Будьте так ласкаві• 17 марта 2025

Допоможіть будь ласка, вкусив кіт дитину

Поки їздили в магазин, доньку за щоку сильно вкусив наш кіт. Все б нічого, але живемо в приватному будинку і він не вакцинований, гуляє на вулиці, і в нас вдома лише їсть і спить. Я не знаю що робити. Хвилююсь за сказ. На лоток він не знає і не вміє ходити. Чи можна його повезти в лікарню і зробити аналіз, чи аналіз не покаже? Які мої подальші дії. Пишу і руки трусяться, нудить
автор Будьте так ласкаві • 18 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Я б завезла - можливо професіонал побачить те, чого не бачите Ви.
Можливо, тоді повезу
А від такого пошкодження шкіри треба робити від правця укол?
Ответ дляKriskaA
У приватній клініці сказали звернутись у державну вет службу
KriskaA• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Та ні звичайно....хоча при глибоких покусах в Києв в травматології раніше робили. Але ж це подряпина. І, мабуть, Ваша дитина і так вакцинована ? ДС або АКДС ?
KriskaA• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну правильно - сказом займається держ клініка.
Ответ дляKriskaA
Є 2 акдс, 3 не робили
KriskaA• 18 марта 2025
Не, ну там правець взагалі ні до чого :) правець - це анаеробна інфекція, а там поверхнева подряпина.
Ответ дляKriskaA
Та як він так зубами міг...
Я хочу почути тільки таке. Якщо умовно проходить 2 тижні, з котом все добре, я можу видихнути тоді чи ні?
Чи мені рік ще тоді хвилюватись, чи 5 років?
Намакушка• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
автор, якщо через два тижні після укуса кіт нормально ість, значить із ним все добре. І з вашою дитиною також. Якщо ж ні, тоді потрібно зробити щеплення від сказу дитині.
Намакушка• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Це якщо ви не спостерігатимете за твариною, чи якщо тварина зникне. Якщо тварина на місці, поводить себе нормально, ість і пє протягом двох тижнів з моменту укуса - вона здорова.
Сказ може проявитись в людині протягом року. Не більше. А в тварині до 2 тижнів. Саме тому спостерігають за твариною.
Ответ дляНамакушка
Зрозуміла, дякую.
Ответ дляНамакушка
А коту коли краще, теж через 2 тижні?
Намакушка• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
А коту коли краще, теж через 2 тижні?
Кіт повинен протягом цих двох тижнів з моменту укусу поводитись нормально. Тобто істи, пити тощо. Якщо через два тижні все в межах норми, а головне - він нормально ість і пє - він здоровий був на момент укусу і є здоровим на даний момент.
Ответ дляНамакушка
А якщо в нього скритий інкубаційний період довгий? Чи такого не може бути?
Шпондєр• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
5 лет.
Шпондєр• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
А что вам непонятно их этого сообщения?
Знаю бакси• 18 марта 2025
Ответ дляТут как тут
Тривалий час в Україні не було вакцин.
Їздили у Польщу, росію вакцинуватися. Були і смертельні випадки на фоні дефіциту вакцини і тактики: ’Пронесе’.
В ковид коллеге всей компанией искали вакцину, её бродячие собаки покусали. И тоже - наблюдайте. Она офигела, потребовала вакцину, и тогда и сказали, что её тупо нет.

Но сейчас, вроде, нет проблем. Знакомый в Киевской области недавно колол. Но тоже сначала предложили ’наблюдать’.
Життє Бентежне• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ти вже ся вспокоїш, чи ні?
Намакушка• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я запитувала у ветеринара, коли можуть проявитись перші ознаки сказу у тварини, якщо на момент укуса тварина виглядала здоровою. Ветеринар мені пояснила, що не більше 14 днів.
Знаю бакси• 18 марта 2025
Ответ дляШпондєр
А что вам непонятно их этого сообщения?
А это сообщение не соответствует действительности. Заразить может как больное животное, так и ещё во время инкубационного периода (в последние 7-10 дней этого периода).
Ответ дляНамакушка
Мені сказала що 10 днів, якщо все нормально то добре
Ответ дляЗнаю бакси
Оце мене й хвилює
Ответ дляЗнаю бакси
Але чому тоді кажуть якщо 10 днів пройшло і все норм, то далі можна вакцинування не продовжувати
Намакушка• 18 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Краще два тижні.
75В• 18 марта 2025
Бідний кіт, бідна дитина, бідний чоловік...
Ответ для75В
Так
Шпондєр• 18 марта 2025
Ответ для75В
Ага.
Зато автор счастлива. Наслаждается.
Намакушка• 18 марта 2025
Ответ дляЗнаю бакси

а чому таки колов? Тварина проявила ознаки захворювання чи пропала?