Одні думки• 14 марта в 19:17
Хочу дізнатися про телефони в школах ЕС
Їдемо з донькою (8 років) закордон, ще не вирішили куди саме(плануємо влітку), вона переходить в 3 клас,тому хочу запитати у тих,кто виїхав. Мені важливо,щоб донька зможу вільно ходити до школи з телефоном (вона к мене блогер,по дорозі може і відео записати,і мені дуже важливо,щоб коли вона дійшла до школи і зі школи додому,то мені написала,що все ок. Тому хочу запитати,в яких країнах можна брати телефони до школи? Я за те,що на уроках не можно користуватися,але на перервах,після уроків і до уроків-я тільки за,тому для мене дикість такі заборони. Буду обирати кращу судячи із Ваших відповідей,дуже дякую🥰
Мастер Класс• 14 марта в 19:47
Ответ дляОдні думки
Кому как
Догадываюсь, какие блоги ведут детки
Кондуктор троллейбуса• 14 марта в 19:48
Ответ дляОдні думки
Навіть у школу не можна брати? Якщо залишити відключенним і сховати?
Здають секретарю на початку дня
Одні думки
• 14 марта в 19:48
Ответ дляМастер Класс
Догадываюсь, какие блоги ведут детки
Какое Вам дело до моих дочек?
Манкоголік• 14 марта в 19:48
Ответ дляОдні думки
Треба бути хитрий і вміти викрутитись завжди) а це не ті правила,які не можна обійти
Я ж про це і писала, країни тому і цивілізовані, що люди виконують правила
Одні думки
• 14 марта в 19:49
Ответ дляМанкоголік
Це дико
Манкоголік• 14 марта в 19:49
Ответ дляОдні думки
Та мені потрібно,головне,щоб дітям подобалось,а не яка саме школа
Дуже помиляєтесь, між школою в хорошому в поганому районі - прірва
Одні думки
• 14 марта в 19:49
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Здають секретарю на початку дня
Дякую🥰
Одні думки
• 14 марта в 19:50
Ответ дляМанкоголік
Якщо їм сподобається,то нехай буде. Я уже старшу доньку перевела з гімназії Києва,де нічого не навчили, у звичайну школу,-взагалі не жалкували
Фуліганка• 14 марта в 19:51
Ответ дляОдні думки
О,спасибо большое,такое подходит. А то я читала,что в Германии вообще нельзя телефон проносить на территорию. А если выключенным держать,то подходит.
Вы уже создавали точно такую же тему
Манкоголік• 14 марта в 19:52
Ответ дляОдні думки
Це не звичайна школа, це школа для чорних мігрантів, туди небезпечно ходити, про навчання мови нема, до ніхто не зацікавлений
Одні думки
• 14 марта в 19:53
Ответ дляМанкоголік
Дико виконувати правила?
Дико забороняти способи зв´язку,зате дозволяти курити у школах і приймати нар...отики. Я в шоці була,коли мені знайома,яка живе к Німеччині,це розповіла
Одні думки
• 14 марта в 19:53
Ответ дляМанкоголік
Тут згодна,це жах
Манкоголік• 14 марта в 19:53
Ответ дляОдні думки
Тут згодна,це жах
Ну в нормальну вас не візьмуть з такими забаганками
Одні думки
• 14 марта в 19:54
Ответ дляМанкоголік
Якщо шукати,то можна знайти щось більш-менш
Манкоголік• 14 марта в 19:54
Ответ дляОдні думки
Дитині не потрібні засоби зв´язку в школі, для зв´язку є дорослі
Одні думки
• 14 марта в 19:54
Ответ дляМанкоголік
Як раз я потрібні
Манкоголік• 14 марта в 19:54
Ответ дляОдні думки
Звичайно ні, в хорошу школу не просто попасти і дуже легко з неї вилетіти
Одні думки
• 14 марта в 19:54
Ответ дляМанкоголік
А їм потрібно курити і приймати речовини???
Одні думки
• 14 марта в 19:55
Ответ дляМанкоголік
Але я ж і не кажу про якісь приватні,де купа заборон
Фуліганка• 14 марта в 19:55
Ответ дляОдні думки
Кому как
Польша. В школе телефоны разрешены на двух больших переменах.
Манкоголік• 14 марта в 19:55
Ответ дляОдні думки
Ви вже курнули
Одні думки
• 14 марта в 19:56
Ответ дляФуліганка
Дякую🥰
Одні думки
• 14 марта в 19:56
Ответ дляМанкоголік
Ви вже курнули
Ви взагалі нормальні,що таке пишете?? Я в шоці
Моська-слон• 14 марта в 20:02
Ответ дляОдні думки
А детей в школе курить заставляют?)
Мастер Класс• 14 марта в 20:04
Ответ дляФуліганка
Не везде. В школе дочери запрещены, в каждой школе свой регуламин
Фуліганка• 14 марта в 20:04
Ответ дляМастер Класс
Да, в каждой школе по разному.
аромат Жука• 14 марта в 20:07
Мои дети учились в частной и полу частной школе в Испании. В них нельзя тел
Настасья Пицун• 14 марта в 20:11
Ответ дляЩастя-здоровля
Кому цікаво, крім батьків, блогерство восьмирічної дитини.
Педофилам. Но мамочки блогеров этого в упор не хотят слышать
Я не тону• 14 марта в 20:15
Ответ дляОдні думки
У мене у старшої доньки і у молодшої телефони з 3 років,вони самі знають що з ними робити і заборон взагалі немає, вони відмінниці, займаються блогерством і я їх повністю підтримую,старша донька вже навіть сама на цьому заробляє(16 років). Тому для мене дикість щоб телефон з´явився після 12 років,це якісь треш
Як саме вона заробляє на блогерстві?