Яка тривала більше двох годин. Зараз буде пресконференція.
Що думаєте?
Лисий хвост• 18 марта в 19:58
Ответ дляLudaSHS
В чорному морі їх тарантайки і так не плавають, там наші морські дрони! От падло
Хоче плавати там знову, щоб наші не пускали там нічого
Она постит руссотуристо тут всегда, админы только не замечают.
Лисий хвост• 18 марта в 20:00
Ответ дляlilul990
Йому путін треба для сдєлки по Ірану. Українці, вибачте
Тільки він не отримає нічого. З того всього.
Я колись читала спогади когось з помічників Трампа ще за його першої каденції, де з його слів телефонні розмови завжди йшли так, що перекладач пітуна помʼякшував риторику. Наприклад, пітун розповідає про нові аналоговнєтні крилаті ракети, Трамп в своїй манері каже «О, я би хотів щоб такі ракети були у нас», на що пітун йому відповідає «Так, ти їх отримаєш», а перекладач каже «Ми будемо раді співпрацювати».
Ото таке. Впевнена, що цього разу це була точно така ж розмова шоумена та садиста.
Ответ дляIn limbo
Це спогади Фіони Хілл
Там було, що коли пуйло знущається в сарказмі, Трамп думав, що то дружба жвачка комплімент
Ирина-bbd0• 18 марта в 20:04
Ответ дляIn limbo
Сегодня жирнов рассказывал про чудо-переводчиков))))
Лисий хвост• 18 марта в 20:08
Ответ дляLudaSHS
Якщо не має пресконференціі то Трампу не має чого вихвалятися. Тобто він розуміє? Чи ні?
Тобто йому немає чого сказати світу, треба засунути свій бізнес-план у дупу і хєрячити москалів. Все він розуміє
Обмін компліментами не працює. Це все гра і фондові ринки теж зреагують.
Татьяна-57fb• 18 марта в 20:14
конференции не будет , какой то договор за черное море,обновить судоходство, остановка огня после подписания договора с обеих сторон , я прослушала и не поняла где то ли в эмиратах то ли в Турции на нейтральной территории подпишут договор со всеми условиями , после него остановка на 30 дней слушала по новостям в 20 ч ничего не понятно
Лисий хвост• 18 марта в 20:17
Краще б дали відмашку перебити Кримський міст за те, що досі бʼє по мирним людям. А потім розхерячити прикордоння без розбору. А то як по нашому половогому то там «иностранные наемники», а как по мосту - то терроризм. Зуб за зуб, око за око.
Лисий хвост• 18 марта в 20:20
Не треба бути пророком - не дотримають вони жодного слова, допоки Трамп не покаже, що жарти скінчилися. Треба просто бути не сцикливим псом, або йти і не ганьбити штати
Татьяна-57fb• 18 марта в 20:22
Ответ дляЛисий хвост
нам нечем его разбить неужели вам не понятно , а так уже бы разбили давно . зуб за зуб был бы но нечем
Лисий хвост• 18 марта в 20:23
Ответ дляТатьяна-57fb
Есть чем, и давно разбили бы, не дают. Вы наивны, его изначальное построение было не для жизни, а для войны из-за мычания Обамы вот это все.
Ответ дляLudaSHS
Це не припинення вогню. Це пародія, щоб вибити у України один з небагатьох козирів - винищення паливно-енергетичного сектору Росії. Трохи важелів від Зсу
’’ Все, що робить Трамп - це робить Україну слабшою.
Путін не пішов на жодну поступку в розмові з Трампом. Взагалі жодних поступок з боку Росії за 2,5 години розмови.
Домовились… не стріляти по енергетиці. Це не припинення вогню! Не обмін всіх на всіх! Це поступка з боку України!
Пояснюю. Обстріл української енергетики до наступної зими не має сенсу для Росії. Вони просто накопичуватимуть ракети до зими - як робили завжди.
Натомість обстріл російського паливного сектору має сенс завжди. Бо ми його планомірно винищуємо, завдаючи росіянам мільярдних збитків щомісяця.
Тепер нам це хочуть заборонити. І Трамп називає це перемогою. Слабак.’’’
Тг журналіст Ліга нет
Так, мені теж здається, що всі ці умови тільки на руку кремлядєй ...
Татьяна-57fb• 18 марта в 20:26
Ответ дляЛисий хвост
не дают это значит не чем это вы наивны, мост только можно разить ракетами а не пукать дронами комариные укусы
Лисий хвост• 18 марта в 20:30
Ответ дляТатьяна-57fb
Не дают, потому что стратегический объект и конструкция упадет в море, там сильное течение и проход суден будет под вопросом. Поэтому. А перебить пролет нужно и возможно
Путин отказался от идеи перемирия.
Но Трамп может пока что смириться
Естественно, в заявлении Кремля нет слова «нет». Выражается «согласие» с якобы идеей Трампа не бить по энергетической инфраструктуре двух стран на протяжении 30 дней. То есть РФ не пытается поразить украинские газо и нефтедобывающие мощности а так же объекты электроэнергетики. Украина в ответ должна перестать наносить удары по российским НПЗ и нефтехранилищам.
Но на идею перемирия Путин не пошёл.
И в обмен попросил начать ещё один интересный процесс — переговоры о безопасности судоходства в Чёрном море. При этом РФ имеет лишь одну «сильную карту» - воздушные атаки на украинские порты.
А вот позиции Украины в данном случае намного сильнее — Черноморский Флот давно не рискует далеко отходить от базы в Новороссийске.
Но начало «переговорного трека» о безопасном судоходстве может создать условия при которых РФ попытается вернуть позиции. Кроме того, это тема, которую в будущем Путин попытается развить в вопросы, например, «демилитаризации Одессы».
Фб
Но Трамп может пока что смириться
Но на идею перемирия Путин не пошёл.
Фб