З царем в голові• Изменено 18 марта 2025
Болит в груди в районе сердца.
Девочки, после расставания с мужчиной, у меня постоянно боли в груди в раене сердца. До этого лет 5 назад на фоне сильных переживаний тоже такое было. Ходила тогда к кардиологу но они у нас не очень и ничего не нашли, назначили витамины. Такая здавливающая боль длилась месяц может полтора. Сейчас вот тоже самое. Корвалмент ненадолго ослабляет симптомы. Подскажите что можно попринимать.
З царем в голові
• 18 марта 2025
Ответ дляБува і таке
может у вас межреберная невралгия
Межреберная у меня была с правой стороны в районе печени хорошо знаю как она болит. Это другое совсем, здавливание в районе сердца.
ДинамоКит• 18 марта 2025
Йти до лікаря, а не ставити собі діагнози в інтернеті. Якщо це дійсно серце, то його не лікують по порадам з форума, шукайте гарного лікаря і взагалі жоден мужик не вартий, щоб заради нього гробити своє здоров´я.
З царем в голові
• 18 марта 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Що у вас із тиском? Є тонометр дома? Вели щоденник тиску?
так тиск контролюю, тонометр є переодично пью таблетки для зниження тиску, тиск в нормі всі дні 130/80
Акуна_Матата• 18 марта 2025
Раніше був такий діагноз: кардіоневроз. Зараз, здається, його вже не ставлять. Це різновид неврозу, коли через затяжний стрес в людини починає боліти в області серця. При цьому, фізичні показники серцево-судинної системи в межах норми. Тобто фізично ви здорові, але розлад психіки дає такий соматичний прояв, як біль в серці. Суттєва небезпека цього захворювання в тому, що якщо не лікувати і воно не минає саме тривалий період, із серцем таки виникнуть фізичні проблеми з високим рівнем вірогідності.
З царем в голові
• 18 марта 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Дякую, вже гуглю. А не підкажете що можна поприймати?
Акуна_Матата• 18 марта 2025
Ответ дляЗ царем в голові
На жаль, не знаю.