Форс мажор• Изменено 14 марта 2025
Вы обрабатываете входную дверь (часть где половик)?
Чем? Как? И как часто? Меня мама не научила, бабушка тоже не обрабатывала. Задалась вопросом делают ли это другие?
Результат:
вже голосів:
34 (91.89%)
Никогда не думала о таком
2 (5.41%)
Ответы
1 (2.7%)
Обрабатываю, напишу в коменте
ПлакалаВАвто• 14 марта 2025
Ответ дляКороль дивана
Чим саме і для чого?
Хлоркой наверно, как минимум
Ms. Скромность• 14 марта 2025
А від чого? Чи від кого? Просте прибирання то вважається обробкою? Чи тільки святою водою треба?
Багиня• 14 марта 2025
Ответ дляMs. Скромность
Только святой водой нужно.
Добро с Кулаками• 14 марта 2025
Мию святою водою, поки свічка горить, а потім батюшка молитву читає.
Марічка• 14 марта 2025
Пылесошу, полы мою, кладу мокрую тряпку перед дверью чтобы ноги вытирать.
А что ещё надо ?
Ms. Скромность• 14 марта 2025
Ответ дляЦвіпканя
У меня нет половика на входной двери.
Ну как так? Как же вы тогда обрабатываете? Просто молитвами?
Ms. Скромность• 14 марта 2025
Ответ дляМарічка
А что ещё надо ?
Обвести половик белой линией, посыпать солью , побрызгать святой водой и прочитать молитву 40 раз
Форс мажор
• 14 марта 2025
Ответ дляМарічка
А что ещё надо ?
так там в обуви ходили, пілсесос же все разнесет по дому
Ms. Скромность• 14 марта 2025
Ответ дляФорс мажор
речь про физическую обработку хлоркой и тому поодобное!
А, фух, мы уж подумали от нечистой силы. А вы про микробов.
Хитрушка-чекушка• 14 марта 2025
Ответ дляMs. Скромность
Только кругом обвести, это от разных панночек хорошо помогает!
ПадаюВреверансах• 14 марта 2025
Ответ дляМарічка
А что ещё надо ?
Хтось ще мокрі тряпки кладе перед входом?
Морожена_курка• 14 марта 2025
Ответ дляМарічка
А что ещё надо ?
Навіщо витирати ноги об мокру ганчірку?
ПадаюВреверансах• 14 марта 2025
Ответ дляФорс мажор
Я вчора задалась собі ціллю купити килимок з пвх. Вже замовила. Відгуки хороші. Він вбирає бруд як в ловушку, знизу прорезинений.
Виходить пісок не чіпляється до ніг і не розноситься кортдором далі, а збирається в коврик.
Можна потім пилососить, струшувать, мить його в ванній чи шлангом в дворі.
Дорогийзараза, але я не втрималась і замовила
Лялькодзьоб• 14 марта 2025
Конечно обрабатываю . От микробов , от нечистой силы , от вампиров ....
Щебетушка• 14 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Прикольно,у нас такая штука на роботі використовується.Треба буде відрізати.
ПадаюВреверансах• 14 марта 2025
Ответ дляЩебетушка
Ви на роботі відріжете килимок в дім?
Марічка• 14 марта 2025
Ответ дляМорожена_курка
Навіщо витирати ноги об мокру ганчірку?
А обо что ? Об сухой коврик ?
Марічка• 14 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Конечно. И перед, и за порогом.
Чтобы все вытирали обувь перед входом в квартиру. И в тамбуре мою каждый день.
ПадаюВреверансах• 14 марта 2025
Ответ дляМарічка
Конечно. И перед, и за порогом.
Тож ви стелите мокру, через годину вона суха і ви знов біжите її мочить, щоб весь час мокра була?
Дикунство якесь тряпка щоб в мене ще лежала перед входом
Хитрушка-чекушка• 14 марта 2025
Ответ дляМарічка
Конечно. И перед, и за порогом.
Может они из огорода идут и сапоги все в земле, тогда не тряпку, а таз с мокрой водой нужен.))
Щебетушка• 14 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Ви на роботі відріжете килимок в дім?
А чому ні?Воно в рулонах призодить.Лежить перед обладнанням метрів 20 довжиною.Щоб коли заходиш на лінію,не ніс сміття з підлоги.Раз в неділю викидаємо,і стелимо нову доріжку.
ПадаюВреверансах• 14 марта 2025
Ответ дляЩебетушка
Мабуть трохи не такий матеріал все ж, бо за таку ціну раз в тиждень не повикидаєш
Щебетушка• 14 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Таких самий.Я побачила на другому фото.І призначення таке саме-збирати сміття,щоб не нести його з підлоги.Тільки в нас сірі повністю.
То ж ви купуєте вже в магазині,а оптом воно точно разів в два дешевше,а то й більше ніж в два.
В нас наприклад скотч брайт використовується,який в Епіцентрі коштує 400грн за клаптик 20на20.А в нас за добу його метрів 15 викидають.Ми працюємо,гроші заробляємо.Це виробництво.
Морожена_курка• 14 марта 2025
Ответ дляМарічка
А обо что ? Об сухой коврик ?
Ми розуваємось біля дверей, так, на сухому килимку. Взуваємо тапочки і далі вже в них по квартирі, і все чисто. Навіщо мокра ганчірка не розумію, якщо вуличне взуття сухе, то вона ж його не очистить, а перетворить пил на ньому в вологий бруд. А якщо вона у вас ще і постійно мокра, то боюсь уявити, яке там життя вирує, з бруду, бактерій і плісняви, а пахне мабуть як...