Докладальниця• 18 февраля в 14:55

Медмістечко гінекологія, термінове питання

Дівчата, хто оперувався у Вінарської Вікторії Леонідівни з приводу кісти нещодавно. Як все пройшло? І скільки ви платили? Була на консультації, сказали мені, що це державна лікарня і операція безкоштовна по направленню НСЗУ. Тільки ліки, розходники оплатити і обстеження перед операційне. суму цих ліків не назвали. Мені хочеться розуміти, на яку суму розраховувати? Все ж таки анестезіолог, хірург. В іншій лікарні мені називали суму 23 тисячи, але це все в касу без подяк. Я зараз на етапі вибору хірурга. Чи варто звертатись на медмістечко в гінекологію?
Пусин Кукин• 18 февраля в 15:06
Не була у неї але багато чула. Кажуть, що вона класний спеціаліст. Знаю що там дуже недешево.
автор Докладальниця • 18 февраля в 15:21
Ответ дляПусин Кукин
Ну оце ж і турбує турбує мене, що вона не назвала вартість. Хоча я прямо питала. Зробила мені направлення електронне на операцію (що типу безкоштовно), але ж раптом потім не розрахуюсь))
ГоловнаЯ• 18 февраля в 15:56
Ответ дляДокладальниця
Значит дадите столько, сколько поссчитайте нужным, обычно это от 500 евро
автор Докладальниця • 18 февраля в 16:04
Ответ дляГоловнаЯ
Саме хірургу від 500€ чи разом з анестезіологом?
ГоловнаЯ• 18 февраля в 16:07
Ответ дляДокладальниця
Можно вместе, как у них принято, иногда хирург берет все и делит среди опербригады, иногда говорит, кому сколько ещё ,анестезиолог 2000-3000 грн обычно стоит,