Джинци на Флісі• 17 марта в 22:24
Лежу в клинике Одрекс (надо ли благодарить медсестру в карман)
Или в частной не принято?
У них тут камеры везде стоят
Хотя разговорилась с девочками, зарплата у нее всего 15 тыс
У них тут камеры везде стоят
Хлопаю ресницами• 17 марта в 22:27
Нікому нічого не давала - для цього й ходжу в приватні клініки, де все за прайсом
Джинци на Флісі
• 17 марта в 22:28
Ответ дляХлопаю ресницами
Одрекс это приватна
Но именно же этой медсестре ничего не достанется от этого прайса
Вельми шановна• 17 марта в 22:32
Ответ дляДжинци на Флісі
Одрекс это приватна
Чого це вас так хвилює??? Їй буде зп з цього прайса.
Вже розбестили держ сектор, давайте ще приватний так само, вірним курсом йдете
ЗабежАЛОЧКА• 17 марта в 22:34
Я нещодавно лежала, нічого не давала. Навіть думки не було.
Ще не вистачало, щоб через мене людину звільнили.
Королева ганделику• 17 марта в 22:38
Ответ дляДжинци на Флісі
Одрекс это приватна
Вам треба поміняти прошивку.
Тихомандражная• 17 марта в 22:42
Чоловік там лежав, нічого нікому не давав, ніяких « у кишеню», але одна медсестра була, яка приносила їжу у палату та іноді ходила десь купити морозиво ( лежав минулого літа), то при виписці подарував їй рафаелки. Я вважаю, по-людськи.
Лупаю цю скелю• 17 марта в 22:44
Уявіть собі, чоловік в державній лежав і ніхто нічого не давав, і медсестри робили все якісно і вчасно. І так буває, і це нормально. Людина на роботі, яку вона сама собі обрала! Слів нема просто від цих бажаючих всім всунути щось в кишеню
julia-678c• 17 марта в 22:47
Ответ дляДжинци на Флісі
Одрекс это приватна
Всмысле не достанется? Она там зп получает
З родзинкою• 17 марта в 22:47
Ответ дляДжинци на Флісі
Одрекс это приватна
і ресепшен не дістанеться. і санітаркам-прибиральницям. і навіть повару. ви їх віддячили?
julia-678c• 17 марта в 22:50
Ответ дляЗ родзинкою
Строителей которые больницу строили надо тоже отблагодарить. А то че это они строили строили, а из прайса им ни шиша
Джинци на Флісі
• 18 марта в 07:46
Ответ дляЗ родзинкою
Я имела ввиду то, что в государственной когда лежишь то суешь 200 грн медсестре
И это нормально
А когда в частной то ничего им не даешь
А зарплата у них не совсем отличается
И это нормально
А когда в частной то ничего им не даешь
А зарплата у них не совсем отличается
Джинци на Флісі
• 18 марта в 17:19
Ответ дляБасина
Вище, ніж в державній. І працює м/с швидше за все не щодня, а 1/1 чи 1/2
Так и в государственной они там сутки через трое работают