Викасикрет• 17 марта в 12:26

Няк колит симптомы

Врач отправила на колоноскопию с подозрением на няк , кальпротектин у меня нормальный, 🤔какие у вас были симптомы? У меня запоры и спазмы , бывает кровь
Мао_Мяо• 17 марта в 12:30
Кальпротектин далеко не всегда отражает воспалительный процесс в кишечнике.
Обязательно делайте колоно и договаривайтесь, чтобы биопсию взяли из всех отделов. Может кровь из-за трещины, подлечите и будет ок.
Зайченя• 17 марта в 12:31
Вам точну відповідь дасть тільки колоноскопія з біопсією. Бо при багатьох захворюваннях шкт однакові симптоми
Lishantes_• 17 марта в 12:40
а як довго у вас вже це симптоми?
автор Викасикрет • 17 марта в 12:45
Ответ дляLishantes_
а як довго у вас вже це симптоми?
Года 2, сначала были вздутия большие , а дальше после антибиотиков стало хуже , живот твердеет как камень
Lishantes_• 17 марта в 12:52
Ответ дляВикасикрет
ну так, схоже на запалення...
краще зробіть колоносокпію, тим паче лікар рекомендує...
якщо будуть під наркозом робити, то буде легше, якщо без, то буде дуже болісно...але, після, ви вже точно будете знати, що з вами, та як це лікувати.
а вам лікар не призначав таблетки для лікування коліту\виразкового? щоб подивитися, як би ви відреагували на лікування..
автор Викасикрет • 17 марта в 13:02
Ответ дляLishantes_
ну так, схоже на запалення...
Нет
Зоя Жорівна• 17 марта в 14:22
А вы уже все анализы сдали? И КТ с контрастом сделали?
Или вам сделали кальпротектин, который в норме с ваших слов, общий и сказали на колоноскопию сходить ?
почитатйте в поисках темы ... была тут недавно одна
Сейчас это модно. Лет 10 назад все себе шейку прижигали и резали. Прошло 10 лет. Уже гинекогологи говорят - ’наблюдаем’, после всех анализов. Режем только когда уже есть все показания.
автор Викасикрет • 17 марта в 14:36
Ответ дляЗоя Жорівна
Кт не делала , но что то явно не так , колоноскопия конечно не приятно
Трільчиха• 17 марта в 15:31
А болі у вас є? Де? Як часто? Си пов´язані з іжею? Чи пили ви інсулін? Опишіть саме симптоми
Коліт це здебільшего болі
Трільчиха• 17 марта в 15:36
Ще чи здавали ви на скриту кров? Який у вас соє, срб і гемоглобін, феритин.
Здайте і сходіть к проктологу на огляд. Він вам скаже чи потрібно вам колоно
автор Викасикрет • 17 марта в 15:38
Ответ дляТрільчиха
Коліт це здебільшего болі
Болей нема , есть просто твердый живот надутий , запори , інколи кров , відчуття що я вагітна
автор Викасикрет • 17 марта в 15:41
Ответ дляТрільчиха
Срб це що ? Соє повишен 24, гемоглобін 127. Із всього ще ломота в тілі , тахікардія
Трільчиха• 17 марта в 15:42
Ответ дляВикасикрет
Зрозуміло у вас може бути трещина бо закрепи. Чим послаблюєтеся? Що п´єте для покращення желчетоку?
автор Викасикрет • 17 марта в 15:43
Ответ дляТрільчиха
Пила хофитол толку нема
Трільчиха• 17 марта в 15:45
Ответ дляВикасикрет
С реактивний білок, один з показників запалення саме при няк, на рівні з кальпротектином і скритою кров´ю
Про пийте 2 міс фламін. Якщо нема каменів
автор Викасикрет • 17 марта в 15:46
Ответ дляТрільчиха
І ще у мене еозонофіли 5, еластаза 150