Силиконочка• Изменено 16 марта в 21:06
На кого вчаться Ваші діти?
Чи самі обирали собі спеціальність, чи за вашими порадами?
Сумчатая кошка• 16 марта в 22:12
Ответ дляКринжова баба
Враховуючи розвиток технологій, то так. Але до слова, сестра чоловіка закінчила в свій час філологію англ+нім, а пішла працювати в міжнародну компанію, зараз працює HR-м, досить гарно заробляє, мова, то був інструмент, який дав можливість отримати гарний старт, роботу і розвиватися.
вот, языки+профессия-залог успеха
Молчалка• 16 марта в 22:12
Ответ дляКринжова баба
Нічого собі, яка кардинальна зміна, добре, що сам визначився.
Працює в продажах, тому це вже навчання з розумінням того, для чого воно потрібне. Це вже такий усвідомленний вибір.
Кринжова баба• 16 марта в 22:16
Ответ дляСумчатая кошка
вот, языки+профессия-залог успеха
Так, головне розвиватися і не зупинятися на досягнутому. А подруга сестри закінчила фран+нім, шлях приблизно подібний, старт в іноземній компанії, з єдиним виключенням, що зараз живе в Швейцарії і працює там же, тим же HR-ом, ось так дівчатам мова стала в нагоді, заробляють обидві дуже достойно.
Барбітта• 16 марта в 22:18
Ответ дляОколовита
Я написала переклад і філологія. Від чого вам так смішно? )) Філологія - в дипломі викладач
Слухайте, вам просто радять з досвіду, а ви сприймаєте в штики. Це звісно ваше діло. Філологія - викладач це все ж таки не переклад. По перше в Україні така собі перекладацька школа,плюс ще залежить що за ВУЗ. З її дипломом на серйозну перекладацьку роботу нп візьмуть бо навіть в перекладацьких конторах вимагають в дипломі перекладача, бо жоден нотаріус не засвідчить.
Ну і вище теж написали. Більш того, щоб котируватися в перекладацьких , потрібно мати хоч якусь спеціалізацію. Оскільки це не просто перекладати слова і речення. Студент філолог не зможе переклади фізичні, математичні, медичні, та навіть юридичні тексти якщо він не вариться в цьому. Тому я і казала, що потрібно ще щось.
Поки плюси це молодість, легкість і відсутність дітей.
Це проста порада.
Сумчатая кошка• 16 марта в 22:18
Ответ дляКринжова баба
да, моей в Польше английский и немецкий очень пригодились, у поляков с этим дефицит:) но знание польского было главным
Околовита• 16 марта в 22:20
Ответ дляБарбітта
Це проста порада.
Я наче не просила порад)
Барбітта• 16 марта в 22:20
Ответ дляКринжова баба
Але погодьтесь, що мову можна вивчити і так. І це дуже рідкісні випадки. Основна маса - або вчителі або отримують ще якусь спеціальність щоб триматись на плаву.
Сумчатая кошка• 16 марта в 22:21
Ответ дляБарбітта
Це проста порада.
отличный ответ, быть переводчиком зачастую требуют дополнительной сертификации, медицинский/технический/юридический английский
Кринжова баба• 16 марта в 22:21
Ответ дляСумчатая кошка
А як згодилися мови , в роботі ? Син в Польщі, навчання англомовне, польську вчить самостійно (мотивую йти до С1), а німецька - як друга іноземна обрав в універі.
Сумчатая кошка• 16 марта в 22:22
Ответ дляКринжова баба
она полякам английский преподает, а учится она в гос универе на польском
Барбітта• 16 марта в 22:34
Ответ дляСумчатая кошка
дополню, моя дочь подвердила знание языков английского и польского на с1, немецкого на в1. при этом она не филолог, зачем 5 лет вуза?
От і я про це. Багато мам, які трішки далекі від цього думають по іншому. Он скільки наліпили рукіліц.
Але треба тверезо дивитись на речі, а не історію однієї чи двох кому просто пощастило. Моя думка думка така, що мови можна і треба вчити і вивчити це все можна паралельно отримуючи гарні знання і досвід в іншій галузі. Мова це хороший плюс до ще чогось. Якщо планується звісно хороша карʼєра. Все решта легко заміняється іншими молодими людьми.
До прикладу, я зараз шукаю видавництво для видання книги про квантову механіку. Як думаєте легко знайти плюс переклад? )))
Мию чакри щоденно• 16 марта в 22:47
Ответ дляПампушечка
Ну тоді можна я спитаю ?) Донька в 8 класі але дуже хоче в поліції працювати, і саме в СБУ чи прокуратурі. За характером розумію, що це її тема. Але не розумію, чи краще в юридичний вступати, і в який саме? Чи в академію МВД? І знайомих немає, хто працює і з ким порадитися.
У СБУ є своя академія
На сайті є правила вступу
Мию чакри щоденно• 16 марта в 22:51
Ответ дляСумчатая кошка
она, наверное, с этим дипломом в школу пойдет. только туда и требуют... потому что в других местах требуется именно знание языка и очень желательно подтвержденное международным сертификатом с1
Працюю в логістиці. У нас в компанії дівчина з таким дипломом і реальними знаннями (сертифікат не потрібен) легко б влаштувалась. Особливо знаючи кілька мов. І перспективи є. Особливо якщо як мама коректно відповідає.
А ви так зніцінюєте, ще й обурені, що вам заперечують.
Сумчатая кошка• 16 марта в 22:56
Ответ дляМию чакри щоденно
это Ваше субьективное мнение , в моих постах был конструктив, а обижается тот кого цепляет.
Мию чакри щоденно• 16 марта в 22:57
Програмування.
Обрав сам ще класі в 6-7. Інших варіантів не було.
До ВНЗ сертифікат зно подавав на 1 спеціальність і один пріоритет.
Провчився 2 курси і війна внесла свої корективи. Довелось виїхати в Польщу.
Потім наш ВНЗ покинув і пішов з 3 курсу КПІ на 1 курс Варшавського університету на ту ж спеціальність. Ще вчиться.
Околовита• 16 марта в 22:57
Ответ дляСумчатая кошка
Ніхто не ображався, перестаньте. Йшлося про вибір професії, яку діти обирають самі. Я пишаюся своєю донькою. Вона молодець. Чому мене має чіпляти незнайома тьотя з порадниці, не розумію)
Да Щас же• 16 марта в 22:59
На архітектора, думала на графічний дизайн, але буквально за пару місяців до вступу, передумала
Мию чакри щоденно• 16 марта в 22:59
Ответ дляСумчатая кошка
Тобто суб´єктивне?
Я реально зараз працюю. Реально пишу що людину б взяли і що був би рост і перспективи. Міжнародна компанія.
Один з важливих аспектів - вміння комунікувати. Що мені сподобалось в авторі коментаря.
Сумчатая кошка• 16 марта в 23:01
Ответ дляМию чакри щоденно
Тобто суб´єктивне?
отлично, это имеет какое-то отношение к филологии и переводу?
Мию чакри щоденно• 16 марта в 23:02
Ответ дляСумчатая кошка
Так, посада перекладача як раз зі знанням сфери логістики.
Сумчатая кошка• 16 марта в 23:03
Ответ дляОколовита
когда Вы пишите в открытом чате, то получаете ответы:) и да, я точно не дЯдя:)
Сумчатая кошка• 16 марта в 23:04
Ответ дляМию чакри щоденно
язык + знания в сфере логистики, о чем спорим?
Мию чакри щоденно• 16 марта в 23:07
Ответ дляСумчатая кошка
Я відповідала на коментар: ’она, наверное, с этим дипломом в школу пойдет. только туда и требуют... потому что в других местах требуется именно знание языка и очень желательно подтвержденное международным сертификатом с1’
Відповіла що ми б взяли таку людину.
А ви почали сперечатись)
Відповіла що ми б взяли таку людину.
А ви почали сперечатись)
Сумчатая кошка• 16 марта в 23:07
Ответ дляМию чакри щоденно
Відповіла що ми б взяли таку людину.
А ви почали сперечатись)
Відповіла що ми б взяли таку людину.
А ви почали сперечатись)
Вам показалось
Околовита• 16 марта в 23:07
Ответ дляСумчатая кошка
Нічого не маю проти ) Звісно, отримую
Мию чакри щоденно• 16 марта в 23:15
Ответ дляСумчатая кошка
Вам показалось
Можливо.
Сприйняла ваш коментар, як те, що ви не згодні: ’это Ваше субьективное мнение ’.
Можливо ви так погоджувались.
Сумчатая кошка• 16 марта в 23:21
Ответ дляМию чакри щоденно
Можливо.
Можливо ви так погоджувались.
Вы выражаете не свое , чужое мнение? свое-это субъективное.
Силиконочка
• 16 марта в 23:34
Ответ дляПампушечка
В Академію МВД можна курсантом, якщо бажаєте за державним замовленням то ідіть в найближче відділення Вам дадуть направлення до НАВСУ, але попереджаю одразу, що потрібно буде скласти фізо віджимання та 1 км, потім по завершенню навчання направлять за розподілом. Але знову таки попереджаю, що зараз всі курсанти пишуть заяву про те, що вони не обов’язково потраплять в той відділ з якого направлялися, а можуть потрапити туди де нестача кадрів. Я думаю Ви розумієте що маю на увазі. Я в свій час закінчила НАВСУ, але курсантом не була, шла від роботи.