ПадаюВреверансах• 15 марта в 18:27

Чому при вітрянці не можна митись?

Син вийшов з душу і кажемив голову і знайшов 2 прищі і ще на спині чешеться. Короче, знайшли 4 прищі. Напевно, вітрянка.
Це ж нічого що він намочився.
Бо сказала подрузі (від її сина заразився, вони щойно видужали), то вона налякала. Каже ти шо, тепер ці 4 прищі будуть гнити і дуже чесаться. Вони 2 тижні не мились.
Ну якісь же підмивання можна робити?! Правильно я розумію
ОленаЯ• 16 марта в 00:31
Ответ дляcheryl
Краще б вони вам про ацикловір розповіли.
А що з ним не так?
ОленаЯ• 16 марта в 00:32
Ответ дляПадаюВреверансах
Мені ж його можна водити до школи весь цей час? Мене не розіпнуть?
Мені вчителька сказала, щоб водила меншого, що півшколи таких контактних.
cheryl• 16 марта в 09:15
Ответ дляОленаЯ
А що з ним не так?
З ним то як раз все ок: вітрянка ж спричинена вірусом якогось герпесу, то ж ацикловір як раз від нього.
Але лікарі старої школи лякають не купати дитину, а про те, що ацикловір бореться з вірусом то мовчать.
ОленаЯ• 16 марта в 18:44
Ответ дляcheryl
Так моя дитина пропила його 7 днів, 4 рази на день. В інфекціцній обласній лікарні нас приймали лікарі-інтерни 24-25 років, ацикловір призначили зразу. Хотіли покласти доньку, я відмовилася, сказала, що все будемо приймати, як прописали.