PinkMa• 17 марта в 17:20

Согласны ради мира в Украине отдать Запорожье и Херсон?

Nathalie27• 17 марта в 17:47
Ответ длязавитушка
Сама постановка питання не коректна, жителі цих міст не є їх власниками і не можуть вирішувати питання територіальної цілісності країни.
А хто є власниками міст і може вирішувати?
Nathalie27• 17 марта в 17:48
Ответ дляMrs.Ochmonek
А чому ви вважаєте, що автор так вважає? )
Це логічно випливає з назви теми
LudaSHS• 17 марта в 17:48
Ответ дляМанула
Ось так, військові злочинці тепер не злочинці ...
Вони і так до МКС не дуже були
Думка дотичної людини
автор PinkMa • 17 марта в 17:50
Ответ дляNathalie27
Це логічно випливає з назви теми
це особисто ваша логика, будем честными
Nathalie27• 17 марта в 17:50
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
Чому Ви вважаєте, що так ми «отделаемся малой кровью»?
Mrs.Ochmonek• 17 марта в 17:51
Ответ длязавитушка
та ви шо, любопитно їй)
а може за завданням ОПи промацуєте реакцію народу? чи не впадуть рейтінги Найпотужнішого
І навіщо промацування очевидних речей.
До цього моменту найбільша цінність Верховного Голокомандувача в тому, що не прогнувся. Якщо це зміниться, то звичайно підтримка впаде.
автор PinkMa • 17 марта в 17:51
Ответ дляMrs.Ochmonek
І навіщо промацування очевидних речей.
а они не всем очевидны. например как коммент у Унция Яда
LudaSHS• 17 марта в 17:52
Ответ дляPinkMa
та фиг его знает. Там и за трубу и за АЭС торгуются. У трампа в голове одни ’угоды’.
Я не думаю що цілі два обласних центра на столі, хоча Трамп говорив про якусь ’ землю’.
Але від трамповської говорильні до діла - великий шлях
ДАР и Я• 17 марта в 17:52
Так уже тогда нужно весь юг отдать , чего стесняться. Если они зайдут в Запорожье и Херсон, то идти дальше уже вопрос времени. Так хоть Днепр сдерживает, а в случае, как вы говорите- вообще ничего не будет останавливать
автор PinkMa • 17 марта в 17:52
Ответ дляLudaSHS
так хуйло ж вписало в конституцию зачем-то. будет добиваться
Мама Никитки-2• 17 марта в 17:53
Ответ дляYuljwa
Я очень невысокого мнения о Трампе, но я не верю, что кто-то будет ставить вопрос о выходе Украины с контролируемых ею международно-признанных территорий. Пока не увижу такие условия на бумаге, не поверю.
Справді? Думаєте депортацію 2 млн населення вимагають двійники Трампа і Біби?
uma• 17 марта в 17:53
Как киевлянка я согласна, но мнение нужно спрашивать у жителей Запорожья и Херсона, это им при таком раскладе в оккупации оставаться или по миру скитаться.
Но по факту как решат наверху так и будет, ничье мнение не спросят.
Mrs.Ochmonek• 17 марта в 17:53
Ответ дляLudaSHS
На це і уповаємо)
Херсон х Запоріжжям хай Трамп лишає на після ’ Канада - 51 штат’ і ’гренландія - наша’
Falcon82• 17 марта в 17:54
Територіальна цілісність записана в конституції. Від наших бажань нічого не залежить. І особливо мир
Еленнн• 17 марта в 17:54
Ответ длякатерина12009
А вам не здається що в першу чергу це питання потрібно поставити мешканцям Запоріжжя і Херсона?
А не умовного Києва і Боярки?
там домовляються з нашої сторони ті, кого назначив наш гарант, і він ними там руководить.
що він вирішить,то і буде. звісно, як що Трампу сподобається.
так що запитувати нікого не будуть. (73% дали йому це право, розпоряжатися їхніми життями.)
ДАР и Я• 17 марта в 17:55
Ответ дляuma
А если бы Киев пришлось отдать за мир?
Mrs.Ochmonek• 17 марта в 17:55
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
Цю пісню ми вже слухали, про Крим і Донбас
Унция яда• 17 марта в 17:55
Ответ дляNathalie27
Это наш шанс так сказать, выгорит не выгорит 50 на 50. И он нам нужен намного сильнее чем кацапам.
чаревна• 17 марта в 17:55
Ответ дляPinkMa
Мало, что он себе вписал. У нас тоже вписаны, живёт население украинское с паспортами
Оно старое еб@нько на выпередки, чтоб потом сказать, я им их оставил и сохранить свою ботоксную морду, за которую там так переживают
uma• 17 марта в 17:55
Ответ дляДАР и Я
А если бы Киев пришлось отдать за мир?
Я была бы против, как наверняка против Запорожье и Херсон по вопросу автора.
ДАР и Я• 17 марта в 17:56
Ответ дляУнция яда
Так уже Крым и Донбасс отдали, не сработала тема
завитушка• 17 марта в 17:57
Ответ дляMrs.Ochmonek
І навіщо промацування очевидних речей.
ну витрати ж на моніторинг медіа виділяють не зря, значить нада моніторить.
ДАР и Я• 17 марта в 17:58
Ответ дляuma
Тю, чего же вдруг Киев - нет, а как киевлянка отдать Херсон и Запорожье- пожалуйста?! Аж бесит
Унция яда• 17 марта в 17:58
Ответ дляДАР и Я
Так и эта не сработает, но а какие вообще варианты вы видите?
LudaSHS• 17 марта в 17:58
Ответ дляPinkMa
Це буде його пастка.
Ваше питання теж пастка- бо ніхто не може розбазарівати і ділити території держави, це юридично- стаття кодексу.
З іншого боку - ємоційна пастка, шодо реального вкладу людини у військову справу. Тому що карту будуть бити ’ ’йдіть самі в окоп’, це популістстке гасло козир людей в спрощеній реальності.
Тому ваше питання не має сенсу .
Бо юридично - це сепаратизм
Емоційно хворобливо - це мають вкладатися своїм життям і здоровʼям ті, хто на фронті реально.
По третє - не думаю, реально, що торг йде за ці міста.
Такий подарунок навіть відсталий трамп пуйлу б не дав, це ж зовсім куку.
То оце посиділи потринділи в темі на форумі - це шум з нічого. З пустого в порожнє
uma• 17 марта в 17:58
Ответ дляДАР и Я
Потому что я не житель Херсона и Запорожья. По-моему это очевидно.
Lilit -efb4• 17 марта в 18:00
А потом Харьков, Днепр и Одессу, Сумы и Чернигов? Может сразу Киев?
Сарказм, если что
автор PinkMa • 17 марта в 18:00
Ответ длязавитушка
жаль мне никто не платит за мои темы) нет никакого заговора, я ни на кого не работаю - просто примите это. я такой же человек как и вы
автор PinkMa • 17 марта в 18:01
Ответ дляLudaSHS
Це буде його пастка.
Тому ваше питання не має сенсу .
Бо юридично - це сепаратизм
так для того и форум) тут пар спустить и потрындеть
я со всем согласна
КокоСина• 17 марта в 18:01
Ответ дляУнция яда
Який шанс? На що шанс? Миру всеодно не буде. Тому що наше поняття МИР і хуйловске поняття мир це різні поняття