Сижу_и_плачу• 16 марта в 17:12

Хочу дещо запитати у Вас. Питання до тих хто розлучався.

Добрий день. Скажіть, коли ви розлучались, Вас не мучило а як же буде з дітьми? Що тата вдома більше не буде для них? Просто мені вибору не дали, сам сказав що кінець всьому, а я вже немаю сил бігати за ним і просити не йти. Тепер питання, для дітей це дуже болюче? Як допомогти їм це пережити? Раніше дуже мучило що в інших діток є тато вдома і повна сімʼя, а в моїх не буде.
Завжди недо...• 16 марта в 17:28
Ответ дляНайщасливіша
Ну и зачем он вам? Неужели у вас нет ничего интересного в жизни помимо мужа? У меня столько занятий, что на семью вообще нет времени. И не заметила бы, если бы муж ушёл))
Що саме у вас таке цікаве, що не помітите, як чоловік піде?)
Бо в мене окрім сім´ї і роботи нічого немає. Просто нема вільного часу. А на вихідні хочу відпочинок банальний.
Найщасливіша• 16 марта в 17:31
Ответ дляJENYABEST
А что у вас такого интересного ?
Интересная работа, много друзей, с которыми вижусь каждый день, несколько хобби, которым уделяю много времени, спорт по утрам, уход за собой, музыка, фильмы, сад, который обожаю. Ещё читать хочу, но некогда.
JENYABEST• 16 марта в 17:34
Ответ дляНайщасливіша
Возможно лет вам мало, у друзей нет своих семей...а так мне кажется у всех так + еще дети.
И как вы выше написали если уйдет вы не заметите - этим все сказано.
Сунуся в чужі справи• 16 марта в 17:37
Авторе, якщо тато розлучився із мамою і припинив спілкування з дітьми, означає, що коли він і мешкав із ними в одному будинку , то не переймався ними, був суто номінальним. Відсутності такого вони й не помітять. Ну а якщо був гарний тато, то він і після розлучення не припинить опікуватись дітьми, в вони не будуть відчувати себе покинутими
Каляка маляка• 16 марта в 17:41
Було, тому, щоб пережити ці болючі думки, дітей на 2 місяці після зʼїзду і заяви на розлучення (ініціатива чоловіка, причина - інша жінка) я залишила татові. Щоб побув з ними вдосталь, відчув щастя і наповненість😏
А так, то загалом - ні. Я розуміла, що по черзі з мамою і татом їм буде точно краще ніж у скандалах двох озлоблених замучених дорослих.
Так і вийшло.
Швидка Настя• 16 марта в 17:48
Ответ дляСижу_и_плачу
То я заганялась раніше з цього приводу? Не треба так думати?
Не надо. Если вы будете расстраиваться то и они будут .
ЧупакабраЗеБест• 16 марта в 17:53
Ответ дляСижу_и_плачу
А діти як відреагували? Що буде новий мужчина вдома? Їм ок?
мой ребенок был очень маленький на тот момент всего 3-4 месяца. поэтому вообще ничего не понял. но я сразу вздонхула с облегчением.
Найщасливіша• 16 марта в 17:59
Ответ дляJENYABEST
Мне 45 я в третьем браке.
А у нас макарошки• 16 марта в 18:00
В нас боляче не було, бо він далекобійник, його і так не було ніколи вдома
JENYABEST• 16 марта в 18:03
Ответ дляНайщасливіша
Мне 45 я в третьем браке.
Неожиданно, а друзья без семей ?
А зачем вам муж, он вообще знает как аы к нему относитесь ?
JENYABEST• 16 марта в 18:07
Ответ дляКаляка маляка
Так і вийшло.
Да у него было все хорошо, а вы как пережили, дети на вас не обиделись ?
Дама-мадама• 16 марта в 18:08
Автор, вам зараз дуже боляче і страшно. Але це мине. Була у вашій ситуації. Мені 2 роки знадобилося, щоб відпустити і жити далі. І повірте, зараз я не хочу назад, бо тепер бачу, що стосунки були нездорові і тоді я теж страждала. Діти сприймають нову реальність легше ніж ми думаємо. Донька теж сприйняла емоційно, але швидко перелаштувалась на новий тип взаємовідносин з батьком. Рухатись далі. Не бійтесь.
JENYABEST• 16 марта в 18:12
Ответ дляСижу_и_плачу
Я раніше боялась розлучення як вогню. От направду. Я так боялась, бігала плакала, просилась. Аж соромно. Зараз я вже думаю на все воля Божа, значить не хоче бути зі мною. Значить так має бути.
Не могу сказать, что я боялась развода, но пережила я его тяжело, а может и не пережила еще :(
Найщасливіша• 16 марта в 18:19
Ответ дляJENYABEST
Неожиданно, а друзья без семей ?
Подруги. Кто-то без семьи, кто-то с взрослыми детьми. Муж занят делами. У него всё хорошо. Спасибо, что переживаете.
JENYABEST• 16 марта в 18:24
Ответ дляНайщасливіша
Я не то чтобы переживаю, но я не хотела бы быть на месте вашего мужа ( в плане сказанного вами удет, а вы не заметите )
И да мне интересно что такое бывает, именно для меня это удивительно.
Найщасливіша• 16 марта в 18:32
Ответ дляJENYABEST
У нас в отношениях всё нормально. Просто я никогда не ставила мужчину на первое место в своей жизни. Она у меня всегда была интересной и без мужчин. И когда знакомилась с кем-то, всегда говорила, что мне нужно пространство и время на саму себя, что я не хозяйка и не готова положить свою жизнь на благо семьи.
Тушьмушьнюшь• 16 марта в 19:33
Ответ дляЗавжди недо...
Абсолютно не треба. Діти не такі внушаємі і слабкі, як ви думаєте. Поясніть, що їх люблять, як і любили, і діти будуть тата бачити і проводити час. В сина в класі є розлучені сім´ї. То діти спокійно про це розмовляють. Ну от в 5 класі сина друг каже :’ нарешті вирішили розлучитися, тепер мама спокійна, не плаче і дома тихо, бо я сходив з розуму, як чув , що вони казали.
Свого часу я класу з 2 мріяла про розлучення батьків, дома пару раз на місяць був ад, бо батько гуляв. Хоча любила обох батьків, але жити мені було погано з цими сварками.
А я ничего не слышала никакой ругани между родителями и для меня был сюрприз, когда папа захотел с мамой развестись. А когда уже в старшем возрасте у него несколько раз спрашивала почему - он мне разные версии озвучивал, так и не узнала по сути правды от него, а ведь он был инициатором. Одна из них была - решил развестись, когда увидел, что ты прячешься под одеяло в своей кроватке - типа, чтоб для ребенка было лучше, - получается из-за меня - вот такой вот папа-’психолог’ объяснил называется.
Майор Медуза• 16 марта в 19:36
Ответ дляСижу_и_плачу
перестаньте маніпулювати дітьми
Мизимец• 17 марта в 12:55
Ответ дляJENYABEST
Так у вас и не было семьи, поэтому и вопросов не было
чому не було? була. десь років 8 чи 9 . і в горі, і в радості, як кажуть. багато пережили. але таке життя)))