Вероятненько• 18 марта в 17:28

Перевірка стану оформлення документів ДМСУ

Минулого тижня подала документи на оформлення закордонного паспорту дитині безпосередньо у відділі ДМСУ нашого міста.
Але на даний час при перевірці стану оформлення документів на сайті ДМСУ статус "інформації не знайдено".
Раніше, через декілька днів інформацію я могла відстежити.
Хто оформлював нещодавно паспорт, як швидко Ви могли відстежити етапи його оформлення?
Печальки.нет• 18 марта в 17:42
То ви ще рано дивитесь. Здійснюється перевірка ваших документів. На це є від 8 до 15 робочих днів ( якщо паспорт нетерміновий). Далі в ДМС відправляють його на друк до поліграф комбінату. Йому присвоюється порядковий номер ( зазвичай біля 10-15 роб.днів) і потім його друкують. Ви можете відслідковувати його статус після відправки на друк. Це, як я вище написала, від 8 до 15 днів.
Значит надо• 18 марта в 17:52
В цнапі робили не терміновий вечір 27 лютого, сьогодні вже готовий. На сайті дмсу так і не відслідкувався, інформації не знайдено.
Даю справку• 18 марта в 18:12
Вбийте номер свого паспорта, а не свідоцтво дитини
автор Вероятненько • 18 марта в 18:15
Ответ дляПечальки.нет
Дякую. Зрозуміла. Просто на сайті ДМСУ написано, що через 48 годин можна відслідковувати.
автор Вероятненько • 18 марта в 18:16
Ответ дляДаю справку
Я вводила свій паспорт. Дякую
Даю справку• 18 марта в 18:16
Ответ дляПечальки.нет
Відстеження починається через добу після подачі документів
автор Вероятненько • 18 марта в 18:16
Ответ дляЗначит надо
Як ви дізналися, що готовий?
Даю справку• 18 марта в 18:16
Ответ дляВероятненько
Я вводила свій паспорт. Дякую
Дитині скільки років, є свій паспорт?
wind-d470• 18 марта в 18:17
сдала документи шостого лютого, інформація з´явилась десь на четвертий день
автор Вероятненько • 18 марта в 18:17
Ответ дляДаю справку
Дитині скільки років, є свій паспорт?
Дитині 11 років. Мені казали відслідковувати за своїм паспортом.
Подавали минулої середи в міському відділі ДМСУ.
автор Вероятненько • 18 марта в 18:18
Ответ дляwind-d470
Дякую. В мене завтра буде тиждень, як подали.
Вічний двигун• 18 марта в 18:18
Ответ дляВероятненько
я теж так відслідковувала, по паспорту , по свідоцтву дитини не знаходило
Вічний двигун• 18 марта в 18:19
Ответ дляВероятненько
ну ось вишче пишуть, шо вже готовий з 27 лютого, а наш більше місяця робили, так що по різному
Значит надо• 18 марта в 18:21
Ответ дляВероятненько
Як ви дізналися, що готовий?
Смс приходить з цнап
автор Вероятненько • 18 марта в 18:24
Ответ дляЗначит надо
Смс приходить з цнап
Дякую
автор Вероятненько • 18 марта в 18:26
Ответ дляВічний двигун
Просто минув майже тиждень ,але пишуть ’інформація не знайдена’. Минулий паспорт дитини відслідковувався майже на сл.день.
Даю справку• 18 марта в 18:27
Ответ дляВероятненько
У вас паспорт ІД чи паперовий
автор Вероятненько • 18 марта в 18:27
Ответ дляВічний двигун
Мені просто сказали приходити через місяць за паспортом.
автор Вероятненько • 18 марта в 18:27
Ответ дляДаю справку
У вас паспорт ІД чи паперовий
Паперовий
Даю справку• 18 марта в 18:28
Ответ дляВероятненько
Паперовий
Ви українськими літерами серію вводите?
автор Вероятненько • 18 марта в 18:31
Ответ дляДаю справку
Ви українськими літерами серію вводите?
Так
автор Вероятненько • 18 марта в 18:33
Тілько що знов намагалася перевірити - ’інформація не знайдена’
Вічний двигун• 18 марта в 18:48
та ви з тижня два віхідних відіймайте , то 4 дні, як у мене буде)а потім з´явиться скоріш за все)
автор Вероятненько • 18 марта в 19:07
Ответ дляВічний двигун
Ок. Почекаю)
автор Вероятненько • 20 марта в 19:18
На сайті ДМСУ досі неможна відслідкувати стан оформлення паспорту. Пише ’інформації не знайдено’.

Проте на сайті Паспортний сервіс все можна перевірити, паспорт дитини вже ’персоналізовано’.

Дарма нервувала)