Млинці зі смайликом• 16 марта 2025
Піроплазмоз. Чи є в собаки шанс?
Собака сільський, дворовий, живе на подвірʼї у бабусі. 4 дні тому почав погано почуватися, був вʼялим, не бігав як завжди, але гуляв. вчора відмовився від їжі , але пив бульйон. Сьогодні відвезла його в клініку, діагноз-піроплазмоз. ЗАК поганий, низький гемоглобін, ще там щось низьке і погані ниркові показники. Залишила його в стаціонарі на три доби, зі слів лікаря у нього почали відмовляти нирки. Собака бабусин, розумію, що затягнули, я просто не знала…Вік 6 років, вага 33 кг, дворовий знайда. Чи є у нього шанс? Сказали, що можливо переливатимуть кров.
Млинці зі смайликом
• 16 марта 2025
Ответ дляМочалкин блюз
Шанс є завжди🙏 Одужання песику😢🫶🙏
Та в лікаря судячи по аналізу крові прогнози такі собі(
Хочу барабульки• 16 марта 2025
Є. Завжди є шанс і залежить від організму, ну і від лікаря звісно. У мене пес 8 років одужав від чумки. Нехай чотирилапий одужує!
Мочалкин блюз• 16 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ви ж розумієте який діагноз. Лікар не може нічого гарантувать. Як організм справиться
Аннуитет• 16 марта 2025
У наших двох колись шансів не було, діагнустували коли вже безсилі були, не ходили. Вони були ще два молодих пса, я їх на руках носила тиждень, поки тато колов ліки, я робила клізми і поїла чаєм з цукром і тупо сиділа над ними три дні, щоб не заснули. Дивом вичухались.
Хвороба важка, але все можливо. Удачі вам.
Млинці зі смайликом
• 16 марта 2025
Ответ дляХочу барабульки
Знайшли його щеням в полях, хтось вивіз. Пес як бик, з ніг зносив, парканів для нього не існувало, навіть не чекали що такий вимахає. Сьогодні він просто дозволяв з собою робити все, і УЗД і кров, вʼялий просто дуже.
Млинці зі смайликом
• 16 марта 2025
Ответ дляАннуитет
В них також був цей діагноз? Наш пішов сам.
Аннуитет• 16 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Так, очі жовті вже були.
Млинці зі смайликом
• 16 марта 2025
Ответ дляАннуитет
Так, очі жовті вже були.
В нашого також жовті. А нашо клізми?
Аннуитет• 16 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
В нашого також жовті. А нашо клізми?
Кров це добре, що перельють, чим скоріш тим краще, бо зараження пішло вже. І ще треба підтримуючі колоти окрім ліків, не знаю що саме, може глюкозу, щось щоб енергію давало.
Млинці зі смайликом
• 16 марта 2025
Ответ дляАннуитет
Надіємося. Хочеться вірити бо стан ну дуже важкий, як на мене.
Хочу барабульки• 16 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Важко , але тримайте кулаки за песика! Нехай одужає! Часто дворові собаки більш сильні за здоровʼям , ніж породисті
Млинці зі смайликом
• 16 марта 2025
Ответ дляХолодная каша
Так, піроплазмоз лічеться, але все залежить від організму собаки.
Чи реально його за три дні забрати додому?
Холодная каша• 16 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ні
Холодная каша• 16 марта 2025
Якщо йому стане краще, то через 7 днів можна забрати, але лікування потрібно продовжити вже дома. Так, як у вас уже є ускладнення на нирки, це займе не менше 3 тижнів
Ananasprotivogaz• 16 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
В нашого також жовті. А нашо клізми?
Мне врачи говорили, если пожелтела собака, то шансов нет. Но моя выжила, значит таки есть
Млинці зі смайликом
• 16 марта 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Ви свою також в стаціонарі лікували? Як довго проходило лікування?
Ananasprotivogaz• 16 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Нет. Привозила на капельницы. 5 дней
Млинці зі смайликом
• 17 марта 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Нет. Привозила на капельницы. 5 дней
Відзвонилися з клініки, без покращень, не знаю навіть що робити?!
Ananasprotivogaz• 17 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
А кровь переливали? Часто это помогает.
Млинці зі смайликом
• 17 марта 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
А кровь переливали? Часто это помогает.
Стало краще, були в нього щойно,віджив,почав їсти, гемоглобін трішечки піднявся, кажуть шо зараз немає потреби в крові, бо гемоглобін пішов в верх, ниркові проби будуть робити завтра,але пісяти почав. Капають цілодобово.
Ananasprotivogaz• 17 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Фух. Пусть выздоравливает!
Щедрик• 17 марта 2025
Автор, на будущее - обязательно обрабатывайте от клещей, круглогодично, проверенными средствами типа симпарики.
Здоровья собаке!
Млинці зі смайликом
• 17 марта 2025
Ответ дляЩедрик
Здоровья собаке!
Ми обробляли каплями на холку в період весняно-осінній,в житті б не подумала, що зимою в мороз десь знайдеться кліщ. Завтра будемо думати чим обробити будку та потрібно радитися з ветеринаром як його вберегти. Він дворовий, волелюбивий, бігає на досить великій площі, я уявлення не маю що тепер з ним робити. Бабуся старенька , максимум може дати йому їсти. Раніше вона завжди його вичісувала та якщо були кліщі знімала, зараз уже погано баче та не може бо він величезний і валить її з ніг. Потрібне щось таке, щоб я робила періодично приїжджаючи.
Щедрик• 18 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Бравекто таблетки действуют 3 месяца.
Симпарика - месяц
Нексгард - 28 дней.
Таблетку можно бросить в еду, если дочиста все съедает.
Нексгард и симпарика вкусные в принципе, мой их жрет с удовольствием.
Капли на холку ненадежны тем, что если собака попала под дождь или его искупали за 3 дня до или в течении 3 дней после обработки, капли не подействуют.
Ну и обрабатывать надо, конечно, круглый год.
Симпарика - месяц
Нексгард - 28 дней.
Млинці зі смайликом
• 18 марта 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Фух. Пусть выздоравливает!
Відписуюся в темі, були сьогодні ввечері, аналізи йому робили після обіду, всі показники значно кращі, переливання крові не потрібне. Брали ми його гуляти, активний, бігав, дуже радів, скакав. Могли його забрати, в принципі лікарі казали, що можна уже перейти на уколи, але бажано ще добу капати-залишили капати. Капають цілодобово, не знаю чим, але лікування дуже коштовне, можливо тому і помічне . Дали нам рекомендації щодо обробки від кліщів (таблетки,нашийник). Собака був здоровим, молодим, можливо тому так…ниркові показники ще не ідеальні, але нирки працюють. Сказали, шо два тижні будуть ліки вдома,ми знайшли в селі ветеринара,який буде робити уколи, а потім ще якийсь важливий укол в клініці під наглядом. Якось так.
Аннуитет• 19 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Рада за вас і песика
хай буде здоровим