lilul990• Изменено 16 марта в 16:27

Нам позорний мир, путіну території

❗️Певна відмова Києва від територій в обмін на майбутні гарантії безпеки: це передбачає врегулювання війни в Україні, – Білий дім.

На МАЙБУТНІ гарантії безпеки. Це розвод із олх коли посилаєш аванс людині, а вона зникає?
So_so• 16 марта в 16:28
Надеюсь, эти рассуждения возникли у Вас где-то в районе Покровска?
автор lilul990 • 16 марта в 16:28
У нас на полі бою по суті цуцванг. Кацапи не ліпші і не краще підготовлені

Але поступитись маємо ми...
Star39• 16 марта в 16:29
Мир не может быть позорным. Любой мир лучше войны
автор lilul990 • 16 марта в 16:29
А майбутні гарантії безпеки то ще той цирк.
Argesha• 16 марта в 16:29
Ответ дляlilul990

Але поступитись маємо ми...
Ну воюйте, як не ліпші )
автор lilul990 • 16 марта в 16:29
Ответ дляStar39
Так а толку. Тут буде проросійська влада або окупація згодом
Туманна Андромеда• 16 марта в 16:30
Так а що пуйлу завадить знов напасти і наплювати на гарантії?
LudaSHS• 16 марта в 16:30
Не читала б ті меседжи зараз з білого дому
Бо то не дія. То багато триндежу, а інколи від різних чинів - різне
Сайт білого дому в соц мережах, взагалі - то цирк на дроті став
автор lilul990 • 16 марта в 16:30
Ответ дляArgesha
Ну воюйте, як не ліпші )
Так а смисл цеї іпотні? Ми про таке саме і без трампа могли би домовитись
чаревна• 16 марта в 16:31
Ответ дляlilul990
На будущее уже не так страшно смотреть, как на настоящее. Поэтому войну надо прекращать
автор lilul990 • 16 марта в 16:31
Послать того трампа на три букви і шукати інших перемовників і гарантів
КокоСина• 16 марта в 16:31
Ответ дляlilul990
А вам то що до того що буде? Ви ж валити з країни зібралися
Lisa_m• 16 марта в 16:32
Цікаво, що таке «певна»? Якщо та, що раша наразі конституційно визнала своїми, то як майбутні безпекові гарантії захистять Україну, коли вони і далі за таким принципом будуть діяти? Вже дістали ці абстрактні заяви.
Svetrise• 16 марта в 16:32
это итог срыва переговоров в марте 22 года. когда я писала об этом в 22 году, что у нас будет возможный сценарий, когда мексика потеряла свои лучшие территории, а сша получили что хотели, мои слова удалялись.
сейчас о 20% территорий пишут/говорят?
переговоров реальных нет, действий реальных нет, наступление продолжается?
Не чіпай - вб ю• 16 марта в 16:32
Це що за заява? З якого приводу?
LudaSHS• 16 марта в 16:33
А ви помітили, як речники Білого дому і Трамп, накинулися на Скай ньюз, коли ті написали що Віткоффа пуйло тримав 8 годин і заставив чекати, тобто що це плюнули трампу, і вдень тоді пропали всі меседжі що в пʼятницю мав бути супер пупер великий дзвінок трампа - пу.
Тепер знову - ❗️Трамп планує зателефонувати путіну наступного тижня, — Віткофф
Заходимо на нове коло.
автор lilul990 • 16 марта в 16:33
Ответ дляSvetrise
сейчас о 20% территорий пишут/говорят?
Наступ їхній курам на сміх. По суті у нас сили рівні і нічия
Svetrise• 16 марта в 16:34
Ответ дляlilul990
ок.
LudaSHS• 16 марта в 16:34
Ответ дляlilul990
Ви про китай
Цікаво
Nata2907• 16 марта в 16:35
Ответ дляlilul990

Але поступитись маємо ми...
Ага, тільки по кількості і бажаючих воювати поступаємось. А ще по наявності своїх власних ресурсів. Дайте - не минайте? А як не дадуть ? Вже ж всі зрозуміли після угоди про ресурси, що даремний стр тільки в мишоловці. Тому так, поступатися маємо ми. Бо в нас немає іншого вибору. Немає нам чим умови диктувати
Perfect look• 16 марта в 16:36
Ответ дляlilul990

Але поступитись маємо ми...
Увы, так всегда бывает, когда ничего не имеешь своего, за тебя всё решают, за нас сейчас трамп и пуйло решают, вот такая вот фигня
чаревна• 16 марта в 16:36
Ответ дляlilul990
Ещё неделю назад, когда Трамп заблокировал помощь, темы были все пропало.
А теперь значит продолжаем воевать. Мы ж одну свою ракету запустили
lisulya• 16 марта в 16:36
Ответ дляlilul990

Але поступитись маємо ми...
Ну не ліпші і не кращі, але території захоплюють. А те що не захоплюють, то знищують ракетами й шахедами. А наші мобілізовані вертаються в закритих гробах.
Тим часом за рашку, це ж Ви наче любите на цьому наголошувати, воюють найманці, а звичайні люди живуть звичайне життя.
Так що вони звичайно не ліпше і не краще, але більші втрати несемо ми всі ці роки
автор lilul990 • 16 марта в 16:36
Ответ дляNata2907
По бажаючих воювати - не питання. Але і воює то не так багато з тих шо вже є в армії
LudaSHS• 16 марта в 16:36
Ответ длячаревна
Якби це ’ надо’ дійшло до пуйла , чи хто має вплив на пуйла - дістав цей вплив, а не спонукав його до наступу далі.
автор lilul990 • 16 марта в 16:37
Ответ дляPerfect look
Тоді гнати тих американців ссаними тряпками шоб не морочили нам голову. І європейців туди ж. Заіпали
чаревна• 16 марта в 16:37
Ответ дляLudaSHS
Ну вот ведутся переговоры, пусть ведутся. По крайней мере какая то попытка остановить эту войну.
Sofia2008• 16 марта в 16:37
Ответ дляКокоСина
Так она и живёт в Польше. Постоянно пишет про нее.
Бывший ник такой же. Тот наверное в блоке
автор lilul990 • 16 марта в 16:38
Ответ длячаревна
Суть не в тому щоб продовжити війну. А в тому щоб її нормально закінчити
lisulya• 16 марта в 16:38
Ответ дляlilul990
Починайте гнати)))