Син вийшов з душу і кажемив голову і знайшов 2 прищі і ще на спині чешеться. Короче, знайшли 4 прищі. Напевно, вітрянка.
Це ж нічого що він намочився.
Бо сказала подрузі (від її сина заразився, вони щойно видужали), то вона налякала. Каже ти шо, тепер ці 4 прищі будуть гнити і дуже чесаться. Вони 2 тижні не мились.
Ну якісь же підмивання можна робити?! Правильно я розумію
Це ж нічого що він намочився.
Ответ дляBarkas
Чула колись наче від Комаровського, що це міф і раніше не дозволяли митися, щоб не змивалася зеленка, якою мазали ранки. А зеленку не можна змивати, щоб розуміти, утворюються нові запалення чи ні.
Саме так. До речі за кордоном дітей з вітряною не розмальовують)
шальная мама• 15 марта в 18:47
Ответ дляCatyK
Можно мыться, главное не тереть, а промокнуть тело после. А если сыпануть в ванну соды, то паралельно и подсушивает дополнительно.
Я б не рискнула сушить кожу содой. Точечно намазать ранки, да, можно и нужно. Но оставшуюся чистую кожу покрыть содовой пленкой? Чем дышать тогда телу?
шальная мама• 15 марта в 18:49
Дочка мылась. Болела в 13 лет, температура 39 и за окном 39, жара, июль. Кожа пекла и от пота. Прохладный душ снимал зуд. А еще цинковая мазь и мазь ацикловир.
Ответ дляОленаЯ
Я свою доньку мила, коли перестали активно сипати, лікар сказала не мити. В неї не було живого місця, сипало 6 днів, температура 38,7
Збивали температуру? У мого поки 37.5.
Ще є менший, ждемо тоже.
Я так зрозуміла нурофен не можна, тільки парацитамолом
Ще є менший, ждемо тоже.
Ответ дляПадаюВреверансах
Збивали температуру? У мого поки 37.5.
Ще є менший, ждемо тоже.
Так, не можна ібупрофен, я раз дала, мене тут і в лікарні налякали, два рази за 6 днів збивала, на ніч, коли була 38,7, а вдень слідкувала. Скільки днів сипало, скільки і температура була.
Natal_ka91• 15 марта в 21:13
Ответ дляПадаюВреверансах
Збивали температуру? У мого поки 37.5.
Ще є менший, ждемо тоже.
В меншого через 2-3 тижні може проявитися
Natal_ka91• 15 марта в 21:13
Ответ дляОленаЯ
Та всі давали, то ж не одразу завжди зрозуміло, що то вітрянка
Ответ дляNatal_ka91
Мені ж його можна водити до школи весь цей час? Мене не розіпнуть?
Ответ дляnataly 31
Каламин возьмите, лучше всего от ветрянки
Я мазь з каламіном купила
Natal_ka91• 15 марта в 22:49
Ответ дляПадаюВреверансах
Вам краще порадитися з педіатром...