Этожзвяздаяегообожаю• 15 марта в 09:19

Дитині 4р. Не хоче сам їсти.

Це капець якийсь, сидить над тарілкою по годині, в результаті мені приходиться його з ложки догодовувати. І так завжди по 3 рази на день. Не хоче сам їсти. Якщо не догодую, ходе голодний і просить бутерброди, таке що штучне їсть сам, а те що приборами-відмовляється. через це рідко ходе в садочок. Не хочу щоб голодний був. В садочку догодовують, але ж це також не завжди. Те що інші діти їдять самі, йому все одно, він сидить, ниє, то в нього рука болить, то він не хоче(хоча ж голодний), то йому кудись треба побігти, щось взяти. Сидіти за столом нормально їсти в його життєві плани взагалі не входить. У мене нервів не вистачає на це((
Я Вас не боюся• 15 марта в 09:21
Через добу сам легко навчиться
сладкий_ноябрь• 15 марта в 09:21
Не годуйте.
Буде їсти сам
Нічого з дитиною не станеться на 1-2 дні.
Бутерброди теж не давати, перекуси в вигляді фруктів теж.
І почне їсти аж бігом. Сам
Чижик Пижик• 15 марта в 09:21
Просто не годуйте, перекусити не давайте
бифидобактерияЖоржик• 15 марта в 09:23
Ніхто ще не вмер від того, що пропустив один прийом їжі. І фізичну активність додайте, щоб дитина витрачала калорії.
На пів ставки• 15 марта в 09:28
Він вчиться маніпулювати вами.
І йому це вдається. Для нього це як гра, як рітуал.
Треба перервати цю традицію.
Приберіть всі перекуси. В доступі повинна бути тільки вода.
Відведіть певний час на їжу. Наприклад - 30 хвилин. Поставте перед дитиною годинник чи таймер. І показуйте, що залишилось до кінця обіду 20-10-5 хвилин. Час вийшов - тарілку прибрали.
Дитина вже не маленька. Може поголодувати день-два.
Істеріомама• 15 марта в 09:29
Ніяких мультиків за столом. Не догодовувати, 20 хвилин просидів не їли, тарілку забрали, в смітник те, що залишилось викинули. Поплакав, заспокоїли, перекусів не давати. Це вже доросла дитина і маніпулює. Будете і уроки за нього робити, і на гуртки вмовляти ходити. День не поїсть на наступний поїсть
Дивне створіння• 15 марта в 09:29
З таким підходом і перекусами до школи з ложки годувати будете.
Гитта Ягг• 15 марта в 09:29
Перестанете его кормить станет есть сам. И не надо давать бутеры. Проявите хоть каплю адекватности. Не занимайтесь ерундой, так вы ему и попу будете вытирать до пубертата или подмывать. Если думаете, что так не бывает, бывает, коллега до 12 лет сыну мыла задницу после туалета, потому, что он «сам не хочет и у него не получается».
Планшетница• 15 марта в 09:30
Мій кіт теж морду від гречки в перший день відверта.
На четвертий їсть аж бігом.
Дуболом• 15 марта в 09:30
Тот случай, когда у ребенка ума больше, чем у мамы)) Автор, не обижайтесь, но ребенок успешно вами управляет и это ему только 4.
Капитанша• 15 марта в 09:30
У меня все просто было , денёк голодный походил, сел и нормально начал есть. Если в таком идти на поводу дальше хуже будет, ничего с бусинкой не случится если поголодает
Істеріомама• 15 марта в 09:32
Ответ дляДивне створіння
Це смішно. Але в нас в садочку був хлопчика, якому мама до 4 років їжу перетирала 😳
Істеріомама• 15 марта в 09:33
Ответ дляГитта Ягг
Жесть 😳 точно, у автора ребёнка уже возраст и попу самом учиться подтирать и подмываться. Это вы правильно подменили.
Чижик Пижик• 15 марта в 09:33
Ответ дляІстеріомама
Таке можливо, якщо в дитини неврологічні діагнози. Але не хочу тримати ложку, бо болить рука - це звичайна маніпуляція
Істеріомама• 15 марта в 09:34
Ответ дляЧижик Пижик
Однозначно.
Пищалка• 15 марта в 09:39
Зуб даю, что в садике он ест сам. Как все
Чарочка діда• 15 марта в 09:42
Ответ дляГитта Ягг
Уявила собі цю картину...
Джавеліна• 15 марта в 09:46
В мене теж не їв сам, або їв дуже рідко. Як пішов в садок думала, що буде голодним, але ні, з першого дня їв все сам. Правда, він меншим був, в 2,6 пішов в яслі.
Папина дочка• 15 марта в 09:49
Ответ дляДивне створіння
до весілля. а там вже дружина естафету забере
ЗавЛабСнаб• 15 марта в 10:01
Давно це почалося? У мого сина таке бувало, періодами. Коли в садочку з ложки годували, бо йому їжа не подобалась, то починав і вдома так капризувати і вимагати, щоб годували з ложки. Це тривало кілька днів і минало, бо я вперто говорила, що не годуватиму, бо вже великий.
Пушка заряджена• 15 марта в 10:07
а в чем ваша проблема? ребенку всего 4 года, у вас маничка его дрессировать, чтобы сидел и ел по часам за столом)? ну не хочет сидеть и есть приборами, давайте то, что ест , кормите бутербродами, фруктами, овощами, то что можно брать руками пусть и ест. Вермишель спиральками, например , тоже. В садике я бы тоже попросила не докармливать, поел сколько поел, и все.
Kapitoshka7• 15 марта в 10:16
У нас так само. Якщо нічого не давати, буде їсти що в холодильнику стягне, впаде на дитину, як стане на стілець. Але як тільки даєш їсти, знову аншлаг. Буде їсти банани, яблука цілий день,инавіть зелену цибулю, але як тільки як біда людина сісти за стіл, нервів не вистачає. Це спадкове, півсім´ї таких зануд, я вже звикла. Вводьте станції.
Kapitoshka7• 15 марта в 10:16
Вводьте санкції.
Kapitoshka7• 15 марта в 10:17
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ой, моя всю їжу любить яку я готую, але їй лінь жувати!!!!!! Це взагалі мене до сказу доводить, а як робиш крем суп каже почекай, я не дожувала🥶😫😵😰
Пушка заряджена• 15 марта в 10:21
допишу, моему 5 лет, у него РПП (до 3х лет вообще не ел, пил только смесь протеиновую) , потом очень селективное питание (буквально - питьевые йогурты, бананы, булка с маслом).
Сейчас в 5 лет он не хочет есть приборами (ему тяжело дается, моторика), ест в основном руками, и для нас уже большое счастье, что ест сам)

Делюсь, что можно готовить , чтобы ребенок ел без приборов и сам:
сырники
бутерброды с маслом и колбасой
индейку или курицу запечь (порезать слайсами) или битки пожарить
рыбное филе в кляре и остудить, давать кусочками как нагетсы
нагетсы делать из куриного филе в духовке в сухарях)
вермишель без соуса (спиральки, бантики, трубочки - то что можно руками брать)
огурцы порезанные кусочками
яблоки порезать кусочками
бананы
ягоды (клубника, голубика)
питьевые йогурты типа актимель

запивает все компотом или водой

На таком питании ребенок уже 2 года, все с ним хорошо)) в обморок не падает никто , но мы в Европе. В садик ходит с 2х лет, тут никто над детьми не издевается , ну и едят они все свои ланчбоксы. В обед горячее питание, кто что поел сам, то и ок.

Вся ваша проблема высосана из пальца и пережиток совка.
Пушка заряджена• 15 марта в 10:31
Ответ дляДивне створіння
с такими подходами как выше написали ( с таймером за столом и без бутербродов и фруктов на перекусы) , ребенку только РПП можно заработать, у пищевых психологов от прочитанного бы шок случился)
Себе уберите вкусное, перекусы, и ешьте по таймеру три раза в день , причем только супы и гречку. 20 минут просидели и не поели - еду в мусор, и до следующего дня голодные.

Еда должна быть всегда в удовольствие, а не по принуждению.
Мать драконов• 15 марта в 10:35
Ответ дляПушка заряджена

Я їм три рази в день, без перекусів.
Солодке і хліб не споживаю.

Прекрасно почуваюся, ніякого рпп в мене немає.

Де автор писала про супи і гречку?
Пушка заряджена• 15 марта в 10:37
Ответ дляМать драконов
Я їм три рази в день, без перекусів.
Солодке і хліб не споживаю.

Де автор писала про супи і гречку?
вы можете делать все что хотите, но вы не ребенок и вам не 4 года)
Мать драконов• 15 марта в 10:51
Ответ дляПушка заряджена
Прекрасний аргумент.
Пояснює просто ВСЕ.