Админко• 15 марта 2025

Я утримую чоловіка, а він купує Айфон

Маю 2 дітей. Я зараз працюю в Польщі, діти вже другий рік живуть з татом в Україні ( слухаємо і не осуджуємо!)
Відколи почалася війна тато дітей ніде не працює. Перший рік війни діти були зі мною в Польщі, він жив на шиї старшого свого сина. Коли діти почали жити з ним, то повне забезпечення я взяла на себе. Я плачу дітям репетиторів, шкільні обіди, висилаю гроші на продукти. Повністю купую одяг і взуття.
Тато дітей останні пів року знайшов собі підробіток через інтернет і часом отримує якісь копійки. Але точної суми я не знаю. І от вчора дізнаюся що він обновив компʼютер (десь тисяч 20 ) і купив собі новий Айфон 11.
І ще нюанс в тому що в 2019 році я йому позичила гроші на хату де він зараз живе і ще 1000$ він мені винен, але вже три роки нічого не віддає, бо , типу, нема звідки.
Як мені реагувати на ті всі його покупки?
автор Админко • 15 марта 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Автор, Ви ДУРА.
То зрозуміло. Як нею не бути ось питання.
сладкий_ноябрь• 15 марта 2025
Ви прекрасна мати, він такий самий прекрасний батько.
Карамбулкул• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Спілкуємось. Дітей він хіба годує. А от доглядати за ними( гігієна, уроки, вільний час) тут до нього вже багато питань
Можно узнать о какой сумме речь? И сколько лет детям?
автор Админко • 15 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Який вік дітей?
10 і 14 років
ПрипоРошенная• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Жить со своими детьми и получать алименты от отца.
Марічка• 15 марта 2025
Ответ дляГубной рояль
Тобто якщо жінка буде виховувати дітей - це вона паразитує?
Нє, то тяжкий труд, а чоловік не цінує і не оплачує 🤷‍♀️, а коли навпаки - паразитує, такі вони жіночки.
Хвець-тець• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Так если «много вопросов», почему не заберете детей и сами не сделаете так, чтоб вопросов не было? А то сама ничего не делает и как другие делают тоже не устраивает
Чорт і Шо• 15 марта 2025
Троль!Айфонов 11 уже давно нет!
автор Админко • 15 марта 2025
Ответ дляКарамбулкул
Сумі на дітей? Зі всім десь 12-15 тис грн/місяць
сладкий_ноябрь• 15 марта 2025
Ответ дляХвець-тець
Тому що діти нікому не потрібні.
Мама від них відкупилася, тато - забив
Моя улюблена страшко• 15 марта 2025
Ну що сказати… Це його заробітна платня, так, як би ви винайняли гувернанта, повара, прибиральницю… Будьте вдячні, що діти під наглядом зацікавленої в цьому особі
Хвець-тець• 15 марта 2025
Ответ дляКараПузовна
Ви кума автора?
Любовница автора
Чорт і Шо• 15 марта 2025
Троль!Как вы обеспечиваете старшего сына,если он давным давно сам себя и якобы отца обесмечивает!Понабирали школьников...
Рятівник Малібу• 15 марта 2025
Автор, у вас немає змоги забрати дітей до себе і не утримувати чоловіка?
Ви не плануєте до повноліття жити разом з дітьми?
Карамбулкул• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Это смешно🤣
мне муж 35 на детей платит и то этого не хватает, я добавляю.
Тут даже на еду нормальную не хватит.
Хвець-тець• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Ого, конечно очень много. Хоть каждую неделю новый айфон покупай 😂😂😂
Чорт і Шо• 15 марта 2025
Троль!На зп в Польше только на аренду и еду хватает
КараПузовна• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Вау, розгулятись і не відмовляти
Хвець-тець• 15 марта 2025
Ответ дляЧорт і Шо
То, наверное, 3-й ребенок
Чорт і Шо• 15 марта 2025
Троль!Новых 11 Айфонов нет уже давно!
18 мнеУЖЕ• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Я не його утримую, а дітей. А він просто паразитує біля них. А як не буду висилати гроші, то постраждають в першу чергу діти
А чому ващі діти не живуть з вами???????
Моя улюблена страшко• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Ну ви його прямо озолотили
Колишній чоловік сплачував через суд мінімум практично і то переживав, що я собі хутро і діаманти на них, можливо, купую
КучМала• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
10 і 14 років
Це жахлива ситуація для дітей , чому вони не з вами?
Карамбулкул• 15 марта 2025
Ответ дляКучМала
А Польше на 15 тыс грн детей не прокормить и в общагу при заводе не впихнуть. А вообще Больше похоже, что автор троль.
КучМала• 15 марта 2025
Ответ дляКарамбулкул
В Україні теж, це нереально
Карамбулкул• 15 марта 2025
Ответ дляКучМала
В Україні теж, це нереально
Как видите автор считает, что не только реально, но еще и айфон можно купить))
Губной рояль• 15 марта 2025
Автор, ви заберіть дітей до себе. Приділіть їм увагу, час, поробіть уроки, візьміть репетиторів. Подивитесь скільки вони вам у Польщі обійдуться. І не зекономлені гроші купите собі айфон
автор Админко • 15 марта 2025
Ответ дляПрипоРошенная
А які аліменти з безробітного?
Хвігура мічти• 15 марта 2025
Скажите, работу потеряли. Пусть сам справляется несколько месяцев
автор Админко • 15 марта 2025
Ответ дляМарічка
Якщо відкинути догляд за дітьми, то він мені ще гроші винен і не збирається віддавати