Скіфська пектораль• 15 марта в 08:54
Як підготувати дитину до садочка? Майже 3 роки
Як проходить адаптація? В перший день мама сидить з дитиною? Чи віддають вихователю і через годину забирають?
А в той момент дитина не відчуває себе покинутою?
Чи достатньо того буде що я показую відео з інстаграму садочка
Показує вихователя, і дітей які будуть його групі?
Приватний садок
Розкажіть будь ласка як пройти цю адаптацію без нервів
Приватний садок
Чарочка діда• 15 марта в 08:56
Не треба робити з цього драму, тоді і дитина сприймає як належне , перший день залишала до обіду, з наступного - повноцінно
Та легко!• 15 марта в 08:57
Не было никаких нервов, привела и оставила на 2 часа первый раз, сама рядом в кафе кофе пила. Через 2 часа пришла забирать, а у ребенка там движ (новые игрушки, дети, веселье) и тут я пришла всё это испортить, крики, слезы.
Воспитатель говорит давайте приходите после обеда. После обеда забрала нормально.
Вот это и вся адаптация.
У мене дитині було рік і 8 місяців, то я два тижні з нею ходила, в тоді ще тиждень вона лишалася на годину тільки. На 5 годин почала лишатися через два місяці. У вас дитина старша, то мабуть піде веселіше. Читайте книжки про садок, розказуйте як там класно. Коротше продавайте по всякому) і випромінюйте впевненість. Перш й день познайомите його з вихователькою. Я б спробувала сказати що ви його почекаєте в коридорі. Як буде плакати то побудете з ним в групі
Светка-пипетка• 15 марта в 08:58
В перший день прийшла погуляла разом з дитиною і іншими дітками. На наступний день залишила на годину. Потім декілька днів по 2 години. Тиждень ще ходила до обіду, потім вже обідала але не спала. І от уже тиждень спить
Дайте вподобайок• 15 марта в 08:59
Якщо дитина три роки від вас не відходила ні на шаг, то їй буде важко і стресово. Я б поступово привчала дитину до того, що мама може кудись відійти, залишати дитину з татом/батусею. Відвести в ігрову і не бігати за нею там. Дитині без мами не повинно бути лячно
Намакушка• 15 марта в 09:02
Все по-разоому. Я свою дочку привела,оставила, она побежала играть с детьми и забыла о моем существовании.. там же столько игрушек 😍 интересная площадка, лего, рисование, танцы, зачем ей мама? ещё и уходить не хотела. Кто-то плакал и мама сидела несколько дней в группе прям. Кто-то сидел в раздевалке и сказал ребёнку,что будет сидеть сегодня и она сможет выйти в любой момент...первый день несколько раз выходила обнять маму, потом забыла ) по ребёнку смотрите, с воспитательницей поговорите. В частном легче с этим. Посидите в машине, например, скажите, если начнём плакать пусть вам позвонят. По ситуации. Но обсуждайте что там весело, будешь играть, потом я приду забирать тебя, укадите обязательно время, например после обеда или ты покшь суп и я тебя заберу.. можено что-то инткрксоое придумать позже, например, а потом пойдкм покупать конфетку /игрушку.. . На сон не оставляйте пока не адаптируется совсем.
Намакушка• 15 марта в 09:03
Ответ дляТа легко!
Вот это и вся адаптация.
У моей была весь садик истерика, потому что я после обеда забирала, а не вечером 🤣
Намакушка• 15 марта в 09:05
Ответ дляAnnaOst
Ох, вот это вам дали жару 😳 думаю с младшим будет проще у Вас, раз первый так тяжело пошёл. я тоже в 1,8 отдавала, она даже не обернулась, когда я уходила 😅 ей было главное,чтоб мама оставила впокое её с компанией и игрушками 😅
Ответ дляНамакушка
Ну це у вас скоріше виключення. Більшість дітей до трьох років не дуже цікавляться іншими дітьми і тяжко розлучаються з мамою щоб залишитися сам на сам з чужими тьотями в незнайомому місці. Я могла кинути дитину через сльози і вона б змирилася, просто не хотіла її ламати і дала час
Телячі ніжноСті• 15 марта в 09:17
З мого досвіду то це рано. Крик, стрес, сльози. Моя дитина в 3 роки сиділа у кутку садка і плакала. Спати категорично ні. 2 тижні я помучилась і забрала. І сиділа дитина ще рік вдома. В 4 роки вже по -іншому. Це було видно по ній. Якщо вам не горить на роботу або є з ким лишити- не біжіть в ті садки. В 4 р. я почала лишати дитину мамі. Ходили лиш до обіду з нею на якісь гуртки розвиваючі. В 6 років пішла у школу. Ніколи проблем не було у спілкуванні. Староста класу від 1 по 11. Любить сцену. Ведуча на усіх вечорах. Але як згадаю отой садок у 3роки...до речі після 2 тижнів отого стресу 2 міс лікувала у невролога дитину. Одна дитина готова в 3 роки, а інша не готова. І ламати через коліно не варто. Хіба що вам вкрай треба на роботу. Садки придумали для працюючих батьків. Все. Абсолютно увесь розвиток можна отримати і не в садку.за рік до школи я водила дочку до вчительки і вона її підготувала шикарно. Йдучи в школу, вміла читати швидко,рахувати до 20, знала до 200 англ.слів і виразів. І це дало шикарний старт.програму хапала швидко. Зараз купа друзів.
Як буде у вас - ніхто не знає. Пробуйте.
Телячі ніжноСті• 15 марта в 09:17
Ответ дляДайте вподобайок
В 3 роки це важко для дитини
Царівна Жабка• 15 марта в 09:19
Мой сын на 3 день уже спокойно оставался в садике, и ему на тот момент было меньше 3 лет.
Меньше себя накручивайте
Намакушка• 15 марта в 09:20
Ответ дляAnnaOst
Можливо і так. Ми потім забрали, бо хворіла часто і віддали вже майже в 5, там теж дуже легко все прошло.
Намакушка• 15 марта в 09:23
Ответ дляТелячі ніжноСті
В вас державний садок був? Можливо стресс саме через вихователя? В приватних їм дуже навіть весло. Там стільки іграшок, ігри придумують цікаві, квести, в нас було заняття з лего, малювання, танці і багато іншого. Все залежить від дитини.
Та легко!• 15 марта в 09:38
Ответ дляНамакушка
Я сдалась сразу, сад частный, отличный.
Ангел-предохранитель• 15 марта в 10:01
Авторе, ’сватати’ дитині садочок наперед - розказувати, як там гарно, що будуть робити. Розказувати про вихователів, тобто а пані Оксана, наприклад, питала коли ти будеш, що ти любиш і т.д. Тобто заочно вже знайомити і показувати таким чином що там вже її чекають та гарно відносяться.
Я не лишала там малого самого поки не бачила що готовий. Але в нас приватний садок, там розуміють процесси. Починали з години разом зі мною, доєднувалися на прогулянку, і т д
Телячі ніжноСті• 15 марта в 11:19
Ответ дляНамакушка
Державний. Але потім ходили в прмватний ло обіду. Все одно спати ні.їй була важлива мама до 4 років. Нікого іншого. А після 4 все ок. Я тоді думала щт дитина буде замкнута. Бо всі ходять в садки , а вона ні. Але в 1 класі я вже побачила що це лідер. Купа друзів. Щоліта в табори. Там вона масовик-затійник. Коротше, після 6 років дитина розкрилася. Але в 3 роки була геть дика. І на танці з 4 р пішла. Але головне щоб не лишати на цілий день
Намакушка• 15 марта в 12:05
Ответ дляТелячі ніжноСті
Різні діти звичайно. Якщо стрес ходити в садок, то і немає що там робити ) я взагалі віддала в 1,8. Їй подобалося, але хворіла часто, тому забрали, я і не збиралась зрову віджавати, а потім вже після 4 поїхали відпочивати, а вона цілий день в дитячому клубі. Нікуди не хоче: ні на море, ні в басейн.. не могли забрати і зрозуміли, що терміново потрібен садок.