Цідило правди• 14 марта в 18:10

Какой климат во Львове? Часто бывает дождь или нет?

Клин_Кляйн• 14 марта в 18:10
Дощ там завжди )))
Папина дочка• 14 марта в 18:11
Ответ дляКлин_Кляйн
Дощ там завжди )))
Вже кілька років як клімат посушливий
Папина дочка• 14 марта в 18:12
Немає дощів. Львівщина переходить в степову зону. Весь захід переходить.
Кілька останніх років опадів мало, зима безсніжна, навіть в Карпатах
автор Цідило правди • 14 марта в 18:12
Ответ дляКлин_Кляйн
Дощ там завжди )))
Ну я зараз у Львові. Дощ, темно. Цікаво чи це одиничний випадок 😃
Папина дочка• 14 марта в 18:13
Ответ дляЦідило правди
Та який це дощ. Так цяпає.
Снігу не було, дощів мало.
Звездолётчица• 14 марта в 18:15
Ответ дляЦідило правди
Зараз не тільки у Львові дощ. Чекаємо антициклон з сонечком
Плету корзинки• 14 марта в 18:19
Ответ дляКлин_Кляйн
Дощ там завжди )))
Вообще нет. Это какая-то страшилка про дожди во львове. Летом просто отлично, когда после недели пекла пройдет дождик. Осенью и весной тоже умеренно
Капитанша• 14 марта в 18:19
Якщо порівнювати з Києвом, то у Львові один суцільний дощ.
Капитанша• 14 марта в 18:21
Ответ дляПлету корзинки
Де те пекло? Весь час холодно, половину літа вітровку не знімаю
Папина дочка• 14 марта в 18:21
Ответ дляКапитанша
Років 2 точно, спека аномальна.
Капитанша• 14 марта в 18:24
Ответ дляПапина дочка
Років 2 точно, спека аномальна.
😁 та де? Минулого літа трохи тепла було, але не довго. А позаминулого то взагалі холодно весь час і дощі, дощі, дощі. Брррр..
Папина дочка• 14 марта в 18:25
Ответ дляКапитанша
Холодно ))до +50 доходило
Кавуни в Карпатах почали рости
Папина дочка• 14 марта в 18:26
Ответ дляКапитанша
Посуха вже кілька років. Про дощ можна тільки мріяти
Капитанша• 14 марта в 18:27
Ответ дляПапина дочка
Холодно ))до +50 доходило
Кавуни в Карпатах почали рости
Все літо у Львові, не було +50, не було +40, було з тиждень десь +30 з копійками.
Папина дочка• 14 марта в 18:29
Ответ дляКапитанша
Було на сонці і не раз. В мене город, все горіло. Клімат Львова змінюється на степовий.
Папина дочка• 14 марта в 18:32
Ответ дляПлету корзинки
Та чого ’ страшилка’, Львову пасує дощ але кілька років клімат змінюється і переважно спека і без опадів.
Капитанша• 14 марта в 18:32
Ответ дляПапина дочка
Ну якщо ви споконвіку у Львові, то вам можливо здається, що посуха і жарко. Мені здається навпаки, що мало тепла і часто дощі. Тут в мене колекція парасольок, а раніше була одна і то тільки тому, що подарували
Папина дочка• 14 марта в 18:34
Ответ дляКапитанша
Ось, навіть стаття з 2020 року.
Львівщина втратила частину посівних площ через засуху
пʼятниця, 15 травня 2020 р. о 11:20
Плету корзинки• 14 марта в 18:35
Ответ дляПапина дочка
Я тоже обожаю именно дождливую погоду во львове. И как меня бесят люди постоянно жалующие на погоду
Папина дочка• 14 марта в 18:38
Ответ дляПлету корзинки
Колись кількість опадів формували близькість до Карпат, тепер вже не так.
На Захід приходить степовий клімат опадів мало
Капитанша• 14 марта в 18:39
Ответ дляПапина дочка
Ось, навіть стаття з 2020 року.
пʼятниця, 15 травня 2020 р. о 11:20
Мені здається, що по всій Україні стало сухіше, павуки з півдня давно на півночі живуть. Так що Львів не виключення. Просто в порівнянні з Києвом мені Львів здається холоднішим і мокрішим))
Папина дочка• 14 марта в 18:40
Ответ дляКапитанша
Я порівнюю тільки Львів з Львовом у відрізку 10 - 15 років. Клімат змінився і це очевидно
Капитанша• 14 марта в 18:42
Ответ дляПапина дочка
Ви сумуєте за дощами? Я тільки за поля переживаю, коли довго дощу нема, а так люблю дощ тоді, коли вдома і не треба нікуди йти))
Папина дочка• 14 марта в 18:43
Ответ дляКапитанша
Я констатую факт. Ті хто пише, що у Львові постійно дощі нічого про Львів не знають.
Капитанша• 14 марта в 18:48
Ответ дляПапина дочка
Та я і не претендую на знання. Написала свої відчуття. Як на мене дощ у Львові часто. Мені здається, що бувають місяці, коли він щодня, хоч моросить, але є.
Можливо порівняно з років 10-15 тому це нема дощу, якщо ви так кажете. Я не знаю
Астоновитесь!• 15 марта в 01:37
Вранці дощ- вдень сонце…Вечір - дощ… Вранці сніг- вдень дощ, вранці дощ- вдень сніг… А влітку буває кожен день дощ періодом, потім засуха… ну як всюди… Дощем Львів не зіпсувати….. 🥰