Допомагаю інформаційно
Ця собака пройшов усі кола пекла… війна, вибухи, голод, евакуація, важка хвороба… він ледь ледь вижив.
Він отримав другий шанс на життя, але цей шанс не має бути таким, у клітці… Після усього пережитого хочеться щоб він відчув, що є інше життя, де є свої люди поруч, де є мисочка смачної їжі, де можна погратись мʼячиком та побігати по травичці на сонечку🥺
В Україні чи Європі є десь точно та людина яка його забере… лише допоможіть її знайти 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Вам поширення не вартує зовсім нічого, а для нього це шанс мати свою сімʼю 🙏🏻
Ангел сошедший с небес• 14 марта 2025
Бідолашні тваринки. Хай і цей красень і всі інші знайдуть свою сім´ю. Скільки ж горя вилупки з болот принесли. Горіти їм в пеклі
Дякую людям які допомагають та рятують.
И еще я очень рада, что на таких темах нет реакций «рукалицо», душа радуется что большинство людей любят животных. Пусть это чудо найдет свою семью! У нас тоже собака из зоны боевых, взяли эвакуированого из Херсона почти 2 года назад ❤️