ПадаюВреверансах• 15 марта в 18:27

Чому при вітрянці не можна митись?

Син вийшов з душу і кажемив голову і знайшов 2 прищі і ще на спині чешеться. Короче, знайшли 4 прищі. Напевно, вітрянка.
Це ж нічого що він намочився.
Бо сказала подрузі (від її сина заразився, вони щойно видужали), то вона налякала. Каже ти шо, тепер ці 4 прищі будуть гнити і дуже чесаться. Вони 2 тижні не мились.
Ну якісь же підмивання можна робити?! Правильно я розумію
Джемма• 15 марта в 18:28
Можна.
Я своїх дітей купала. Одночасно хворіли син 3 р і дочка 6 міс. Слідів від висипу немає. Купала повністю. Рушником тільки не терти. І голову мила
klaraneill• 15 марта в 18:29
почитайте литературу по теме, и узнаете куда вернее, чем на форуме..
КокоСина• 15 марта в 18:29
Це тупість подруги і все. Купатися можна і треба. Головне не розтирати мочалкою прищі
Letruaa• 15 марта в 18:30
Митися можна, а от якщо їх роздерти та замочити може бути і то не факт нагноєння,тому їх і мажуть,підсушують
Мerida• 15 марта в 18:30
Во всем цивилизованном мире моются, и мажутся каламином, чтоб не чесалось.
Алина-1240• 15 марта в 18:30
Можно и нужно.просто мочалкой не тереть,и полотенцем кожу промакивать
tanga• 15 марта в 18:30
Митися можна, обережно, не тертися мочалкою. Від води є навіть полегшення, менше свербіж
ЛЮБА• 15 марта в 18:31
Главное мочалкой высыпания не растирать , и не парится , а так купались мои под душем , смывали с себя каламин ( он так конкретно розовой штукатуркой брался ))), все ок было
Джемма• 15 марта в 18:31
Про не купать - это старая школа, бабушки так говорили. Это сродни парить ноги и сыпать горчицу в носки и прочая фигня.
Brd 2022• 15 марта в 18:33
Мыться нужно!!! Но не в ванной а вдуше и не горячем.

Мало того наш врач ещё говорила споласкивать тело отваром ромашки, так прыщи быстрее заживают и не чешутся.
tarveldy• 15 марта в 18:37
Можна, тільки обережно і під душем, не ванна , без мочалки
Natal_ka91• 15 марта в 18:39
Можна, але коли немає температури, і дуже акуратно, не розтирати
Barkas• 15 марта в 18:40
Чула колись наче від Комаровського, що це міф і раніше не дозволяли митися, щоб не змивалася зеленка, якою мазали ранки. А зеленку не можна змивати, щоб розуміти, утворюються нові запалення чи ні.
CatyK• 15 марта в 18:41
Можно мыться, главное не тереть, а промокнуть тело после. А если сыпануть в ванну соды, то паралельно и подсушивает дополнительно.
cheryl• 15 марта в 18:42
Ответ дляBarkas
Саме так. До речі за кордоном дітей з вітряною не розмальовують)
ОленаЯ• 15 марта в 18:47
Я свою доньку мила, коли перестали активно сипати, лікар сказала не мити. В неї не було живого місця, сипало 6 днів, температура 38,7
шальная мама• 15 марта в 18:47
Ответ дляCatyK
Я б не рискнула сушить кожу содой. Точечно намазать ранки, да, можно и нужно. Но оставшуюся чистую кожу покрыть содовой пленкой? Чем дышать тогда телу?
ОленаЯ• 15 марта в 18:49
Ответ дляcheryl
Дуже класно розмальовувати - по-перше - маркер нових висипів, по друге - сушить хорошо.
шальная мама• 15 марта в 18:49
Дочка мылась. Болела в 13 лет, температура 39 и за окном 39, жара, июль. Кожа пекла и от пота. Прохладный душ снимал зуд. А еще цинковая мазь и мазь ацикловир.
LyudaT• 15 марта в 18:49
Ответ дляNatal_ka91
А якщо температура є, то чого раптом не митися?
cheryl• 15 марта в 18:50
Ответ дляОленаЯ
Я не спорю), але то вже не догма)
Як і страшилки про ’не мочити манту’
автор ПадаюВреверансах • 15 марта в 18:54
Ответ дляОленаЯ
Збивали температуру? У мого поки 37.5.
Ще є менший, ждемо тоже.
Я так зрозуміла нурофен не можна, тільки парацитамолом
ОленаЯ• 15 марта в 18:57
Ответ дляПадаюВреверансах
Збивали температуру? У мого поки 37.5.
Ще є менший, ждемо тоже.
Так, не можна ібупрофен, я раз дала, мене тут і в лікарні налякали, два рази за 6 днів збивала, на ніч, коли була 38,7, а вдень слідкувала. Скільки днів сипало, скільки і температура була.
cheryl• 15 марта в 19:30
Ответ дляОленаЯ
Краще б вони вам про ацикловір розповіли.
nataly 31• 15 марта в 20:20
Каламин возьмите, лучше всего от ветрянки
Natal_ka91• 15 марта в 21:13
Ответ дляПадаюВреверансах
Збивали температуру? У мого поки 37.5.
Ще є менший, ждемо тоже.
В меншого через 2-3 тижні може проявитися
Natal_ka91• 15 марта в 21:13
Ответ дляОленаЯ
Та всі давали, то ж не одразу завжди зрозуміло, що то вітрянка
автор ПадаюВреверансах • 15 марта в 21:31
Ответ дляNatal_ka91
Мені ж його можна водити до школи весь цей час? Мене не розіпнуть?
Ответ дляnataly 31
Я мазь з каламіном купила
Natal_ka91• 15 марта в 22:49
Ответ дляПадаюВреверансах
Вам краще порадитися з педіатром...