Курочка-чубаточка• 17 марта 2025

Лазер для видалення судин на носі і щоці

Ходила 2 рази на видалення судин. Раз заплатила 300 грн.другий раз 400 грн. Другий раз силтніше за інтенсивністю. Все як було так і є. Це лохотрон? Судинна сітка невелика, але що га носі геть не було результату.... це ж вічно ходити можна. Як у вас? Сьогодні дзвонила на 3раз. А я вже не хочу йти. Якийсь лохотрон
Irina898989• 17 марта 2025
я удаляла BBL, нормально ушло за 2 процедуры
автор Курочка-чубаточка • 17 марта 2025
Ответ дляIrina898989
Значить то апарат поганий?
Анонимба• 17 марта 2025
Синові видаляли ІPL. Одного разу вистачило. Пройшло 1,5 роки - все ок
Триндю-бриндю• 17 марта 2025
А мій чоловік кинув палити і все пішло само за рік
автор Курочка-чубаточка • 17 марта 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Я не палю і ніколи не палила
Irina898989• 17 марта 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Значить то апарат поганий?
ну не факт что ’специалист’ правильно что-то подобрал ’напряжение’ и тп
Шумелка Мышь• 17 марта 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я не палю і ніколи не палила
Вот видите, как плохо, так бы бросили и всё, а так даже лазер не помогает.🥲
Душка-свекрушка)))• 17 марта 2025
Я удаляла, уходило норм.
Не знаю, сколько процедур. У меня и на носу и на ногах лезут постоянно, генетика. Уверена, что это не те же. Потому периодически повторяю