Админко• 15 марта 2025

Я утримую чоловіка, а він купує Айфон

Маю 2 дітей. Я зараз працюю в Польщі, діти вже другий рік живуть з татом в Україні ( слухаємо і не осуджуємо!)
Відколи почалася війна тато дітей ніде не працює. Перший рік війни діти були зі мною в Польщі, він жив на шиї старшого свого сина. Коли діти почали жити з ним, то повне забезпечення я взяла на себе. Я плачу дітям репетиторів, шкільні обіди, висилаю гроші на продукти. Повністю купую одяг і взуття.
Тато дітей останні пів року знайшов собі підробіток через інтернет і часом отримує якісь копійки. Але точної суми я не знаю. І от вчора дізнаюся що він обновив компʼютер (десь тисяч 20 ) і купив собі новий Айфон 11.
І ще нюанс в тому що в 2019 році я йому позичила гроші на хату де він зараз живе і ще 1000$ він мені винен, але вже три роки нічого не віддає, бо , типу, нема звідки.
Як мені реагувати на ті всі його покупки?
ТайТаке• 15 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Ну вибачте...Дітям треба попрати,нагодувати,відправити у школу-репетитори і т.д.Він у вас як нянька,Платіть Або заберіть дітей до себе.
Т.е а автор и нянька и прачка и кухарка? Еще и арбайтен??? Странные тетки . У мужика есть дети . Пусть крутится
Мамкиня доця• 15 марта 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Троль!На зп в Польше только на аренду и еду хватает
Може там якийсь чоловік їй допомагає.
Атиква• 15 марта 2025
Как в том анекдоте:
- Я успешный мужчина
- Ты нигде не работаешь. Я тебя полностью содержу!
- Разве это не успех???
Всім шампаньського• 15 марта 2025
Вы с этим ничего не сделаете, потому что дети с ним, поругаться можете,но толку то.
Попразендовна• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Тому що не маю куди їх тут забрати. Робота не дозволяє. І в Україні живу в маленькому містечку де роботи нема взагалі
В Польше хоть жопой ешь школ с проживанием и колледжи. Не несите чушь . Из Украины детей отправляли ещё до войны на учебу. Не это конечно дороже чем Гордо заявленное Вами содержание в 15000 на двоих подростков. С едой, обедами, репетиторами и одеждой. Бедные дети иметь таких вот 2 чудо родителей.
ПоЗиТиВнАя• 15 марта 2025
Ви взагалі нормальна чи відірвана від реальності? Чоловік з вашими дітьми в Україні, ви в Польщі, і він вам заборгував? А забрати дітей до себе не плануєте? Айфон 11 купив, капець, це ж треба, як посмів))
Мамкиня доця• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Це його старший син від першого його шлюбу
А ці двійко Ваших діток від нього?
Попразендовна• 15 марта 2025
Ответ дляКарамбулкул
А Польше на 15 тыс грн детей не прокормить и в общагу при заводе не впихнуть. А вообще Больше похоже, что автор троль.
Так там по 800 злотых ей выдавать будут на каждого + на канцтовары. И дети могут учиться с проживанием. Но для этого нужно приложить усилий.
Радуга-дуга• 15 марта 2025
Ответ дляКарамбулкул
Как видите автор считает, что не только реально, но еще и айфон можно купить))
І паразитувати на ці гроші, купуючи нові айфони і комп´ютери
Несу добро людям• 15 марта 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Не з ’ вашими’ а ’ нашими’
І чоловік в сім´ю не вкладається а на айфон знайшов
Мамкиня доця• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Я сподіваюся що Ваші дітки в безпечній зоні, що там немає ракет і шахедів.
ПоЗиТиВнАя• 15 марта 2025
Ответ дляНесу добро людям
Не з ’ вашими’ а ’ нашими’
Коли діти ´наші´, там адекватна мудра жінка й мама, вона такої теми не писатиме
Безлім на все• 15 марта 2025
Могу сказать что мужик отлично устроился. Я так не умею.
Несу добро людям• 15 марта 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я погоджуюсь. Жінка не мудра бо звалила на свої плечі все
Моя пропозиція розлучення, діти з батьком і аліменти від автора
No problems• 15 марта 2025
Неможливо купити новий 11 айфон
Пупс• 15 марта 2025
Моя подруга уехала в Польшу на заработки. Дочку оставила с мужем и ее мама (больше мама бо он работал). Дочка находится в небезопасном регионе (у нас и прилеты и летит постоянно все через нас). Приезжает раз в полгода на 5 дней. Живет там в свое удовольствие нашла мужика (естественно родные знают только легенду о том как она там сутками работает). Мужа ее мобилизировали и в скорости ранили она даже не приехала. Мне по секрету сказала что разводится не будет ибо если мужа убьют она выплату получит. И на дочку ей пофиг (12 лет) а до Польши была прям такая любящая и заботливая мать. Я просто понимаю что выбирать себя тоже очень важно. Но как бы дети тоже не виноваты что вы их родили а теперь они вам мешают
Вероятненько• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Сумі на дітей? Зі всім десь 12-15 тис грн/місяць
Ага, на ці гроші купуй що хочеш... хочеш компи, хочеш айфони...
Заставляличка• 15 марта 2025
Ви самі винні. Або живете зі своїми дітьми, або утримуєте їх. Що таке зараз 12-15 тис на двох дітей??це взагалі нічого рахуй, зараз чек в магазині мінімум 1 тис грн
Котики-муркотики• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
Я не його утримую, а дітей. А він просто паразитує біля них. А як не буду висилати гроші, то постраждають в першу чергу діти
Так забирайте детей обратно в Польшу. Там вы хоть будете знать на что идут деньги и не придётся мужа- бездельника содержать.
Чумачечая_• 15 марта 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Троль!Айфонов 11 уже давно нет!
есть , в гугл загляните
КокошинЭль• 15 марта 2025
Ответ дляЗаставляличка
Узнаю советчицу. Если бы это женщина была с детьми, ей бы сказали, поднимай жопу и беги на работу, чего дома сидишь. А тут- давай больше алименты. А то что отец не обеспечивает то так, пыль.
Одяг та сумки• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
чому паразітує він доглядає за ними кормть відправля до репетитора , обстірує- ви йому зп типа платите. Тут же модно казати якщо жінка у дикреті то чоловік її повинен утримувати
Жена миллионера• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
і це з репетиторами ? а ви бачили ціну на їжу - купи їжі шампунь-мило туал бум. і де ті 12 будуть
Джага-джага• 15 марта 2025
Ответ дляАдминко
То есть, мамы с детьми паразитируют на детях?
Джага-джага• 15 марта 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну що сказати… Це його заробітна платня, так, як би ви винайняли гувернанта, повара, прибиральницю… Будьте вдячні, що діти під наглядом зацікавленої в цьому особі
А то, как женщина дома, то она типа и кухарка и няня, и домработница, а мужик паразит
Швабристка• 15 марта 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Нормальная мама в войну с собой бы детей забрала, а вы себя освободили
вы же не знаете с какого региона? у меня у родителей ничего за войну не было
Фляшка на трьох• 15 марта 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Хіба можна купити новий одинадцятий айфон?
Але автор саме цим питанням переймається тільки. Не тим, якими людьми з такими розкладами виростуть діти. Сумно звісно
ТайТаке• 15 марта 2025
Ответ дляЖена миллионера
А мужо работать не обязан?
Попа как у Кардашьян• 15 марта 2025
Ответ дляНесу добро людям
На хвилинку це 2 мінімальних зарплати! І мамкині 12 тисяч та папкині 12 тисяч вже 24.
Папка не заробляє? То най айфон продає
))а мамка на 50% часу дітей до себе забере?
Попа как у Кардашьян• 15 марта 2025
Ответ дляНесу добро людям
Чому? Щоб що?
Ви визначитись чи 50 від папки і від мами чи ні, а то грошей пополам, а час А чому а то як грошіділити так бігом, а як з дітьми бути так Чому і щоб що.