Бодіпозітівна• Изменено 16 марта в 17:11

Чи треба чоловіку з відстрочкою мати прописку для виїзду за кордон?

Припустимо, у чоловіка є відстрочка. Він продав свою квартиру і хоче виїхати за кордон. Родичів, які б погодилися його у себе прописати, не має. Чи може він виїхати за кордон, не маючи прописки? Якщо хтось знає відповідь на це питання, розкажіть, будь ласка.
Всех в сад• 16 марта в 20:17
Ответ дляМир Мир Мир!
ну як сказати- напевно . Мій чоловік має право на відстрочку, має відстрочку, має право виїзду, їздив не один раз. Ніколи не було питань про прописку. Головне - оновлений ВОД, ну і підстава
Які можливі підстви для виїзду у чоловіка, який має право на відстрочку?
Мир Мир Мир!• 16 марта в 20:53
Ответ дляВсех в сад
Ну багато є. Супровід батьків і тестя - тещі 1-2 групи, 3 дітей,супровід дружини 1-3 група інвалідності і т.д.