Поліцейський патруль• 23 февраля в 10:08

Вікова імпотенція лікується?

Чи вже все, не потрібно і мучати чоловіка, гнати до лікаря, шукати способи лікування? Може є тут лікарі?
Техпаспорт на медузу• 23 февраля в 10:11
Чоловіку 75?
Настасья Пицун• 23 февраля в 10:11
Що для Вас означає «лікується»? Випити шось, і час поверне назад, стане як в молодості? Ні.
Знайти причину конкретно в цьому випадку і ситуативно впливати на неї, щоб статевий акт все ж був можливий? Найчастіше так. Це будуть танці з бубном, але все ж можливість сексу.
Техпаспорт на медузу• 23 февраля в 10:14
Насправді ж проблема не в імпотенції. Вона є наслідком іншого захворювання. Простатит чи аденома простати, гіпертонія, атеросклероз і т.д.
Крижана бурулька• 23 февраля в 10:15
Возрастная вряд ли. Это связано со снижением уровня тестостерона. Можно, конечно, колоть синтетический гормон. Но стоит ли побочка он него мифических результатов?
автор Поліцейський патруль • 23 февраля в 10:15
Ответ дляНастасья Пицун
Саме друге, я розумію, що потенція в кожного різна, хтось в 40 вже не може, хтось скаче до 80.
Хочу не пігулку, типу віагри, а саме лікування, типу, гормони, терапію якусь. Якщо таке існує. В цьому питання
Леди Г• 23 февраля в 10:15
А игрушки купить всякие, пальцы, язык и т.д.
Имеет ли смысл биться за пару минут полувялых фрикций, нагружая сердце препаратами.
автор Поліцейський патруль • 23 февраля в 10:18
Ответ дляКрижана бурулька
Так, саме вікова. Він теж каже, шансів немає. Але я не хочу здаватися. Ми ж, жінки, приймаємо при менопаузі ліки, намагаємося покращити свій стан
Сладкий лимончик• 23 февраля в 10:18
Ответ дляНастасья Пицун
Почему невозможно? Мой мужчина пролечился, когда мы познакомились были проблемы, побежал к врачу. Пролечился, все просто супер, тяжело вообще вспомнить день когда у нас не было секса
автор Поліцейський патруль • 23 февраля в 10:19
Ответ дляЛеди Г
Не діє, ні порно, ні мінет
Настасья Пицун• 23 февраля в 10:19
Ответ дляПоліцейський патруль
Причина у кожного своя. Не у кожного причина в судинах, що коригується віагрою, не у всіх причина в зниженому тестостероні, часто це поєднана патологія, іноді впливають препарати для серцевої патології, треба розбиратись. В крайньому випадку можливе протезування.
Маурита• 23 февраля в 10:20
Ответ дляПоліцейський патруль
Хто в 40 не може? Це інша причина, не вікова
автор Поліцейський патруль • 23 февраля в 10:20
Ответ дляСладкий лимончик
О, таки надія є? А вік який був у нього? Що входило в лікування?
Сладкий лимончик• 23 февраля в 10:23
Ответ дляПоліцейський патруль
Таблетки месяц пил или больше и как это не смешно звучит питание скорректировал. Надежда есть, но надо к врачу, серьезно.
Крижана бурулька• 23 февраля в 10:23
Ответ дляПоліцейський патруль
Вы готовы рискнуть? Вот побочка на один из препаратов тестостерона - Омнадрен.
Доброякісні, злоякісні та неуточнені новоутворення (включаючи кісти та поліпи)

Пухлинні ураження печінки.

З боку травного тракту

Нудота, підвищення апетиту, діарея.

Гепатобіліарні розлади

Жовтяниця, обструктивна жовтяниця, порушення функцій печінки, печінкова пурпура.

З боку крові та лімфатичної системи

Гальмування факторів згортання крові II, V, VI та Х, кровотеча у пацієнтів, які отримували пероральні антикоагулянти, поліцитемія, підвищення рівня гематокриту, підвищення рівня еритроцитів, підвищення рівня гемоглобіну.

З боку нервової системи

Головний біль, парестезії, підвищена нервова збудженість, зміни настрою, мігрень, тремор, агресивність, дратівливість, депресія, запаморочення, тривога

Метаболічні порушення та порушення харчування

Підвищена концентрація холестерину у крові. Затримка натрію, хлору, рідини, калію і кальцію та неорганічних фосфатів, збільшення маси тіла, підвищення рівня підвищення рівня глікозильованого гемоглобіну, гіперхолестеринемія, підвищення рівня холестерину в крові, порушення толерантності до глюкози.

З боку серцево-судинної системи
Припливи, серцево-судинні розлади, артеріальна гіпертензія, тромбоз глибоких вен,З боку скелетно-м’язової системи та сполучної тканини
Артралгія, міалгія, біль у кінцівках, спазм м’язів, напруженість м’язів, ригідність скелетно- м’язової системи, підвищення рівня креатинфосфокінази у крові.
З боку нирок та сечовивідних шляхів
Зменшення виділення сечі, затримка сечі, розлади з боку сечовидільного тракту, ніктурія, дизурія.
Крижана бурулька• 23 февраля в 10:24
Ответ дляСладкий лимончик
У вашего тоже была возрастная!!! импотенция?
Сладкий лимончик• 23 февраля в 10:25
Ответ дляКрижана бурулька
Я понятия не имею про разновидности импотенции. Но, наверное, ему 60 сейчас, проблема была 2 года назад
автор Поліцейський патруль • 23 февраля в 10:26
Ответ дляСладкий лимончик
Теж такий вік. Це до уролога ходив на прийом?
Сладкий лимончик• 23 февраля в 10:27
Ответ дляПоліцейський патруль
Да
автор Поліцейський патруль • 23 февраля в 10:30
Ответ дляСладкий лимончик
Да
А що за пігулки пив? Хочу почитати. Бо гугл крім віагри та похідних нічого не пропонує
Ширли-Мырли• 23 февраля в 10:30
Ответ дляПоліцейський патруль
К доктору сводите
автор Поліцейський патруль • 23 февраля в 10:31
Ответ дляШирли-Мырли
К доктору сводите
Так планую, тему створила, бо він категорично не хоче, каже що це вже все. А я навпаки, хочу хоч за щось зачепитися. Тому і питаю, може дарма наполягаю на лікарі
Сладкий лимончик• 23 февраля в 10:31
Ответ дляПоліцейський патруль
Если найду , напишу. Не помню названия
Сладкий лимончик• 23 февраля в 10:32
Ответ дляПоліцейський патруль
обязательно к врачу
Розумна Губка• 23 февраля в 10:32
Ответ дляПоліцейський патруль
Операция. Порно актеры тоже делают чтоб стояло.
автор Поліцейський патруль • 23 февраля в 10:32
Ответ дляСладкий лимончик
Если найду , напишу. Не помню названия
Буду вдячна
автор Поліцейський патруль • 23 февраля в 10:33
Ответ дляРозумна Губка
А, ну на актора він не тягне, да і не треба стільки ...ахаться як їм
Настасья Пицун• 23 февраля в 10:34
Ответ дляПоліцейський патруль
Якщо людина не хоче, нічого Ви не зробите. Це важка й наполеглива системна робота, не завжди приємна й недешева. Потрібно, щоб чоловік дуже хотів цим займатись.
автор Поліцейський патруль • 23 февраля в 10:37
Ответ дляНастасья Пицун
Вода Камінь точить. Буду наполягати. Головне почати
Настасья Пицун• 23 февраля в 10:42
Ответ дляПоліцейський патруль
Вам самій це нашо треба? Колупати людині мозок і сидіти без сексу? Залиште його жінці, якій це не треба, а собі знайдіть підходящого теж.
Ну ниче се• 23 февраля в 10:44
Ответ дляПоліцейський патруль
А що з станом при менопаузі? у Вас конкретно покращилося лібідо в менопаузу?