования !! с учетом специфики разных языков, люди не в состоянии самостоятельно получать и оценивать информацию.
Мама Никитки-2• 14 марта 2025
https://www.nato.int/cps/en/natohq/opinions_233821...
Дуже цікаво. Облизав Трампушу з усіх боків. Як же бояться, що штати вийдуть з НАТО
sky-labs• 14 марта 2025
Ответ дляalenka3108
Як мені іноді хочеться, щоб пуйло атакувало країни НАТО і тоді б всі зрозуміли, що НАТО то імпотент, і нарешті перестали б ми « хотіти» в НАТО, і нарешті б не було ніяких маніпуляцій цим НАТОм. От тоді можна зробити новий союз, в якому б була Україна, з боєздатною армією. Це були б найкращі гарантії безпеки.
Ни один союз не возьмется гарантировать нашу безопасность, если мы своими силами не будем ее для себя обеспечивать.
Поэтому дело не в союзах, а в самодостаточности...
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляPinkMa
от нас завист очень много
очнитесь.
Можно, пожалуйста, по пунктам, что от нас зависит
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
от би до топікстартерші це донести. Але вони злиняла з теми лисицею - шукає щось інше гиденьке про Україну. Робота в неї така.
Работаю я в общепите)
А вы где
Мама Никитки-2• 14 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Тут вже було про переклад ? Тему не читала. Новина не новина
А так

П с нато Не нато, я не дуже вже вірю в союзи і гарантії на папері .
Думаю країни на кшталт Балтії теж не вірять, і Польші, тому Дуда вчора знову просив розміщення ядерки в Польші
Я дала посилання на стенограму зустрічі в білому домі. Немає там про те, що вступ не розглядається. Но облизав зачьотно Трампа. Я так думаю, їм би ще пару років протриматись, щоб підготуватись. Бо соплі жували, поки Україна кров’ю стікала
Корочка Хлеба• 14 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
Работаю я в общепите)
А вы где
Она на социале. Только там такой яростный накал патриотизма и куча претензий, что мы не вписываемся в ее парадигму.
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
ну і скарга на тему за мотивами фейку.
Вы ещё и на воздух пожалуйтесть)
Мама Никитки-2• 14 марта 2025
Ответ дляnata.ant
Як армію- візьмуть залюбки. Після армії жити в себе не залишать.
автор Хитрый Лис • 14 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
ви видалите тему нарешті? ви принесли фейк. видаляйте
Женщина, уймитесь
Не нравиться, вы можете уйти из темы
Вас тут никто не держит
Мимо_шла• 14 марта 2025
Ответ дляsky-labs
Плохо...
Если бы не жевали сопли с переговорами, а провели их после успешной харьковской/херсонской операций,то у нас бы и границы до 22 года были
frumoasa17• 14 марта 2025
Ответ дляSARA Abramovнa
Значит, берём обоих в союз!
Румунія відхрестилася від участі в примарній миротворчій місії. Сказала що підрозділи збройних сил не дасть. А ви про союз В принципі, як і Польща, та теж саме заявила, що ні, не буде брати участь.
alenka3108• 14 марта 2025
Ответ дляsky-labs
Сенс всіх альянсів в єдності і допомозі один одному, а не коли кожен сам за себе.
PinkMa• 14 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
будущее Европы от нас зависит
lisulya• 14 марта 2025
Ответ дляArgesha
Ой, та не дійде все одно.
Все одно спостерігатимемо періодичні волання ’А якби ми буууууули в натіііііі’....
Можно ещё вспомнить ’Закрийте небо’
viter33• 14 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
так
Це багато хто висновки в епоху зміни світового порядку зробив вже
Наступним кроком буде здобуття ядерки (я не про нас)
Бо це зараз чи не єдина гарантія (ядерка + ракети для її доставки)
viter33• 14 марта 2025
Ответ дляnata.ant
Ви впевнені,що вони з нами хочуть в союз?
Як би там не було - Україна має найбільшу кількість підготованих військових, як єдині в світі (крім раші) мають досвід сучасної війни
Oxy3• 14 марта 2025
Ответ дляArgesha
Ну а як же!
Ну вєдь права імєєм!
Куди хочемо - туди й ліземо, і ніщо нам не указ!
В цьому ідеальному світі усе має бути по справедливості й по-закону!
Пишите адрес. Проверим как в нашем неидеальном мире вы будете кричать о законах и справедливости, когда вам наваляют по морде и обчистят квартиру на правах более сильного. И не вздумайте в полицию обращаться, вы же не такая. Вы только силу понимаете, а не законы.
Алиса Куклачёва• 14 марта 2025
Ответ дляOxy3
Вибачте, Ваш нік читається латиницею або кирилицею?
sky-labs• 14 марта 2025
Ответ дляalenka3108
Мы сами себе не можем полноценно помочь без практически абсолютной помощи со стороны, кому мы можем помочь?!