Великий сатирик• 26 февраля в 22:30
Тема поговорити, шкодую, що не зробила лазерну корекцію
Зір -3, в 38 років ще могла "заскочити в останній вагон" і зробити лазерну корекцію. Всю підготовку пройшла , зробили укріплення сітківки. Вже був призначений день операції. В день операції злякалась, що щось піде не так і відмовилась. Начиталась по негативні наслідки. Тепер шкодую, вже майже 42 і вже пізно.
Також стримало, що можна змінити мінус на плюс. Але могло б і бути все чудово.
Шкодую дуже, що не наважилась, адже все готове для того було. Поговоріть зі мною...
Анютины ласки• 26 февраля в 22:32
Після 40 мінус буде потроху зменшуватись
Ще можна лінзи носити. Я хожу в лінзах, а для роботи поверх ще й окуляри(
Великий сатирик
• 26 февраля в 22:32
Ответ дляАнютины ласки
Поки що без змін
Вы же знаете, что там есть статистика своих осложнений и перед операцией Вы подпишете заявление, что претензий не имеете?
Мало проблем в жизни, ещё в глаза лезть.
На фото Слоссер, один из известнейших пластических хирургов в Украине и не только - думаете у него нет денег на коррекцию?
Великий сатирик
• 26 февраля в 22:34
Ответ дляАнютины ласки
Ношу лінзи, але дискомфорт часто, і немає гостроти все рівно тої, що після корекції
Стопясят раз обсуждала• 26 февраля в 22:35
Ответ дляВеликий сатирик
А вы в курсе, что вам в 42 никто не запрещает коррекцию делать?
Великий сатирик
• 26 февраля в 22:36
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Консультувалась, сказав лікар, шо потрібно обрати що для мене важливіше - чи +
Стопясят раз обсуждала• 26 февраля в 22:37
Ответ дляВеликий сатирик
Вы не поняли, что вам доктор сказал?
Великий сатирик
• 26 февраля в 22:37
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Тобто даль змінюю на поганий зір зблизька
Великий сатирик
• 26 февраля в 22:38
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Вы не поняли, что вам доктор сказал?
Що зір вдаль відкоректують, а з´явиться проблема бачити зблизька, тобто зміна короткозорості та далекозорість
Стопясят раз обсуждала• 26 февраля в 22:38
Ответ дляВеликий сатирик
С чего вдруг?
Вам доктор сказал, что ВОЗМОЖНО ваши возрастные изменения испортят ваше откорректированное зрение. Но это не факт
ЗабежАЛОЧКА• 26 февраля в 22:39
Ну я робила в 18, зараз 47. Робила бо різниця між очима була якась велика. Я вже і не пам´ятаю), але сказали тільки корекція. То коли робили підпекли мені сітківку довго скребло в оці. І двоілося. І вії спалили(. Зараз знову зір погіршився. І знову одне око близько бачит інше вдаль. Тре до лікаря
Vita_Nikolaeva• 26 февраля в 22:39
я ношу лінзи останні 20 років точно.
дискомфорту жодного , окрім щомісячних витрат на розчин і лінзи
але у мене фобія , мабуть єдина - якшо щось піде не так з операцією, то що я буду без очей робити? коротше боюся дуже
Стопясят раз обсуждала• 26 февраля в 22:40
Ответ дляVita_Nikolaeva
я ношу лінзи останні 20 років точно.
Те, кто думает головой делают сначала один глаз, а через время другой
Великий сатирик
• 26 февраля в 22:40
Ответ дляVita_Nikolaeva
я ношу лінзи останні 20 років точно.
Те саме і у мене було. Наважились, все підготували і в останній момент відмовилась.
Vita_Nikolaeva• 26 февраля в 22:41
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ой нет , мне и один глаз жалко
Не-не-не
Електрохарчування• 26 февраля в 22:41
Ответ дляАнютины ласки
Не будетминус зменшуватись, просто к минусу добавится еще и возрастная дальнозоркость - пресбиопия. Этот миф основан на том, что с возрастом слабеет спазм аккомодации, у кого он есть.
Стопясят раз обсуждала• 26 февраля в 22:42
Ответ дляVita_Nikolaeva
Ой нет , мне и один глаз жалко
Не-не-не
Это ваше зрение. И вы сами решаете как быть
Електрохарчування• 26 февраля в 22:42
Ответ дляSo_so
Коррекцию чего? Вы знаете его диагноз?
Vita_Nikolaeva• 26 февраля в 22:42
Ответ дляВеликий сатирик
Значить так треба було. Не жалкуйте ні про що. Не портіть собі нерви і карму)
Физрукая• 26 февраля в 22:42
Ответ дляВеликий сатирик
Хто вам сказав, що після корекції був би кращий зір.
Ви знаєте скільки пацієнтів вашого+- (не дивлячись на те, що попереджували) скандалять, щоб ви повернули їх зір зблизька?
З корекцією ви отримали б ту гостроту зору,яка є з максимальною корекцією окулярами чи лінзами. Або приблизно таку. А от зблизька зразу б відчули зміни.
Vita_Nikolaeva• 26 февраля в 22:42
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Само собой
Електрохарчування• 26 февраля в 22:43
Ответ дляВеликий сатирик
И что? Пусть лучше будут одн очки для чтения, чем несколько очков - для дали, для близи, для среднего расстояния возможно. У всех людей с возрастом возникает пресбиопия.
Великий сатирик
• 26 февраля в 22:44
Ответ дляФизрукая
Після всіх обстеженнь, сказали, що буде 100
Физрукая• 26 февраля в 22:44
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
С чего вдруг?
Факт.
Пресбіопія ще ніхто не переміг.
Щоб мати і те і інше потрібно рзх робити
Пресбіопія ще ніхто не переміг.
Физрукая• 26 февраля в 22:45
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Що? Вам баба Галя на лавці біля дому сказала?
Електрохарчування• 26 февраля в 22:45
Ответ дляSo_so
Да какая разница, тьма людей с той же близорукостью, которые легко могли бы сделать коррекцию и не делают, особенно среди врачай.
Не делают и что? Так же есть множество врачей, которые сделали. А разница большая, пресбиопию таким образом не корректируют.
Губи з філером• 26 февраля в 22:46
Я конечно не разбираюсь в тонкостях, но дедушке делали в очень преклонном возрасте и все ок
Великий сатирик
• 26 февраля в 22:46
Ответ дляЕлектрохарчування
Так, але пресбіопія у людей з мінусом з´являється пізніше. В мого тата такий самий зір був як у мене, в 59 він знімав окуляри для далі, і читав без проблем зблизька.