Ошеламиссимо• 16 марта 2025
Ви б дозволили сину 13 років прийди додому з дівчиною 13 років?
Коли Вас немає вдома, але ж ще один син 8 років вдома. Я і чоловік тої дівчини не знаємо, вона приїхала до сина з іншого району міста. Гуляють в парку,по супермаркетах, бо йде дощ. Я не дозволила. Син впевнено йшов з нею додому. Вони познайомилися через інет.
Ми з чоловіком збираємося на день народження. І син говорить: а ми з нею посидимо вдома. Я не дозволила. Тепер думаю можливо я не правильно вчинила. Але ми ж не знаємо взагалі ту дитину. Ще дивуюся як її батьки на цілий день відпускають..? Як би Ви вчинили? В нас таке вперше.
Результат:
вже голосів:
81 (47.09%)
Дозволили б
68 (39.53%)
Не дозволили
23 (13.37%)
Інший варіант
Сколько_мне_лет?• 16 марта 2025
Додому не дозволила б. Просто дала б грошей на кафешку чи піццерію
Області пітьми• 16 марта 2025
Ответ дляВерочка 100%
Я бы разрешила. Зачем им болтаться, непонятно, где? Оригиналы Дали на стенах не висят, ценности все в сейфе. Пусть сидят в тепле и с едой.
С едой😆
Анонім-ка• 16 марта 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Нас не буде вдома. Він сказав що їй модна до 20:00 гуляти, тобто посидять в нас каже .
Може б перепитати у її батьків? (Взяти номер у дитини). Дивно, що до 20:00 дозволяють 13-річній дитині десь бродити.
Анютины ласки• 16 марта 2025
Ответ дляСуцільна зрада
К сыну ’пришли одноклассники’. Пропал телефон,сувениры и статуэтки из Африки,деньги мелкие,карманы вывернуты... Все утрясла,но! В дом никого не пускаю. Пришли без разрешения(сын инвалид) и в мое отсутствие...
Удалено администрацией...
все по ГОСТу!• 16 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
А до якого часу можна бродити?
Головний кошак• 16 марта 2025
Я б не дозволила тому, що діти в принципі не дуже й знайомі, усього друга зустріч. Ну і дивно, що дівчина готова йти до незнайомого хлопця додому.
Анонім-ка• 16 марта 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
А до якого часу можна бродити?
У мене правило, що гуляти вулицями можна до темноти. Влітку, звичайно і о 20:00 ще може десь гуляти. А зараз ні. Тим більше неділя - завтра до школи, тож о 20:00 мій син точно вдома.
Наша взяла• 16 марта 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Я йому так і сказала, якби я була вдома то так. Він познайомився з нею в інеті. Вдруге зустрілися.
Я б дала деньги на кафе и сказала тусить там
Анчо Ус• 16 марта 2025
Автор, скажу як мама дівчинки, моя теж вчора гуляла, я б не була рада, якби моя донька пішла до чужого хлопця. Знаючи що погода погана, видала гроші на кафе і не проти була б якби діти сиділи в нас. Але, якби моя дитина сказала, що мама кавалера заборонила її приводити додому як якусь дворняжку, цю людину вона б бачила останній раз.
Аноним НаВсеГда• 16 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
І я 12річній дозволяю. У неї 3 рази в тиждень трені до такого часу. Інші 4 дні може гуляти до такого часу. А що це якась глуха ніч?
Жена_КотораяСтена• 16 марта 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Так, дозволила б. Нічого поганого у спілкуванні дітей не бачу.
Єдине, у моєму домі є правила, є кімнати, куди гості не можуть заходити.
100%, особенно это спальня родителей.
Анонім-ка• 16 марта 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Мова не іде про тренування. У мого теж тренування до такого часу тричі на тиждень. Але одна справа, коли він просто вийшов з залу, сів на маршрутку і приїхав додому, а інша - вештається з малознайомою дівчиною десь. І я не знаю ані дівчини, ані її батьків. Відповідно і її батьки не знають мене і мого сина. Розраховувати на те, що підліток, буде мати клепку і не влізе в якусь фігню під тиском іншого підлітка - я не можу, тому і не дозволила б вештатись десь вечорами.
Аноним НаВсеГда• 16 марта 2025
А по сути вопроса автора - нет, скорей бы всего не разрешила, даже если бы мы были дома.
Аноним НаВсеГда• 16 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
А при чем тут время суток в таком случае? Есть разница влезть в фигню подростку в 13.00 или в 19.00?
Планшетница• 16 марта 2025
Ответ дляАнчо Ус
А ви б своїй дозволи ли йти до хлопця якого вона бачить другий раз в житті?
наКоблучках• 16 марта 2025
Нет. Пока я на знаю что за семья и как относятся родители девочки к таким поездкам и визитам в гости к фактически незнакомым людям, пусть встречаются на нейтральной территории.
Анонім-ка• 16 марта 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
В 13:00 - менша ймовірність, як показує статистика кримінальних злочинів. Хоча ймовірність існує.
Вимагаю спілкування• 16 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Маршрутка как раз выглядит более опасной, чем посидеть дома у друга или в кафе у дома
Жена_КотораяСтена• 16 марта 2025
Ответ длянаКоблучках
вы даже не понимаете чем может обернутся нейтральная территория и ваша квартира или дом. Мой дом - моя крепость, а не мой дом - форс мажор, даже которого не было возможно в природе и неважно это утро, день, вечер, ночь. и в чем проблема познакомиться с девушкой? пусть идут, мы всегда рады гостям! Гости - это счастье в доме. Так что пусть автор не чудит.
Анонім-ка• 16 марта 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
От тому я за те, щоб ніде не вештатись, а були або вдома, або десь у кафешці.
Аноним НаВсеГда• 16 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
У мамочки під юбочкою до повноліття? Чи довше?