Нічна ненажера• 15 марта 2025

Мой вредный субботний завтрак

А что у вас?
So_so• 15 марта 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Поперхнулася від ціни... Дорожче, ніж у французькій пекарні вже готовий зі справжнього масла.
21 грн за шт это дорого?
Коленная ложечка• 15 марта 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Ви дивіться на вагу, а не кількість. 480 г сирого тіста то на виході пшик буде. Круасани в пекарні дешеві, це найдешевша їжа, часто акція: 2 купуєш і 3й безкоштовно. Їх звичайна ціна в пекарні від 90 сантімів до 1,3 євро за штуку, але вони гігантські, там вага більша за 100 г буде. Ось і рахуйте.
Який пшик? Я знаю як виглядає 500 грам тіста.
В нас пекарнях ціни в грн і від 80 грн коштують)) ніяких якцій не має, бо розкуповують.
Коленная ложечка• 15 марта 2025
Ответ дляSo_so
21 грн за шт это дорого?
То дама з Європи пише))(
So_so• 15 марта 2025
Ответ дляКоленная ложечка
То дама з Європи пише))(
Я поняла уже)
So_so• 15 марта 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Как вам они? Вкусные?
Вкусные, похожи на круассаны из Метро, если Вы брали
Лизочек• 15 марта 2025
Селёдка под шубой)
Olga_72• 15 марта 2025
Ответ дляМама фіфті цента
В клярі, а потім в муці?
Щоб таке зробити то спеціальна паніровка як Панко. Вона дуже повітряна легка, гарно прилипає на взбите яйце. Коринка дуже плотна, як панцир, хрустка. Смачно. Але є огромний недолік. Вона дуже забагото вбирає в себе жиру. https://sushipovar.ua/product/panirovochnye-suhari...
Пффф 100%• 15 марта 2025
У меня была плющеная овсянка и паровая котлета из свинины, правда) я решила немного притормозить с плюшками, а то зимой прям как пылесос)
So_so• 15 марта 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Маю на увазі склад. Бо рошен теж пише на маслі наполеон, а по факту пальма і мамла 3%
...
Коленная ложечка• 15 марта 2025
Ответ дляSo_so
...
Дякую, ідеальний склад
Все будет, но потом• 15 марта 2025
Я пользуюсь на тонкие кружевные блинчики таким рецептом: Стакан муки, стакан молока, стакан кипятка, одно яйцо, олия пару ложек, сахар соль по вкусу. У кого то может есть ещё цикавые рецепты?
Додаю напруги• 15 марта 2025
Ответ дляSo_so
...
А де ви їх замовляли? Хочу такі)
Пугачиха• 15 марта 2025
У нас був омлет з сосисками, приготований чоловіком. А на десерт, до кави/чаю- по 2 тістечка ’картопля’, БКК.
Пугачиха• 15 марта 2025
Ответ дляДодаю напруги
А де ви їх замовляли? Хочу такі)
Це Сільпо.
Сорока-ворона• 15 марта 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Млинці з форелью
Можете дати рецепт своїх млинців? Виглядають дуже апетитно
Додаю напруги• 15 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Це Сільпо.
Дякую
Репетиторша• 15 марта 2025
На сніданок у мене кава. Бо зранку йога, на повний шлунок не комфортно займатися і сили менше. Після йоги буде вже обід, котлети з сиром та рис, огірок. На вечерю налисники з солодким сиром та сметаною і з яблучною карамельною начинкою.
МУСЯкомарова• 15 марта 2025
Вечером поздно готовила, как раз к завтраку.
Отжигающая• 15 марта 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Яка ви … токсична .
Лишіть свій комент при собі , буде краще .
І так , з 500 грамів французького тіста буде біля 10 штук круасанів . А не пшик . І у французьких пекарнях круасани не гігантські, а звичайні і коштують не 0,9-1,3 а 1,7-2 євро . І ви не можете знати насправді чи з натурального масла вони. Не ідеалізуйте Європи . Не одна Ви маєте щастя бути/жити у Франції
ЯспАкойнаЯ• 15 марта 2025
Ответ дляБибер-анонимер
8 штук у пекарні?
Ряженка• 15 марта 2025
Ответ дляSo_so
21 грн за шт это дорого?
У Європах це до фіга
Свисток ля-минор• 15 марта 2025
Ответ дляСорока-ворона
Це я типу пп робила, бо худну. Вийшло 3 шт
1яйце, 70 мл молока, 40 г борошна. І трохи потім водою розбавила до потрібної консистенції. Можливо секрет у пательні: в мене з вуглецевої сталі. На ній млинці ідеальні
Свисток ля-минор• 15 марта 2025
Ответ дляПросто красавица
А чего такие толстые ?Из Гали?
Від Володі
Сорока-ворона• 15 марта 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Дякую вам, обов´язково спробую