Регионщица• 14 марта в 18:38
Дівчата, у мене з´явилися панічні атаки ці дні. Давно їх не було
Може в когось ще так? І пече в грудях і позаду на спині. І голова як ватна
ВерСаСе• 14 марта в 19:02
В мене тиждень після грипу - як одна суцільна панічна атака: голова крутиться, тривожність підвищена. Ви не хворіли часом?
Регионщица
• 14 марта в 22:28
Ответ дляВерСаСе
Ну є соплі і горло боліло трохи. Але температури немає
КоКоКоКоКоКо...• 06 апреля в 07:11
Так !!в мене вже пару днів пече і в спині і в грудях і панічки … що це блін таке !????