Робот Вертер• 16 марта 2025

Дорослі діти, їм не доходить

Дорослий син, 19 років.
Окрема кімната.
Не можу донести, як тримати порядок в кімнаті.
Навіть куртка в кімнаті на спинці стула, купа шкарпеток, і купа речей на дивані. А у вітальні велика шафа для верхнього одягу.
Наче жлоб.
Не можу без нецензурної лексики.
Сварюсь.
Нормальна людина, але оцей срач не можу викорінити з нього.
Не доходить по доброму, не доходить і матом.
У нас все на своїх місцях, чому ж так?
Щепотка_совести• 16 марта 2025
Пока ему самому не будет некомфортно в сраче, ничего не поменяется
Снежнакомка• 16 марта 2025
Это его комната? Если да, то вы переходите границы, это приведет только к ухудшению отношений и нездоровой атмосфере
автор Робот Вертер • 16 марта 2025
Ответ дляСнежнакомка
Але ж цього не повинно бути.
Як пояснювати?
Всех анонимов аноним• 16 марта 2025
Не трогать сына. Его комната - его приватное место. Ему комфортно и отлично.
Непозбувна Бентега• 16 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
Але ж цього не повинно бути.
Як пояснювати?
не варіант просто туди не заходити?
Снежнакомка• 16 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
Але ж цього не повинно бути.
Як пояснювати?
Забудьте о существовании этой комнаты
В рот не ложи• 16 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
Але ж цього не повинно бути.
Як пояснювати?
В сина шкаф і комод в його кімнаті, то все складається відразу. Може вашому ліньки по кімнатах бігати розвішувати?
Але мій ще не такий дорослий ( 12 р) , та і привчений змаличку все складати. Звісно за день безлад з книжок, зошитів є, але під вечір все розтавляє по містам. За носки знає, що чьотко в ванній зкидає в кошик, все рівно ж купається там.
В рот не ложи• 16 марта 2025
А взагалі, ваш син вам допомагає що по дому? Поли мити, пилососити, посуд? Може він просто жив, а ви все самі робили, то що ви хочете від нього?
Рожева юбка• 16 марта 2025
Відселяйте, хай сам готує, сам прибирає, сам сидить в своєму срачі.
Ленивица-красавица• 16 марта 2025
Тому що це його кімната і він може там жити так, як йому зручно
Ленивица-красавица• 16 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
Але ж цього не повинно бути.
Як пояснювати?
Ну вам не повинно, а йому повинно
Дама_с_караваем• 16 марта 2025
почему вы его не выселили в 16 ?
теперь будете терпеть до его 45 лет
Баба на горошині• 16 марта 2025
Я вообще перестала к своим детям заходить в комнату. Сами убирают когда хотят. Сразу мои нервы окрепли.
Цікавий писочок• 16 марта 2025
Поставити ультиматум.
Або він дотримується порядку і ще додатково прибирає спільні частини використання ту квартирі, або нехай валить на зйом.
Звідки візьме гроші, Вас не повинно цікавити.
Як на мене, бугай в 19 років може нормально прибирати, руки не відваляться.
Цікавий писочок• 16 марта 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Це, в першу чергу, квартира автора.
І їй встановлювати правила проживання.
Самі виховують білоручок, а потім жаліються, що чоловіки такі .
Та_все_ок_будет• 16 марта 2025
Ответ дляРобот Вертер
Але ж цього не повинно бути.
Як пояснювати?
в 19? ніяк. донці 16, срач - жах, і ладно б в кімнаті, умудряється відмітитись і в інших приміщеннях. Кімнату не чипаю, воюю за порядок на кухні хоч якийсь.
Джага-джага• 16 марта 2025
А навіщо вам порядок в ЙОГО кімнаті?
Він прибираєтся у ванні, на кухні, у вбиральні? Себе обслуговує? Пере, готує?
Дуняша• 16 марта 2025
Вам выше писали - только когда ему будет необходим этот порядок, когда сам почувствует за него ответственность.
У нас было так же, но по переезду в общежитие университета ситуация изменилась: сделал сам ремонт в комнате, поддерживает чистоту и борется за неё на блоке.
Не входите к нему, это его территория. Сохраните и его и свои нервы
Однозначно• 16 марта 2025
У нас это называется *творческий беспорядок*
ПлакалаВАвто• 16 марта 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Ха. Ну годика через 2-3 рассккжите. Какой там порядок
ніколи такого не було• 16 марта 2025
Моєму теж19. Все, як ви описали. Але він вже рік живе в гуртожитку з дівчиною. Дуже швидко навчився і речі складати, і готувати. З донькою теж саме. Стала жити з хлопцем і тепер хазяйка куди там, і виготовлює, і прибирає. І в один голос заявляють, що вони були ідеальними дітьми і ніякого срачу ніколи не робили))
Угги_в_горошек• 16 марта 2025
У нас правило: у своїй кімнаті хоч щурі нехай бігають!!!
Але тільки в її кімнаті!!!
На іншій території (квартира)має бути чисто. І після себе вона має прибирати .
Він таким в буде поки не зʼявиться своє житло (нехай і арендована) ну або жінка покохає та буде все мити;)
Вельми шановна• 16 марта 2025
Ответ дляВ рот не ложи
То почекайте ще, поки йому 15 виповниться й пришліть нам фото кімнати
Семенівни сусідка• 16 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
А навіщо вам порядок в ЙОГО кімнаті?
Бо раптом до автора на чай зайде король Британії, а в кімнаті сина таке...
Завжди дивує, як до дорослих людей не доходить, що є особисті кордони, і що їх не можна порушувати...