Ошеламиссимо• 16 марта в 15:39

Ви б дозволили сину 13 років прийди додому з дівчиною 13 років?

Коли Вас немає вдома, але ж ще один син 8 років вдома. Я і чоловік тої дівчини не знаємо, вона приїхала до сина з іншого району міста. Гуляють в парку,по супермаркетах, бо йде дощ. Я не дозволила. Син впевнено йшов з нею додому. Вони познайомилися через інет.
Ми з чоловіком збираємося на день народження. І син говорить: а ми з нею посидимо вдома. Я не дозволила. Тепер думаю можливо я не правильно вчинила. Але ми ж не знаємо взагалі ту дитину. Ще дивуюся як її батьки на цілий день відпускають..? Як би Ви вчинили? В нас таке вперше.
Результат:
вже голосів: 172
81 (47.09%) Дозволили б
68 (39.53%) Не дозволили
23 (13.37%) Інший варіант
А я кумедна• 16 марта в 16:35
Ответ дляАнчо Ус
Автор, скажу як мама дівчинки, моя теж вчора гуляла, я б не була рада, якби моя донька пішла до чужого хлопця. Знаючи що погода погана, видала гроші на кафе і не проти була б якби діти сиділи в нас. Але, якби моя дитина сказала, що мама кавалера заборонила її приводити додому як якусь дворняжку, цю людину вона б бачила останній раз.
’Якби діти сиділа в вас’ мабуть з вашої присутності, чи дозволили б доньці привести клопця 13 років, якооо бачить вдруге в дитті, додому, коли вас немає?
А я кумедна• 16 марта в 16:37
Ответ дляВимагаю спілкування
Маршрутка как раз выглядит более опасной, чем посидеть дома у друга или в кафе у дома
Ключевое ’дома у друга’. Ходить к друзьям нормально и в 8, и в 10, е ли родители заберут, но не к человеку, которого видишь второй раз
Жена_КотораяСтена• 16 марта в 16:38
Ответ дляА я кумедна
ну, девочка наверное опытная, уже была в гостях, а мальчик только набирается опыта.....
А я кумедна• 16 марта в 16:39
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Все дети были в гостях. Но я дочке не разрешила бы ни ехать на другой конец города встречаться с мальчиком, ни тем более идти к нему домой. Вывод о девочке напрашивается сам по себе. А с друзьями хоть ежедневно, вообще не вижу проблемы.
Жена_КотораяСтена• 16 марта в 16:40
Ответ дляА я кумедна
автора - сын. если бы у автора была дочь, то я снова посоветовала бы к себе в дом приглашать. и не боятся о пропаже денег или золота. фигня это все. какое золото?? какие деньги?
А я кумедна• 16 марта в 16:44
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А в чем проблема пойти в кафе? Зачем идти домой?
Жена_КотораяСтена• 16 марта в 16:50
Ответ дляА я кумедна
мы не знаем какая финансовая ситуация у автора ребенка (у мальчика) и у девочки. есть ли у них на чай 150 грн + круасан около 75-100 грн и того с одного около 225 грн, на двоих 500 грн. не буди лихо поки тихо.
А я кумедна• 16 марта в 16:51
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Автор написала, что у сына деньги есть
Жена_КотораяСтена• 16 марта в 16:54
Ответ дляА я кумедна
Автор написала, что у сына деньги есть
аппетит растет во время еды... ну, у каждого свой взгляд и надо смотреть на ситуацию со стороны. я, наверное бы разрешила, но не разрешила бы шастать по комнате где я отдыхаю, сплю, читаю, где должна быть тишина и неважно одна я живу или с мужчиной.. и даже если бы у меня был в спальне телевизор, я всеровно не хотела чтоб там кто-то бегал и орал в неистовом веселье... там я сплю и туда нечего соваться со своими криками и хихиками. а так, пусть тусят, стены не упадут от двух детей.
А я кумедна• 16 марта в 16:57
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так автор ему и сказала можно, когда она дома. Но т.к взрослых нет, то вести малознакомого человека домой, как минимум не безопасно.
Жена_КотораяСтена• 16 марта в 17:00
Ответ дляА я кумедна
не знаю что сказать.. хорошо давать советы, трудно выполнять то, что советуют.
А я кумедна• 16 марта в 17:02
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я прос о проецирую на свою дочку эту ситуацию. Для меня она странная. Я не представляю какую девочку родители пустят на другой конец города в 13 гулять с мальчиком , с которым до этого виделась 1 раз и ещё к нему в гости. Я вижу её одноклассниц и понимаю каких бы пустили.. Поэтому мой ответ однозначный.
Анчо Ус• 16 марта в 17:08
Ответ дляА я кумедна
Всі ньюанси мають обговорюватися до прогулянки, з ким, де, коли додому іт.д.. Мати, а не дитина має думати мізками коли відпускає гуляти в таку погоду, бо вона старша. І мати знала, що діти майже незнайомі і знала, що холодно, мала подумати, куди вони підуть.
А я кумедна• 16 марта в 17:17
Ответ дляАнчо Ус
Тому вона повинна дозволити сину привести малознайому додому? ))) в хлопця є гроші, на вулиці є кафе, цього достатньо.
Анчо Ус• 16 марта в 17:21
Ответ дляА я кумедна
То маман має про це подумати, виглянувши за вікно. ЇЇ ж не довбло, де малознайомі між собою діти будуть вештатися в непогоду. То своєму хлопцю треба підказати, Васю, візьми Дашу і йдіть до кафе, гроші я тобі скину. Або ще варіанти, до супермаркетів, вони там купують всяку фігню і гріються коли гуляють.
Анчо Ус• 16 марта в 17:25
І ще, обікрасти можуть не лише чужі і не лише діти, цінні речі мають бути захованими. У мене в дитинстві шкільна подружка вкрала гроші, я навіть подумати на неї не могла, мати її проговорилась.
к.Буланова• 16 марта в 17:51
Ответ дляЛеди Г
О помню 17 лет и секс в подъездах на крыше, в лифту , в лесу, в туалете клуба. Так что скорее всего если в 17 будет девушка не буду против чтоб приводил домой .
Ну, якщо мама в під´їзді, на дахах, в лісах... пригод шукала, то тут звичайно... яблучко від яблуньки)
все по ГОСТу!• 16 марта в 17:56
Ответ дляА я кумедна
А вы не знаете с кем ходит ваша дочь до 20:00 в другом конце города, ещё и в гости идёт к мальчику незнакомому?
я спитала, до якого часу можна бродити
А я кумедна• 16 марта в 18:01
Ответ дляАнчо Ус
Як і ’маман’ дівчини. В першу чергу, доречі. Моя донька не гуляє з хлопцями взагалі, а таку погоду і з дівчатами.
Анчо Ус• 16 марта в 18:40
Ответ дляА я кумедна
Маман дівчини на форумі не писала і її версію не озвучено, тому і не до неї мова. А щодо того, що ваша донька не гуляє взагалі, то це не предмет для гордості. Для підлітків гуляти не лише нормально, а й важливо.
А я кумедна• 16 марта в 19:12
Ответ дляАнчо Ус
Читайте те,що пишуть, а не те,що хочеться )) те ,що дитина в 13 років їде гуляти вдвох з хлопцем теж не привід для гордості ) жодна дитина з оточення моєї доньки цього не робить ) в 14-15 вже так. А в 13 хіба що в компанії або з другом. Але не познайомившись в інтернеті. Діти в цьому віці занадто зайняті
Анчо Ус• 16 марта в 19:47
Ответ дляА я кумедна
Вказуйте своїй доньці що їй робити і читати. Підлітки зараз дружать без прив´язки до статі. А те, що ви в курсі, що там у дітей з оточення вашої доньки, взагалі смішно, нік вам підходить. Те, що дитина з інтернету, мати знала і раз з нею відпустила, то значить її це влаштовувало.
А я кумедна• 16 марта в 20:04
Ответ дляАнчо Ус
🤣🤣🤣 звичайно знаю оточення, як і будь-яка нормальна мама ) і з батьками дітей з оточення спілкуюсь )
Вимагаю спілкування• 16 марта в 20:54
Ответ дляА я кумедна
Так они до этого много общались. Вполне себе друг
Анчо Ус• 16 марта в 21:06
Ответ дляА я кумедна
А я 20 рочків пропрацювала з ідеальними мамами і їх ідеальними підлітками))) І мені смішніше ніж вам))) Можете не вірити)
А я кумедна• 16 марта в 21:33
Ответ дляАнчо Ус
А я была тем не идеальным підлітком )) мне и работать с ними не нужно было. Так что можете рассказывать кому-то другому,что шатание по улицам с кем попало приводит детей к чему-то хорошему )
Анчо Ус• 16 марта в 21:53
Ответ дляА я кумедна
Если для вас общаться на улице с друзьями это шататься, то действительно, говорить не о чем.
А я кумедна• 16 марта в 21:55
Ответ дляАнчо Ус
С дурзьями на улице общаются все дети. Я нигде не писала о том,что это не нормально ) ключевое ’ с друзьями’
Анчо Ус• 16 марта в 22:01
Ответ дляА я кумедна
Ну так знайомий з інтернету, це не бомж з помийниці. Це така ж дитина і ще дивлячись з якого сайту чи соцмережі. Як правило, в рекомендації їм видає знайомих через знайомих. Коли питати дітей, хто це в тік токах, вони чудово знають хто є хто під різними ніками чи аватарками.
Анчо Ус• 16 марта в 22:06
На завершення скажу так. Яка б не була та дитина, її в знайомі вибрав син автора, він сам вів її до себе додому, він це зробив з якихось власних міркувань. Діти теж люди, вони заслуговують на повагу і до того, щоб їх думка була почута. Не можна виставляти їх дурними в очах їхніх друзів, щоб потім не плакатись тут, що дитина мене не розуміє.