Одні думки• 14 марта в 19:17
Хочу дізнатися про телефони в школах ЕС
Їдемо з донькою (8 років) закордон, ще не вирішили куди саме(плануємо влітку), вона переходить в 3 клас,тому хочу запитати у тих,кто виїхав. Мені важливо,щоб донька зможу вільно ходити до школи з телефоном (вона к мене блогер,по дорозі може і відео записати,і мені дуже важливо,щоб коли вона дійшла до школи і зі школи додому,то мені написала,що все ок. Тому хочу запитати,в яких країнах можна брати телефони до школи? Я за те,що на уроках не можно користуватися,але на перервах,після уроків і до уроків-я тільки за,тому для мене дикість такі заборони. Буду обирати кращу судячи із Ваших відповідей,дуже дякую🥰
Манкоголік• 14 марта в 19:18
Телефони категорично заборонені до кінця середньої школи і в старшій школі можна користуватися на перервах
Творог для розжига• 14 марта в 19:19
В Германии нельзя пользоваться телефоном в школе. Но по дороге в школу и со школы можно. Потом просто без звука оставить в портфеле. На территории школы, в том числе и на переменах это запрещено.
Одні думки
• 14 марта в 19:19
Ответ дляМанкоголік
Це де? Навіть у школу брати не можна?
Я б такое не носила, но продаю• 14 марта в 19:19
Никто не запрещает носить телефон в школу. А вот пользоваться им - другое дело.
А ещё вы можете установить программу слежения.
А вообще выбирать страну по такому принципу доступа в школе к телефону идиотизм
БезникаяЯ• 14 марта в 19:20
Даже не во всех старших школах можно пользоваться на переменах телефоном.
Манкоголік• 14 марта в 19:20
Ответ дляОдні думки
Це де? Навіть у школу брати не можна?
Франція, в молодшій школі не можна, в середній може бути в рюкзаку, але в школі користуватися не можна
Одні думки
• 14 марта в 19:20
Ответ дляТворог для розжига
О,спасибо большое,такое подходит. А то я читала,что в Германии вообще нельзя телефон проносить на территорию. А если выключенным держать,то подходит.
Одні думки
• 14 марта в 19:20
Ответ дляМоська-слон
В Австрии в среду запретили в школе полностью
Вообще нельзя приносить в школу?
Одні думки
• 14 марта в 19:21
Ответ дляМанкоголік
Вони перевіряють сумки навіть???
Манкоголік• 14 марта в 19:23
Ответ дляОдні думки
Вони перевіряють сумки навіть???
Ви хочете дитину одразу вчити брехати і порушувати правила? Це для всіх нормально і навіть не обговорюється, в дітей в такому віці впринципі нема телефонів, навіть вдома. Починають з´являтися після 12 років
ШобВам_КакНам• 14 марта в 19:23
Лазити по портфелю ніхто не буде звичайно. Але телефон у руках поки дитина у школі - заборонено категорично. І в приміщенні школи знаходитися не можна батькам.
Словаччина
Для наших яжемамок то звичайно кінець світу.
Словаччина
Щастя-здоровля• 14 марта в 19:24
Ответ дляОдні думки
Це де? Навіть у школу брати не можна?
Якийсь театр абсурду.
Автор, ви вибираєте країну для життя.
А користування телефоном в школі - це критерій вибору.
Думаю, українські вчителя тільки раді будуть, що ви поїдете в іншу країну.
Автор, ви вибираєте країну для життя.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 марта в 19:24
Ответ дляМоська-слон
В Австрии и до запрета в отдельных школах был запрещен телефон
Но в школу и из школы телефон можно, просто в школе нельзя им пользоваться
Моська-слон• 14 марта в 19:25
Ответ дляОдні думки
Вообще нельзя приносить в школу?
Нет,достать нельзя
Скажений гудзик• 14 марта в 19:25
Учтите, что съемка на телефон на территории школы категорически запрещена.
Телефоны по правилам отдельных школ можно брать, дети часто на уроках могут сделать задание учителя. Но никто не отвечает за его сохранность.
Для связи есть часы с симкой.
Манкоголік• 14 марта в 19:25
Ответ дляЩастя-здоровля
Якийсь театр абсурду.
Автор, ви вибираєте країну для життя.
В іншій країні раді не будуть
Кондуктор троллейбуса• 14 марта в 19:26
Німеччина, з 5 класу на днях взагалі заборонили. Обидва тепер без телефонів ( 7 і 9 класи)
Моська-слон• 14 марта в 19:26
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Да,запрещено было,но теперь есть закон.Моя в приват шуле
Щастя-здоровля• 14 марта в 19:26
Ответ дляОдні думки
Вони перевіряють сумки навіть???
Автор, чекаємо від вас нову тему: ’Директор викликає батьків до школи бо дитина користується телефоном, а це заборонено’.
Одні думки
• 14 марта в 19:27
Ответ дляМанкоголік
У мене у старшої доньки і у молодшої телефони з 3 років,вони самі знають що з ними робити і заборон взагалі немає, вони відмінниці, займаються блогерством і я їх повністю підтримую,старша донька вже навіть сама на цьому заробляє(16 років). Тому для мене дикість щоб телефон з´явився після 12 років,це якісь треш
Басноплетка• 14 марта в 19:28
Ответ дляОдні думки
Тро-ло-ло
Одні думки
• 14 марта в 19:28
Ответ дляШобВам_КакНам
Словаччина
Ну то добре. Тобто,якщо біля школи відключити і заховати,то буде нормально?
Губки-уточкой• 14 марта в 19:29
Ответ дляОдні думки
Краще з´їсти . Надійніше
Одні думки
• 14 марта в 19:29
Ответ дляЩастя-здоровля
Якийсь театр абсурду.
Автор, ви вибираєте країну для життя.
Кому як
Щастя-здоровля• 14 марта в 19:29
Ответ дляОдні думки
Кому цікаво, крім батьків, блогерство восьмирічної дитини.
Манкоголік• 14 марта в 19:29
Ответ дляОдні думки
Це нормально, в дітей повноцінне щасливе дитинство
ШобВам_КакНам• 14 марта в 19:30
Ответ дляОдні думки
Отак станене перед кабінетом директора на стільчик,щоб вас усі бачили, і зачитаєте цю промову.
Успіх вам забезпечено 🤣
Манкоголік• 14 марта в 19:30
Ответ дляОдні думки
Вага дитина ніколи не адаптується в цивілізованій країні