Силиконочка• Изменено 16 марта 2025
На кого вчаться Ваші діти?
Чи самі обирали собі спеціальність, чи за вашими порадами?
Сумчатая кошка• 16 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
Враховуючи розвиток технологій, то так. Але до слова, сестра чоловіка закінчила в свій час філологію англ+нім, а пішла працювати в міжнародну компанію, зараз працює HR-м, досить гарно заробляє, мова, то був інструмент, який дав можливість отримати гарний старт, роботу і розвиватися.
вот, языки+профессия-залог успеха
Молчалка• 16 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
Нічого собі, яка кардинальна зміна, добре, що сам визначився.
Працює в продажах, тому це вже навчання з розумінням того, для чого воно потрібне. Це вже такий усвідомленний вибір.
Кринжова баба• 16 марта 2025
Ответ дляСумчатая кошка
вот, языки+профессия-залог успеха
Так, головне розвиватися і не зупинятися на досягнутому. А подруга сестри закінчила фран+нім, шлях приблизно подібний, старт в іноземній компанії, з єдиним виключенням, що зараз живе в Швейцарії і працює там же, тим же HR-ом, ось так дівчатам мова стала в нагоді, заробляють обидві дуже достойно.
Барбітта• 16 марта 2025
Ответ дляОколовита
Я написала переклад і філологія. Від чого вам так смішно? )) Філологія - в дипломі викладач
Слухайте, вам просто радять з досвіду, а ви сприймаєте в штики. Це звісно ваше діло. Філологія - викладач це все ж таки не переклад. По перше в Україні така собі перекладацька школа,плюс ще залежить що за ВУЗ. З її дипломом на серйозну перекладацьку роботу нп візьмуть бо навіть в перекладацьких конторах вимагають в дипломі перекладача, бо жоден нотаріус не засвідчить.
Ну і вище теж написали. Більш того, щоб котируватися в перекладацьких , потрібно мати хоч якусь спеціалізацію. Оскільки це не просто перекладати слова і речення. Студент філолог не зможе переклади фізичні, математичні, медичні, та навіть юридичні тексти якщо він не вариться в цьому. Тому я і казала, що потрібно ще щось.
Поки плюси це молодість, легкість і відсутність дітей.
Це проста порада.
Сумчатая кошка• 16 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
да, моей в Польше английский и немецкий очень пригодились, у поляков с этим дефицит:) но знание польского было главным
Околовита• 16 марта 2025
Ответ дляБарбітта
Це проста порада.
Я наче не просила порад)
Барбітта• 16 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
Але погодьтесь, що мову можна вивчити і так. І це дуже рідкісні випадки. Основна маса - або вчителі або отримують ще якусь спеціальність щоб триматись на плаву.
Сумчатая кошка• 16 марта 2025
Ответ дляБарбітта
Це проста порада.
отличный ответ, быть переводчиком зачастую требуют дополнительной сертификации, медицинский/технический/юридический английский
Кринжова баба• 16 марта 2025
Ответ дляСумчатая кошка
А як згодилися мови , в роботі ? Син в Польщі, навчання англомовне, польську вчить самостійно (мотивую йти до С1), а німецька - як друга іноземна обрав в універі.
Сумчатая кошка• 16 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
она полякам английский преподает, а учится она в гос универе на польском
Барбітта• 16 марта 2025
Ответ дляСумчатая кошка
дополню, моя дочь подвердила знание языков английского и польского на с1, немецкого на в1. при этом она не филолог, зачем 5 лет вуза?
От і я про це. Багато мам, які трішки далекі від цього думають по іншому. Он скільки наліпили рукіліц.
Але треба тверезо дивитись на речі, а не історію однієї чи двох кому просто пощастило. Моя думка думка така, що мови можна і треба вчити і вивчити це все можна паралельно отримуючи гарні знання і досвід в іншій галузі. Мова це хороший плюс до ще чогось. Якщо планується звісно хороша карʼєра. Все решта легко заміняється іншими молодими людьми.
До прикладу, я зараз шукаю видавництво для видання книги про квантову механіку. Як думаєте легко знайти плюс переклад? )))
Мию чакри щоденно• 16 марта 2025
Ответ дляПампушечка
Ну тоді можна я спитаю ?) Донька в 8 класі але дуже хоче в поліції працювати, і саме в СБУ чи прокуратурі. За характером розумію, що це її тема. Але не розумію, чи краще в юридичний вступати, і в який саме? Чи в академію МВД? І знайомих немає, хто працює і з ким порадитися.
У СБУ є своя академія
На сайті є правила вступу
Мию чакри щоденно• 16 марта 2025
Ответ дляСумчатая кошка
она, наверное, с этим дипломом в школу пойдет. только туда и требуют... потому что в других местах требуется именно знание языка и очень желательно подтвержденное международным сертификатом с1
Працюю в логістиці. У нас в компанії дівчина з таким дипломом і реальними знаннями (сертифікат не потрібен) легко б влаштувалась. Особливо знаючи кілька мов. І перспективи є. Особливо якщо як мама коректно відповідає.
А ви так зніцінюєте, ще й обурені, що вам заперечують.
Сумчатая кошка• 16 марта 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
это Ваше субьективное мнение , в моих постах был конструктив, а обижается тот кого цепляет.
Мию чакри щоденно• 16 марта 2025
Програмування.
Обрав сам ще класі в 6-7. Інших варіантів не було.
До ВНЗ сертифікат зно подавав на 1 спеціальність і один пріоритет.
Провчився 2 курси і війна внесла свої корективи. Довелось виїхати в Польщу.
Потім наш ВНЗ покинув і пішов з 3 курсу КПІ на 1 курс Варшавського університету на ту ж спеціальність. Ще вчиться.
Околовита• 16 марта 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Ніхто не ображався, перестаньте. Йшлося про вибір професії, яку діти обирають самі. Я пишаюся своєю донькою. Вона молодець. Чому мене має чіпляти незнайома тьотя з порадниці, не розумію)
Да Щас же• 16 марта 2025
На архітектора, думала на графічний дизайн, але буквально за пару місяців до вступу, передумала
Мию чакри щоденно• 16 марта 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Тобто суб´єктивне?
Я реально зараз працюю. Реально пишу що людину б взяли і що був би рост і перспективи. Міжнародна компанія.
Один з важливих аспектів - вміння комунікувати. Що мені сподобалось в авторі коментаря.
Сумчатая кошка• 16 марта 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Тобто суб´єктивне?
отлично, это имеет какое-то отношение к филологии и переводу?
Мию чакри щоденно• 16 марта 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Так, посада перекладача як раз зі знанням сфери логістики.
Сумчатая кошка• 16 марта 2025
Ответ дляОколовита
когда Вы пишите в открытом чате, то получаете ответы:) и да, я точно не дЯдя:)
Сумчатая кошка• 16 марта 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
язык + знания в сфере логистики, о чем спорим?
Мию чакри щоденно• 16 марта 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Я відповідала на коментар: ’она, наверное, с этим дипломом в школу пойдет. только туда и требуют... потому что в других местах требуется именно знание языка и очень желательно подтвержденное международным сертификатом с1’
Відповіла що ми б взяли таку людину.
А ви почали сперечатись)
Відповіла що ми б взяли таку людину.
А ви почали сперечатись)
Сумчатая кошка• 16 марта 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Відповіла що ми б взяли таку людину.
А ви почали сперечатись)
Відповіла що ми б взяли таку людину.
А ви почали сперечатись)
Вам показалось
Околовита• 16 марта 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Нічого не маю проти ) Звісно, отримую
Мию чакри щоденно• 16 марта 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Вам показалось
Можливо.
Сприйняла ваш коментар, як те, що ви не згодні: ’это Ваше субьективное мнение ’.
Можливо ви так погоджувались.
Сумчатая кошка• 16 марта 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Можливо.
Можливо ви так погоджувались.
Вы выражаете не свое , чужое мнение? свое-это субъективное.
Силиконочка
• 16 марта 2025
Ответ дляПампушечка
В Академію МВД можна курсантом, якщо бажаєте за державним замовленням то ідіть в найближче відділення Вам дадуть направлення до НАВСУ, але попереджаю одразу, що потрібно буде скласти фізо віджимання та 1 км, потім по завершенню навчання направлять за розподілом. Але знову таки попереджаю, що зараз всі курсанти пишуть заяву про те, що вони не обов’язково потраплять в той відділ з якого направлялися, а можуть потрапити туди де нестача кадрів. Я думаю Ви розумієте що маю на увазі. Я в свій час закінчила НАВСУ, але курсантом не була, шла від роботи.