Шо для чого. Чула що з того що реально працює ретинол і ще щось. Розкажіть що це та як використовувати , вік 28
Альфасамка• 15 марта в 11:16
вам вже не допоможе.ви вже вікова жінка, прийміть природне старіння.
Ответ дляlily300
Ну а поискать тонну инфы в инете, не?) сходить к профессионалу на консультацию, чтоб именно под потребности вашей кожи подобрал/объяснил не?
А пройти мимо не?
Ответ дляалергирина
Довго і нудно.
Купа є блогерів
Ретинол уже неможна
Купа є блогерів
Ретинол уже неможна
Чому?
алергирина• 15 марта в 11:34
Ответ дляShokolad55
Чому?
То та інформація збиралася по крупинками. А ви чого не хочете вникнути?
Ответ дляалергирина
Чому пізно