Не зацілована• 14 марта 2025
Курка карі. Це гостра страва?
В когось є перевірений рецепт? Хочеться спробувати приготувати на вихідних.
Комиссия50%• 14 марта 2025
Може бути гостра, може ні. Дасте більше каррі, часнику та червоного перцю - буде гостра, дасте менше - буде норм. Це ж від ваших смаків залежить.
Цідило правди• 14 марта 2025
Я бы сказала что это больше способ приготовления, мне оно напоминает вязкую подливу со специфическим ароматом. Если меньше Чили то будет не острым.
Топтунша• 15 марта 2025
Ответ дляСнегопадка
Не люблю курицу кари.
Интересно, кто ее любит? Есть такие
Конечно, есть.
Розвідка Маші• 15 марта 2025
Імбир не кладу-особисто я не люблю.
Пасту карі купую в Новусі або використовую суху приправу.
Вершки можна і звичайні, не обов´язково кокосові.