Залізний кіготь• 18 марта в 13:20

На кухню, класика - як вам плитка на стіну

Бодіпозітівна• 18 марта в 13:22
Нет...что-то не то
Советничаю тут• 18 марта в 13:22
Для ванной больше
КапитанльнаЯ• 18 марта в 13:23
Ужасно и для ванной, а для кухни вообще капец.
Prervana• 18 марта в 13:23
Никак
КапитанльнаЯ• 18 марта в 13:23
А где в кухне будет плитка? На полу?
ЗабежАЛОЧКА• 18 марта в 13:23
А Вы готовить планируете на кухне? У нас солнечная сторона и вовремя готовки жара, а летом вообще ад, так что тёплые оттенки на кухню не наш вариант.
мадам Везувий• 18 марта в 13:24
Ужас, эта плитка максимум в ванную годится, иначе вид офиса/нежилого помещения.
Безпринципова• 18 марта в 13:25
авторе, ми в новобудові, кожний другий використовує саме таку плитку, це класика, але треба дивитися в інтерьєрі
автор Залізний кіготь • 18 марта в 13:26
Ответ длямадам Везувий
Вам чим вона не подобається?
автор Залізний кіготь • 18 марта в 13:27
Ответ дляБезпринципова
Може хтось знає плитку де мінімум цих розводів буде
Сніжок Сніжанівна• 18 марта в 13:28
Гарна плитка. У мене схожа.
Дон Пэдро• 18 марта в 13:28
Не розумію, де там ужас. Саме такого формату плитка в купі дизайну в інтернеті. Нормальна спокійна плитка, не нав´язлива. Якого кольору будуть фасади у вас?
Файна цьоця• 18 марта в 13:28
Це шось такого плану має бути, тільки світліше?
автор Залізний кіготь • 18 марта в 13:29
Ответ дляДон Пэдро
Все біле
Просто Фіфа• 18 марта в 13:29
Есть лимфоузлы, есть псевдо инсультница, есть трудно очень, есть офисная нытичка, есть псевдо брошенка из Европы, есть.... Список модно продать, кто узнаваемый с первых слов своей писанины. Теперь тут появилась плиточница с десятками тем в профиле.
Стрекоза любви• 18 марта в 13:29
Скажімо так, не дуже оригінальний варіант ви обрали. Не бачу нічого поганого в цій плитці, просто вона в кожного 1-го майже з новим ремонтом.
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Гарна плитка. У мене схожа.
Сфоткайте плз
Це Алмера Кераміка
Реанимация• 18 марта в 13:30
Ответ дляБезпринципова
Згодна з Вами повністю. А то читаю коментара і не розумію нічого, у подруги схожа плітка, дуже класно виглядає. В мене теж щось таке, тільки в сірих віддтінках, мені подобається. Але я виключно про фартух, не про всю стіну.
Танцепесенная• 18 марта в 13:31
Жіночко, ну задовбали Ви вже своєю плиткою. Вже штук 5 тем є про одне і те ж. Скільки ще буде?
автор Залізний кіготь • 18 марта в 13:31
Ответ дляПросто Фіфа
Весна прийшла
Ремонти пішли
Скоро будуть теми з обоями
Що вас турбує? Не заходьте просто в розділ інтерєр.. та й ваша проблема вирішиться
ЗабежАЛОЧКА• 18 марта в 13:31
Ответ дляПросто Фіфа
Та вроде в ванной ремонт планирует делать)
Дон Пэдро• 18 марта в 13:32
Ответ дляТанцепесенная
Так не читайте. Тема інтер´єру саме для цього, людина обговорює з нами, що обрати. Чи що тут повинні робити, журнальні фото розглядати?
Реанимация• 18 марта в 13:32
Ответ дляСтрекоза любви
Тому що це дуже зручно і виглядає гарно, і чи не пофік що там у кого, коли тобі подобається це у себе
Ждушечка• 18 марта в 13:32
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
а если бы была серая, то не так было бы жарко?))
Танцепесенная• 18 марта в 13:33
Ответ дляПросто Фіфа
Засилье наемных писак. Каждому поручили писать на заданную тему. А они и не напрягаются, штампуют тошнотное одинаковое, главное чтобы побольше тем.
Реанимация• 18 марта в 13:33
Ответ дляТанцепесенная
І що. Я коли робила в минулому році ремонт ні про що інше не думала, тому автора розумію
Реанимация• 18 марта в 13:34
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Два раза перечитала и не поняла. Она с функцией обогрева?
Танцепесенная• 18 марта в 13:35
Ответ дляДон Пэдро
Людина тільки за вчора створила 5 тем про плитку. Сьогодні продовжує. Це нормально?
Танцепесенная• 18 марта в 13:36
Ответ дляРеанимация
І щодня створювали по 5 тем про плитку у ванну?
Светка-пипетка• 18 марта в 13:36
Ответ дляДон Пэдро
«Мармур» - це вже крінж, не треба зараз його робити