Nathalie27• 17 марта в 17:47
Ответ длязавитушка
Сама постановка питання не коректна, жителі цих міст не є їх власниками і не можуть вирішувати питання територіальної цілісності країни.
А хто є власниками міст і може вирішувати?
Nathalie27• 17 марта в 17:48
Ответ дляMrs.Ochmonek
А чому ви вважаєте, що автор так вважає? )
Це логічно випливає з назви теми
Nathalie27• 17 марта в 17:50
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
Чому Ви вважаєте, що так ми «отделаемся малой кровью»?
Mrs.Ochmonek• 17 марта в 17:51
Ответ длязавитушка
та ви шо, любопитно їй)
а може за завданням ОПи промацуєте реакцію народу? чи не впадуть рейтінги Найпотужнішого
І навіщо промацування очевидних речей.
До цього моменту найбільша цінність Верховного Голокомандувача в тому, що не прогнувся. Якщо це зміниться, то звичайно підтримка впаде.
Мама Никитки-2• 17 марта в 17:53
Ответ дляYuljwa
Я очень невысокого мнения о Трампе, но я не верю, что кто-то будет ставить вопрос о выходе Украины с контролируемых ею международно-признанных территорий. Пока не увижу такие условия на бумаге, не поверю.
Справді? Думаєте депортацію 2 млн населення вимагають двійники Трампа і Біби?
Mrs.Ochmonek• 17 марта в 17:53
Ответ дляLudaSHS
Я не думаю що цілі два обласних центра на столі, хоча Трамп говорив про якусь ’ землю’.
Але від трамповської говорильні до діла - великий шлях
На це і уповаємо)
Херсон х Запоріжжям хай Трамп лишає на після ’ Канада - 51 штат’ і ’гренландія - наша’
Ответ длякатерина12009
А вам не здається що в першу чергу це питання потрібно поставити мешканцям Запоріжжя і Херсона?
А не умовного Києва і Боярки?
там домовляються з нашої сторони ті, кого назначив наш гарант, і він ними там руководить.
що він вирішить,то і буде. звісно, як що Трампу сподобається.
так що запитувати нікого не будуть. (73% дали йому це право, розпоряжатися їхніми життями.)
Ответ дляuma
Как киевлянка я согласна, но мнение нужно спрашивать у жителей Запорожья и Херсона, это им при таком раскладе в оккупации оставаться или по миру скитаться.
Но по факту как решат наверху так и будет, ничье мнение не спросят.
А если бы Киев пришлось отдать за мир?
Mrs.Ochmonek• 17 марта в 17:55
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
Цю пісню ми вже слухали, про Крим і Донбас
Ответ дляPinkMa
так хуйло ж вписало в конституцию зачем-то. будет добиваться
Мало, что он себе вписал. У нас тоже вписаны, живёт население украинское с паспортами
Оно старое еб@нько на выпередки, чтоб потом сказать, я им их оставил и сохранить свою ботоксную морду, за которую там так переживают
Ответ дляMrs.Ochmonek
І навіщо промацування очевидних речей.
ну витрати ж на моніторинг медіа виділяють не зря, значить нада моніторить.
Ответ дляPinkMa
Це буде його пастка.
Ваше питання теж пастка- бо ніхто не може розбазарівати і ділити території держави, це юридично- стаття кодексу.
З іншого боку - ємоційна пастка, шодо реального вкладу людини у військову справу. Тому що карту будуть бити ’ ’йдіть самі в окоп’, це популістстке гасло козир людей в спрощеній реальності.
Тому ваше питання не має сенсу .
Бо юридично - це сепаратизм
Емоційно хворобливо - це мають вкладатися своїм життям і здоровʼям ті, хто на фронті реально.
По третє - не думаю, реально, що торг йде за ці міста.
Такий подарунок навіть відсталий трамп пуйлу б не дав, це ж зовсім куку.
То оце посиділи потринділи в темі на форумі - це шум з нічого. З пустого в порожнє
Тому ваше питання не має сенсу .
Бо юридично - це сепаратизм
Lilit -efb4• 17 марта в 18:00
А потом Харьков, Днепр и Одессу, Сумы и Чернигов? Может сразу Киев?
Сарказм, если что
Ответ дляLudaSHS
Це буде його пастка.
Тому ваше питання не має сенсу .
Бо юридично - це сепаратизм
Тому ваше питання не має сенсу .
Бо юридично - це сепаратизм
так для того и форум) тут пар спустить и потрындеть
я со всем согласна