Шкідлива молекула• 18 марта 2025
Де краще купувати квартиру?
В Європі 1-к в кредит і не в великому місті чи в Кишиневі нормальна 2-кімнатна?
Шкідлива молекула
• 18 марта 2025
Ответ для220В
Плани на європейську квартиру які?
Жити в ній
Тушьмушьнюшь• 18 марта 2025
Молдову б не розглядала взагалі. Але ж я не знаю ваших обставин. Можливо у вас передпенсійний вік і ви хочете оселитись на пенсії в тихому місті.
220В• 18 марта 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Жити в ній
Після офіційного закінчення воєнного статусу на якій підставі жити? Все це продумано? Кредит за якими умовами вам нададуть в Європі?
Репетиторша• 18 марта 2025
А что вы в Молдове делать будете?
Виноград собирать?
Там молдован почти не осталось, все в Румынии и Италии сидят
Виноград собирать?
Шкідлива молекула
• 18 марта 2025
Ответ дляРепетиторша
А что вы в Молдове делать будете?
Виноград собирать?
В Европе только в захолустье тоже сможем себе позволить. В Кишиневе хоть аэропорт есть
Репетиторша• 18 марта 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Захолустье это по вашему что например?
Болгария дешёвая страна, уж лучше там…
Литва, Латвия…
Но Молдова то таке…
Болгария дешёвая страна, уж лучше там…
Литва, Латвия…
Но Молдова то таке…
Уси Пуси• 18 марта 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Ви працюєте стюардесою?
Блакитне небо• 19 марта 2025
Ответ дляШкідлива молекула
А легализировать вы их в Европе сможете? Это тот ещё квест, если деньги из заначки, а не от продажи недвижимости.