ничевока• 15 марта 2025

Можно вылечить паркинсон, если пить перекись по Неумывакину?

Борщик• 15 марта 2025
Краще хлорку
Сіточка• 15 марта 2025
Моя тётя вошла в чат
Коник-стрибунець• 15 марта 2025
Ответ дляБорщик
Краще хлорку
Или омыватель стекло
Капитанша• 15 марта 2025
Ответ дляБорщик
Краще хлорку
Дуст теж помічне, тільки дістати складно.
Мerida• 15 марта 2025
Плюс уринотерапию по малахову
Вообще не факт• 15 марта 2025
Ответ дляБорщик
Краще хлорку
Вы шо? Это не по бАгатому. Доместос надо
Успокойся_Успокойся• 15 марта 2025
Ответ дляБорщик
Краще хлорку
Доместос точно поможет
Я_и_моя_собака• 15 марта 2025
Це в якіх краях до такого додумалися?
Вилосипедниця• 15 марта 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Доместос точно поможет
в клизму
Котомафия• 15 марта 2025
И содой заедать
Аннуитет• 15 марта 2025
И обязательно запивать мочой
Встидаюся запитать• 15 марта 2025
Нет. Но можно замедлить. Препараты подбирает психиатр.
МаксХмара• 15 марта 2025
А от онко керосин
Парова машина• 15 марта 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Це в якіх краях до такого додумалися?
Это больной паркинсоном
БЦАшка• 15 марта 2025
Мій тато 13 років хворів цією хворобою. Пив усе, щоб тільки вилікуватись. Вона не виліковна.
Я така бойова• 15 марта 2025
И живой огурец в пукан, как советует доктор Попов.
автор ничевока • 15 марта 2025
Ответ дляБЦАшка
Перекись пробовал?
Радуга-дуга• 15 марта 2025
Ответ дляСіточка
Моя тётя вошла в чат
Разом з моїм дідом. Але він помер 4 роки тому...
Дідова баба• 15 марта 2025
Это неизлечимая болезнь. Ничем её нельзя вылечить.
Радуга-дуга• 15 марта 2025
Ответ дляМerida
Плюс уринотерапию по малахову
І обрізання по Малишевій
Кусман Сиру• 15 марта 2025
От Паркинсона травка хорошо помогает, драп который. Это не я придумала, даже исследования были
БЦАшка• 15 марта 2025
Ответ дляничевока
Перекись пробовал?
Ви себе чуєте? Параліч нервової системи і перекис водню?
За перекис водню не пам´ятаю, але уринотерапію робив і лікування бджолами ( коли кусає в хребет бджола від однієї до 32 і назад).
Помер ще в 2006. Зараз, оглядаючись назад, думаю, що оці всі методи - це був такий абсурд. Через вживання медпрепаратів і сковування рухів захворів на онко. Лікарі видалили камінь з жовчного, не обслідувавши, що в нього остання стадія і роблячи вигляд, що не бачать, яка в людини хвороба , ще й взяли за операцію гроші
Не будь КакСвета• 15 марта 2025
Ответ дляСіточка
Моя тётя вошла в чат
Дівчина , яка робить мені манікюр теж п´є перекис , в неї АІТ. Вона в це свято вірить, і каже що в неї покращення. Ну як дівчина, вже років 45. Перекис п´є 8 років. Ще жива.
Не будь КакСвета• 15 марта 2025
Ответ дляБЦАшка
Онко через мед препарати? Це лікарі сказали?
БЦАшка• 15 марта 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Ні, він лікував Паркінсона 13 років і не знав, що в нього онко. Про онко дізнались, як зробили операцію ( якогось х... видалили камінь з жовчного), лікарі не обстежили, що в нього було онко і хірургічне втручання протипоказане - він згорів від температури за тиждень. Тільки після операції зробили кт і побачили, що метастази вже в ребра повростали.
Викасикрет• 16 марта 2025
Звичайно: якщо пити усіляку хню, то є шанси не дожити до паркінсона