PinkMa• 17 марта 2025

Согласны ради мира в Украине отдать Запорожье и Херсон?

Nathalie27• 17 марта 2025
Ответ длязавитушка
Сама постановка питання не коректна, жителі цих міст не є їх власниками і не можуть вирішувати питання територіальної цілісності країни.
А хто є власниками міст і може вирішувати?
Nathalie27• 17 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
А чому ви вважаєте, що автор так вважає? )
Це логічно випливає з назви теми
LudaSHS• 17 марта 2025
Ответ дляМанула
Ось так, військові злочинці тепер не злочинці ...
Вони і так до МКС не дуже були
Думка дотичної людини
автор PinkMa • 17 марта 2025
Ответ дляNathalie27
Це логічно випливає з назви теми
це особисто ваша логика, будем честными
Nathalie27• 17 марта 2025
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
Чому Ви вважаєте, що так ми «отделаемся малой кровью»?
Mrs.Ochmonek• 17 марта 2025
Ответ длязавитушка
та ви шо, любопитно їй)
а може за завданням ОПи промацуєте реакцію народу? чи не впадуть рейтінги Найпотужнішого
І навіщо промацування очевидних речей.
До цього моменту найбільша цінність Верховного Голокомандувача в тому, що не прогнувся. Якщо це зміниться, то звичайно підтримка впаде.
автор PinkMa • 17 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
І навіщо промацування очевидних речей.
а они не всем очевидны. например как коммент у Унция Яда
LudaSHS• 17 марта 2025
Ответ дляPinkMa
та фиг его знает. Там и за трубу и за АЭС торгуются. У трампа в голове одни ’угоды’.
Я не думаю що цілі два обласних центра на столі, хоча Трамп говорив про якусь ’ землю’.
Але від трамповської говорильні до діла - великий шлях
ДАР и Я• 17 марта 2025
Так уже тогда нужно весь юг отдать , чего стесняться. Если они зайдут в Запорожье и Херсон, то идти дальше уже вопрос времени. Так хоть Днепр сдерживает, а в случае, как вы говорите- вообще ничего не будет останавливать
автор PinkMa • 17 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
так хуйло ж вписало в конституцию зачем-то. будет добиваться
Мама Никитки-2• 17 марта 2025
Ответ дляYuljwa
Я очень невысокого мнения о Трампе, но я не верю, что кто-то будет ставить вопрос о выходе Украины с контролируемых ею международно-признанных территорий. Пока не увижу такие условия на бумаге, не поверю.
Справді? Думаєте депортацію 2 млн населення вимагають двійники Трампа і Біби?
uma• 17 марта 2025
Как киевлянка я согласна, но мнение нужно спрашивать у жителей Запорожья и Херсона, это им при таком раскладе в оккупации оставаться или по миру скитаться.
Но по факту как решат наверху так и будет, ничье мнение не спросят.
Mrs.Ochmonek• 17 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
На це і уповаємо)
Херсон х Запоріжжям хай Трамп лишає на після ’ Канада - 51 штат’ і ’гренландія - наша’
Falcon82• 17 марта 2025
Територіальна цілісність записана в конституції. Від наших бажань нічого не залежить. І особливо мир
Еленнн• 17 марта 2025
Ответ длякатерина12009
А вам не здається що в першу чергу це питання потрібно поставити мешканцям Запоріжжя і Херсона?
А не умовного Києва і Боярки?
там домовляються з нашої сторони ті, кого назначив наш гарант, і він ними там руководить.
що він вирішить,то і буде. звісно, як що Трампу сподобається.
так що запитувати нікого не будуть. (73% дали йому це право, розпоряжатися їхніми життями.)
ДАР и Я• 17 марта 2025
Ответ дляuma
А если бы Киев пришлось отдать за мир?
Mrs.Ochmonek• 17 марта 2025
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
Цю пісню ми вже слухали, про Крим і Донбас
Унция яда• 17 марта 2025
Ответ дляNathalie27
Это наш шанс так сказать, выгорит не выгорит 50 на 50. И он нам нужен намного сильнее чем кацапам.
чаревна• 17 марта 2025
Ответ дляPinkMa
Мало, что он себе вписал. У нас тоже вписаны, живёт население украинское с паспортами
Оно старое еб@нько на выпередки, чтоб потом сказать, я им их оставил и сохранить свою ботоксную морду, за которую там так переживают
uma• 17 марта 2025
Ответ дляДАР и Я
А если бы Киев пришлось отдать за мир?
Я была бы против, как наверняка против Запорожье и Херсон по вопросу автора.
ДАР и Я• 17 марта 2025
Ответ дляУнция яда
Так уже Крым и Донбасс отдали, не сработала тема
завитушка• 17 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
І навіщо промацування очевидних речей.
ну витрати ж на моніторинг медіа виділяють не зря, значить нада моніторить.
ДАР и Я• 17 марта 2025
Ответ дляuma
Тю, чего же вдруг Киев - нет, а как киевлянка отдать Херсон и Запорожье- пожалуйста?! Аж бесит
Унция яда• 17 марта 2025
Ответ дляДАР и Я
Так и эта не сработает, но а какие вообще варианты вы видите?
LudaSHS• 17 марта 2025
Ответ дляPinkMa
Це буде його пастка.
Ваше питання теж пастка- бо ніхто не може розбазарівати і ділити території держави, це юридично- стаття кодексу.
З іншого боку - ємоційна пастка, шодо реального вкладу людини у військову справу. Тому що карту будуть бити ’ ’йдіть самі в окоп’, це популістстке гасло козир людей в спрощеній реальності.
Тому ваше питання не має сенсу .
Бо юридично - це сепаратизм
Емоційно хворобливо - це мають вкладатися своїм життям і здоровʼям ті, хто на фронті реально.
По третє - не думаю, реально, що торг йде за ці міста.
Такий подарунок навіть відсталий трамп пуйлу б не дав, це ж зовсім куку.
То оце посиділи потринділи в темі на форумі - це шум з нічого. З пустого в порожнє
uma• 17 марта 2025
Ответ дляДАР и Я
Потому что я не житель Херсона и Запорожья. По-моему это очевидно.
Lilit -efb4• 17 марта 2025
А потом Харьков, Днепр и Одессу, Сумы и Чернигов? Может сразу Киев?
Сарказм, если что
автор PinkMa • 17 марта 2025
Ответ длязавитушка
жаль мне никто не платит за мои темы) нет никакого заговора, я ни на кого не работаю - просто примите это. я такой же человек как и вы
автор PinkMa • 17 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Це буде його пастка.
Тому ваше питання не має сенсу .
Бо юридично - це сепаратизм
так для того и форум) тут пар спустить и потрындеть
я со всем согласна
КокоСина• 17 марта 2025
Ответ дляУнция яда
Який шанс? На що шанс? Миру всеодно не буде. Тому що наше поняття МИР і хуйловске поняття мир це різні поняття