тянитолкайка• 16 марта в 16:19
почала робити вправи для мязів тазового дна - прискорила клімакс?
цикл стабільний 27-29днів.
мені 41рік. секс.життя нема, тому вирішила щоб попередити ранній клімакс робити вправи для тазового дна..
місячні прийшли на 24 день((
але ж наче в нашому віці якщо скоротився цикл - це означа початку пременопаузи?
в мене років в 37хіба що був раз цикл 23 дні а так таких коротких ще не було за все життя з 11 років, як почалися місячні
місячні прийшли на 24 день((
Анонимба• 16 марта в 16:21
Я сомневаюсь, что упражнения могли повлиять на гормоны) В этом возрасте как раз и начинается у многих скачки в цикле.
Українська зірочка• 16 марта в 16:29
Притягуєте автор за вуха різні факти
А от те що немає статевого життя схоже дійсно турбує
Сільський ансамбль• 16 марта в 16:34
Ні сексуальне життя, ні вправи не впливають на приближення/віддалення клімаксу