Невгамовна• 14 марта в 20:57

Репетитори і ціни

Не встигаю сама займатись з дітьми.
Не хочеться, щоб відставали по програмі. Якщо нормальний репетитор англійської, то ціна 500-550.
А математика ЗНО, яка ціна?
Початкова школа всі предмети?
Які зараз ціни у досвідчених вчителів?
Люблю Украину• 14 марта в 21:06
За англ платим 5 долларов. Занимается со студентом-австралийцем (носителем).
Скіфська пектораль• 14 марта в 21:10
Ответ дляЛюблю Украину
а как найти носителя?
Люблю Украину• 14 марта в 21:11
Ответ дляСкіфська пектораль
а как найти носителя?
Ей в школе нашли. Дали контакт зум
ГейСюда• 14 марта в 21:13
Английский платим 500 грн.
Сайт Ваш репетитор , Buki всех там нахожу
Ms. При теле• 14 марта в 21:14
Репетитор 3 класс , 200 грн урок . Английский 230 . Офлайн , Николаев
Самая СоветЧиваЯ• 14 марта в 21:22
Ответ дляMs. При теле
Сумно
Встидаюся запитать• 14 марта в 21:37
Английский индивидуально 600 грн/50 мин
Английский в группе 250 грн/ 50 мин оффлайн
Бараболька• 14 марта в 21:38
Англійська 350 60 хв, НМТ -450; у доньки німецька 300, математика 250 (7й клас)
Наполеон Бонапарт• 14 марта в 21:41
А зачем репетиторы по всем предметам,начиная с начальной школы?
Arctic777• 14 марта в 21:56
Добрий день. Педагог вищої школи. Англійська для дітей та дорослих, ділова лексика, інтенсив. Іспанська мова для початківців. Німецька для початківців. Рівні підготовки А1-С2. Навчання у Скайпі, Зум, Вайбер, Вотсап, Телеграмм у зручний для Вас час. Шкільна програма 1-12 клас. ВНЗ 1-5 курс. Міжнародні іспити англійська - IELTS, IELTS Academic, TOEFL, GRE та GMAT, FCE, CAE; німецький EPD, ÖSD тести, TestDaF, Goethe-Zertifikat A1-C2; Тelc C1 Hochschule; іспанська DELE - A1-C2
Ms. При теле• 15 марта в 17:54
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Сумно
Почему ?
Самая СоветЧиваЯ• 15 марта в 21:14
Ответ дляMs. При теле
Почему ?
Бо репетитора шкода, який за таку низьку оплату працює.
Ще й в небезпечному регіоні
Ms. При теле• 15 марта в 21:40
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ще й в небезпечному регіоні
Это адекватная средняя цена за занятия 1-4 классы . Вся Украина в опасности при чем это к цене занятия .
автор Невгамовна • 16 марта в 01:04
Ответ дляMs. При теле
Порахуйте його дохід за 8-часовий роб день. І скільки енергії витрачає вчитель на кожного учня. Це не легко.
Сонячний зайчик• 12 апреля в 12:46
Ответ дляЛюблю Украину
Поділіться,будь ласка, контактом
Сонячний зайчик• 12 апреля в 12:46
Ответ дляГейСюда
Английский платим 500 грн.
А у мене з букі тільки негативний досвід(