Сижу_и_плачу• 16 марта в 17:12
Хочу дещо запитати у Вас. Питання до тих хто розлучався.
Добрий день. Скажіть, коли ви розлучались, Вас не мучило а як же буде з дітьми? Що тата вдома більше не буде для них? Просто мені вибору не дали, сам сказав що кінець всьому, а я вже немаю сил бігати за ним і просити не йти. Тепер питання, для дітей це дуже болюче? Як допомогти їм це пережити? Раніше дуже мучило що в інших діток є тато вдома і повна сімʼя, а в моїх не буде.
Завжди недо...• 16 марта в 17:28
Ответ дляНайщасливіша
Ну и зачем он вам? Неужели у вас нет ничего интересного в жизни помимо мужа? У меня столько занятий, что на семью вообще нет времени. И не заметила бы, если бы муж ушёл))
Що саме у вас таке цікаве, що не помітите, як чоловік піде?)
Бо в мене окрім сім´ї і роботи нічого немає. Просто нема вільного часу. А на вихідні хочу відпочинок банальний.
Найщасливіша• 16 марта в 17:31
Ответ дляJENYABEST
А что у вас такого интересного ?
Интересная работа, много друзей, с которыми вижусь каждый день, несколько хобби, которым уделяю много времени, спорт по утрам, уход за собой, музыка, фильмы, сад, который обожаю. Ещё читать хочу, но некогда.
Ответ дляНайщасливіша
Возможно лет вам мало, у друзей нет своих семей...а так мне кажется у всех так + еще дети.
И как вы выше написали если уйдет вы не заметите - этим все сказано.
Сунуся в чужі справи• 16 марта в 17:37
Авторе, якщо тато розлучився із мамою і припинив спілкування з дітьми, означає, що коли він і мешкав із ними в одному будинку , то не переймався ними, був суто номінальним. Відсутності такого вони й не помітять. Ну а якщо був гарний тато, то він і після розлучення не припинить опікуватись дітьми, в вони не будуть відчувати себе покинутими
Каляка маляка• 16 марта в 17:41
Було, тому, щоб пережити ці болючі думки, дітей на 2 місяці після зʼїзду і заяви на розлучення (ініціатива чоловіка, причина - інша жінка) я залишила татові. Щоб побув з ними вдосталь, відчув щастя і наповненість😏
А так, то загалом - ні. Я розуміла, що по черзі з мамою і татом їм буде точно краще ніж у скандалах двох озлоблених замучених дорослих.
Так і вийшло.
Швидка Настя• 16 марта в 17:48
Ответ дляСижу_и_плачу
То я заганялась раніше з цього приводу? Не треба так думати?
Не надо. Если вы будете расстраиваться то и они будут .
ЧупакабраЗеБест• 16 марта в 17:53
Ответ дляСижу_и_плачу
А діти як відреагували? Що буде новий мужчина вдома? Їм ок?
мой ребенок был очень маленький на тот момент всего 3-4 месяца. поэтому вообще ничего не понял. но я сразу вздонхула с облегчением.
Найщасливіша• 16 марта в 17:59
Ответ дляJENYABEST
Мне 45
я в третьем браке.
А у нас макарошки• 16 марта в 18:00
В нас боляче не було, бо він далекобійник, його і так не було ніколи вдома
Ответ дляКаляка маляка
Так і вийшло.
Да у него было все хорошо, а вы как пережили, дети на вас не обиделись ?
Дама-мадама• 16 марта в 18:08
Автор, вам зараз дуже боляче і страшно. Але це мине. Була у вашій ситуації. Мені 2 роки знадобилося, щоб відпустити і жити далі. І повірте, зараз я не хочу назад, бо тепер бачу, що стосунки були нездорові і тоді я теж страждала. Діти сприймають нову реальність легше ніж ми думаємо. Донька теж сприйняла емоційно, але швидко перелаштувалась на новий тип взаємовідносин з батьком. Рухатись далі. Не бійтесь.
Ответ дляСижу_и_плачу
Я раніше боялась розлучення як вогню. От направду. Я так боялась, бігала плакала, просилась. Аж соромно. Зараз я вже думаю на все воля Божа, значить не хоче бути зі мною. Значить так має бути.
Не могу сказать, что я боялась развода, но пережила я его тяжело, а может и не пережила еще :(
Найщасливіша• 16 марта в 18:19
Ответ дляJENYABEST
Неожиданно, а друзья без семей ?
А зачем вам муж, он вообще знает как аы к нему относитесь ?
Подруги. Кто-то без семьи, кто-то с взрослыми детьми. Муж занят делами. У него всё хорошо. Спасибо, что переживаете.
Ответ дляНайщасливіша
Я не то чтобы переживаю, но я не хотела бы быть на месте вашего мужа ( в плане сказанного вами удет, а вы не заметите )
И да мне интересно что такое бывает, именно для меня это удивительно.
Найщасливіша• 16 марта в 18:32
Ответ дляJENYABEST
У нас в отношениях всё нормально. Просто я никогда не ставила мужчину на первое место в своей жизни. Она у меня всегда была интересной и без мужчин. И когда знакомилась с кем-то, всегда говорила, что мне нужно пространство и время на саму себя, что я не хозяйка и не готова положить свою жизнь на благо семьи.
Тушьмушьнюшь• 16 марта в 19:33
Ответ дляЗавжди недо...
Абсолютно не треба. Діти не такі внушаємі і слабкі, як ви думаєте. Поясніть, що їх люблять, як і любили, і діти будуть тата бачити і проводити час. В сина в класі є розлучені сім´ї. То діти спокійно про це розмовляють. Ну от в 5 класі сина друг каже :’ нарешті вирішили розлучитися, тепер мама спокійна, не плаче і дома тихо, бо я сходив з розуму, як чув , що вони казали.
Свого часу я класу з 2 мріяла про розлучення батьків, дома пару раз на місяць був ад, бо батько гуляв. Хоча любила обох батьків, але жити мені було погано з цими сварками.
А я ничего не слышала никакой ругани между родителями и для меня был сюрприз, когда папа захотел с мамой развестись. А когда уже в старшем возрасте у него несколько раз спрашивала почему - он мне разные версии озвучивал, так и не узнала по сути правды от него, а ведь он был инициатором. Одна из них была - решил развестись, когда увидел, что ты прячешься под одеяло в своей кроватке - типа, чтоб для ребенка было лучше, - получается из-за меня - вот такой вот папа-’психолог’ объяснил называется.
Майор Медуза• 16 марта в 19:36
Ответ дляСижу_и_плачу
перестаньте маніпулювати дітьми
Мизимец• 17 марта в 12:55
Ответ дляJENYABEST
Так у вас и не было семьи, поэтому и вопросов не было
чому не було? була. десь років 8 чи 9 . і в горі, і в радості, як кажуть. багато пережили. але таке життя)))