Кундалина• 18 марта в 14:11
Чем дома картошку нарезать соломкой для фри?
Чем вы нарезаете и что реально работает? Смотрю продаются разные формы для нарезания но не пойму какая действительно эффективная?
Забрала і не сказала• 18 марта в 14:15
Є тертка гострюща, я єю боюся натирати, до кінця не натирається, з тримачем незручно. Раз в рік смажу. От зараз хворію як раз захотілося. Може сьогодні і організую. Але мені з донькою 4-5 картоплин вистачить.
Файна_зупка• 18 марта в 14:22
Ответ дляБронетапці
вот на такой легче всего
Теж нею користуюсь, є до неї доданкові вставки, усіма користуюсь..Маю так вже понад 10 років. Терка супер! Гостра та зручна
Підмітайло• 18 марта в 14:25
Ответ дляБронетапці
вот на такой легче всего
++ У меня такая уже 20 лет.
В рот не ложи• 18 марта в 14:44
Ответ дляБронетапці
вот на такой легче всего
От і я такою нарізаю. Можна докупити ще окремо насадку для брусочків 1см
Без Баяна• 18 марта в 15:13
Ответ дляБронетапці
вот на такой легче всего
В мене така, обожнюю її. Тільки моїй скоро 20 років