Рубаю олівлє• 15 марта 2025
Неприятная ситуация в школе, заплатила за чужого ребенка
Мой ребенок учится в 7 классе. Родительский коментет часто организовует мероприятия, перед 8 марта решили организовать поход в боулинг и пиццерию. В классе есть одна девочка, которая за все 7 лет учебы не разу никуда не ходила и не ездила. Классная руководительница говорит, что девочка с неблагополучной семьи. В школьные годы я была тем самым ребенком. Помню то чувство, когда весь класс ездил в поездки, ходил на экскурсии, в кафе и другие заведения, а я всегда все пропускала, деньги были, просто матери было жалко их на меня тратить. Потом, когда в 9 классе появились подработки я смогла себе позволить подобные мероприятия. Я знаю как обидно, когда все куда-то выбираются, а только ты никуда не ходишь. Мне искренне захотелось помочь этой девочки, я оплатила ей боулинг и пиццерию. Сегодня произошла ситуация, пока я ждала ребенка, прибежала мамаша той девочки и начала на меня орать, что их семья в моих подачках не нуждается. Так мерзко от всей ситуации что не могу заснуть. Жалко эту девочку, ее мать один в один напоминает мою. Просто хотела помочь человеку, а в итоге случился скандал
Я така бойова• 15 марта 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Автор, ваша тема смахивает на выдумку
Т.е маму девочки не смутило, что ее дочь без оплаты пошла в боулинг,и мама только сейчас это поняла?
А забирающие семикласников родители вас не смутили? А прибежавшая на разборки неблагополучная мать, в век мобильной связи? Автор фантазёрка.
все по ГОСТу!• 15 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Так, дійшло до маразму, але протилежного - за 7 років не оплатили жодного шкільного заходу/екскурсії/розваги.
І це навело авторку на думку, що родина неблагополучна, заплатити не можуть.
І саме це взбісило мамку ’Мене сприймають як жебрачку, подачку дитині дають’.
Дитина хоч раз сходила кудись з однокласниками. Мамці є привід задуматися.
Размышления автора не дают ей никакого права на действия. Вы бы спокойно восприняли вмешательство в Вашу семью потому что кому-то что-то показалось? И если уж автору так хотелось причинить добро, почему она не пожелала остаться анонимом?
Inconvenient• 15 марта 2025
Из-за скандальной бабы с больным самолюбием не спать? Вы сделали доброе дело и хорошо, бывают же хорошие люди!
Ms. Похвала• 15 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Ну чисто в теории.даже если Вы дадите добро на поездку или просто поход в школу.то там можно отравиться или поломать ногу
Обходити батьків не можна. З дитиною вони одне ціле.
Чому ця дівчина уникає заходів, невідомо нікому. Це я припустила, що батьки переживають. Може бути і хвороба у неї. Є причина. Може вона взагалі сама не хоче, бо не дружить з класом, вони її принижують...
Може проти мами негативно налаштовані батьки, образили її (наприклад, за те, що не здає гроші на щось), і мама не хоче, щоб її дитина зближувалася ні з ким. Тому така реакція...
Нічого невідомо.
Борисфенка• 15 марта 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
А вона і хотіла залишитися анонімною, її здала класний керівник.
Мамка зійшла на піну, бо насправді це важкий удар по її самолюбству і її дурнуватих принципах ’Екскурсії непотрібні, телефон кнопочнмй, одяг модний - це зайве, кишенькові гроші - зло, але ми дохрена багаті, як ви могли подумати, що злидні’. Дитя виглядає занедбаним, але батьки навидумували дитині сто обмежень, і при цьому чекають запевнень, що вони благополучні?
Ms. Похвала• 15 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Якщо це неблагополучна сім´я, тоді вона на контролі Служби у справах дітей. Не потрібно перейматися і вішати клеймо.
Борисфенка• 15 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Ну так далеко могло і не зайти - гроші не пропивають, якась їжа в домі є, дитині зошити і рюкзак в школу купили.
А далі все виглядає печально - дитині недоступні розваги з однокласниками, а це від бідності чи від дурості батьків, не суть важливо.
все по ГОСТу!• 15 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Я конечно могу ошибаться, но стойкое впечатление, что Вы в этой теме свое детство переживаете.
все по ГОСТу!• 15 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Почему Вы предполагете худшее? Может как раз таки у родителей есть объективные причины?
Ёшки_Матрёшки• 15 марта 2025
Девочка несовершеннолетняя. Мама сказала нет.
Есть дети, которые действительно просят о помощи. Даже здесь, есть раздел благотворительность. Вы пройдете мимо.
Ms. Похвала• 15 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Нічого страшного, найголовніше, що має батьків, має дім і здорова, якщо це так. Ще все попереду. Батьки також потерпають, що в них немає грошей. Вони також люблять свою дитину і бажають їй найкращого. Якщо це так все є, як ми думаємо, фантазувати можна багато. Батькам можна делікатно запропонувати допомогу, але не обходити їх. Вони мають значення, а то виглядає ніби їх позбавили батьківських прав і інші мами тепер опікуються дитиною, приймають за них рішення. Дитина як жебрак, хто що дасть в класі...
Борисфенка• 15 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Якщо потерпають без грошей - то нема чого конозитися, пораділи б, що хтось нарешті за їх дитину заплатив.
А якщо платоспроможні, але їм наплювати на бажання дитини - то тим більше є привід для батьків задуматися. І точно не варто на авторку визвірятися.
Крошка Енот• 15 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Я вже писала, у мене був період коли не могла нічого оплатити дитині, навіть обіди в школі. Мені запропонували безплатні як малозабезпеченій, знали в школі мою ситуацію. Так, було гірко і принизливо, але навіть ці обіди прийняла з вдячністю. Дитина не повинна страждати через те що батьки не в змозі щось дати, якщо є ті хто хоче і може допомогти.
Борисфенка• 15 марта 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Авторка своє дитинство згадала, я своє. Хоча я виросла в лютому совку, тоді бажання дітей мало кого цікавили, їж, що дали, носи, що купили. Мої батьки мене любили, звісно, екскурсії оплачували. Цій дівчинці співчуваю, як і авторка.
Ms. Похвала• 15 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Така реакція, хотіла чітко показати, що так робити не потрібно.
Ніби автор і милосердно поступила, таким людям дійсно хочеться допомогти, але це чужа дитина, вона не сама ще приймає всі рішення, за неї несуть відповідальність батьки, вона живе з ними, вони утримують її, а тому без них такий похід не обговорюється. Батьки майже за все відповідають, а тому, чим більше знають, тим легше запобігти чомусь
Приклад
Львів’янку оштрафували через секс її 14-річного сина з 13-річною дівчиною
Залізничний райсуд Львова визнав винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків матір підлітка, який вступив в інтимні відносини з 13-річною дівчиною. Син львів’янки зайнявся сексом із 13-річною підліткою 26 червня минулого року в одному з будинків на вулиці Виговського.’Будучи мамою неповнолітнього, 2010 року народження, не виконала батьківських обов`язків, що проявилось у тому, що … відбувся природній секс з неповнолітньою, 2011 року народження’, — йдеться у постанові.
Жінку оштрафували на 1700 грн. Також у документі йдеться, що жінку притягнули до відповідальності за неналежне виховання вдруге за рік.
Приклад
Ms. Похвала• 15 марта 2025
Ответ дляКрошка Енот
Обидвом сторонам потрібно комунікувати, а не за спиною все вирішувати. Без згоди батьків нікуди дитину вести не можна!
Невгамовна Бу• 15 марта 2025
Вы хотели сделать ребенку праздник и вы его сделали. Возможно, это будет то, что этот ребенок запомнит навсегда. А мама там просто с придурью. Но вы и не ей помогали. Так что просто абстрагируйтесь и не обращайте внимания.
Шаманю второпях• 15 марта 2025
Ребенка конечно жалко, но мама может быть как неблагополучной, бедной так и принципиальной ’не сдаю на пиццу, шторы, воду, поездки’
ребенок и так понимает что ’мама не фонтан’, а тут еще и вы с вашей добротой. Возможно это спровоцтровало огромный скандал, ребенок таки подросток и сообщил маме все что о ней думает не стестняясь слов и закатил истерику что она тоже хочет пиццу, шмотки, экскурсии и лимузин как у ее одноклассников потому чтоу них хорошие мамы а ее плохая.
Ms. Похвала• 15 марта 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Ну що ж, тепер мама дівчинки таємно поведе дитину авторки розпивати алкоголь. В її неблагополучній сім´ї її дитина вже пробувала, а ця ще ні. І безкоштовно налиє келих, що ж їй шкода для однокласниці, мама якої водила її дитину на піцу...
Алкоголь по-трошки можна всім, вона так вважає, а інша мама тиран, не дозволяє, тому робимо це таємно...
Крошка Енот• 15 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Давати алкоголь неповнолітнім це злочин, на відміну від піци. Якщо ви не бачите різницю, мені вас шкода.
Ms. Похвала• 15 марта 2025
Ответ дляКрошка Енот
Ого, не можна так? Дивно. В чужі сім´ї пхатися можна ніби було б згідно з коментарями і водити чужих дітей в місця на власний розсуд без відома і дозволу батьків...
Крошка Енот• 15 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Якщо дитина в той день прийшла в школу значить можна. Я свою не водила в такі дні, так як знала що весь клас буде поза школою. Що правда, завжди підписувала згоду на участь дитини в таких виїздах, тому тема автора схожа на трольну, але суті не міняє.
Крошка Енот• 15 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Уявіть собі, не можна. До 18 років хоч обісрись, але це кримінальний злочин. На відміну від поїздок в піцерію і боулінг з класом. Ну от не передбачено законом відповідальності за частування дитини піцою. Певно якісь дурні приймали закон. Ви ж не така. Наливаєте келих своїй дитині з того самого моменту як вона перший раз піцу пробувала
Ms. Похвала• 15 марта 2025
Ответ дляКрошка Енот
Все було б добре, якщо б ви не упускали той факт, що поїздка в піцерію була таємна, без дозволу і згоди батьків. А це дуже важливо!
Крошка Енот• 15 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Упустимо момент, як вчитель взяв дитину на виїзд без згоди батьків і зосередимось на питанні, чому дитина пішла в такий день до школи? Батьки не слідкують за шкільним життям дитини? Не знають що замість уроків усі їдуть в боулінг? Тоді питання до батьків. Як вони займаються дитиною? Чому не цікавляться тим що відбуваються у школі,?
Мама Никитки-2• 15 марта 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Так в чем проблема принять помощь, если нет возможности оплатить ребенку мероприятие?
Автор, ви все правильно зробили. Ви хотіли подарувати свято- дитина його мала. Все інше шлак.
А щодо порадниці, то згадайте теми, коли писав батьківській комітет щодо дітей, яким батькі навіть додаткові зошити не оплачують. думаю, що ці ж самі, які в вас жбурляють «камінням» так само виказували своє «фе» з призивом оплатити за дитину : «ви шо обіднієте»
Мама Никитки-2• 15 марта 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну да, мы все безусловно верим тому, что пишут в старпосте на советчице
Себе в мамці впізнали?
Мама Никитки-2• 15 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Я писала про поїздки, такі як в гори, наприклад.
А в піцерії також можна отравитися, в боулінгу можна впасти і щось зламати. Небезпека всюди. Батьки переживають.
Тому я вам кажу, треба спочатку узгодити з мамою. Мама відповідає за неї згідно з законом.
Мама навіть вас не знає, що ви за одна, ви ж не друзі, так? Може ви її дитину хочете вкрасти...
7 клас… 13 років як мінімум. Ви свою дитину за ручку всюди водите? І в школі? Шанси там впасти значно більші ніж в піцерії
Ms. Похвала• 15 марта 2025
Ответ дляКрошка Енот
Ну це ваші припущення, що уроків не було. А я цього не знаю!
А прогулювати школу не можна. І якщо вона перебуває на обліку в Службі у справах дітей, тут дали клеймо неблагополучна сім´я, тим більше, за нею слідкують. Батьки відповідають за її прогули школи.
Само собою, що вони не знали про похід дитини в боулінг, тим більше за чужі гроші. Інакше чому мама висловила претензії спонсору? До них треба було зателефонувати і отримати згоду, люди добрі. Логіка і цивілізація відсутні...