Я_в_декрете• 18 марта в 18:29

Закінчилась розмова Трампа з путіним

Яка тривала більше двох годин. Зараз буде пресконференція.

Що думаєте?
Лисий хвост• 18 марта в 20:34
Star 39 ты еще веришь, что хуйло на лед выйдет в хоккей сыграть?! Вот заеб@ть клюшкой его, было бы душевно и рекорд Гинесса обеспечен. Хуйла клюшкой размазать
Там на россии дали бы сразу героя национального - посмертно на подушечку у гроба и Таракан бы слезу пустил как сыграл как сыграл то
il-mari• 18 марта в 20:34
Ответ дляPinkMa
нет у него козырей. Старое чмо умеет давить только на слабых.
Я думаю признает крым росийским, скажет что АЭС русне и одесский порт (но тут не точно).
Мы не согласимся - нам отмена помощи и развед данных
я вот не понимаю, как одесски порт русне, т есть в Одессе русня заправлять будет...пипец..
TOG36• 18 марта в 20:34
Ответ дляЯ_в_декрете
От чому так довго? Думаєте домовились?
Ви за Зе голосували…
Стрекоза любви• 18 марта в 20:34
Домовилися про «не бити по енергетиці/інфраструктурі» - цікаво, це ж потрібно ще якусь переговорну групу створити, щоб уклала «угоду». Ще 2-3-5 місяців тільки про енергетику?
Що-що, а я не думала, що Трамп настільки лузер…
Вважаю, оглядаючись на те, як зараз йдуть справи, то Трамп тільки-но на капітуляцію України надомовляється, а подасть під соусом «переможця-миротворця».
Банально, він вже врятував наших військових на Курщині, які «оточені» в думках путлєра і Трампа.
LudaSHS• 18 марта в 20:36
Ответ дляМанула
А як же путін дал наказ своїм військовим?
С*кі, по енергетиці нізя, а по житловим кварталам значить можна
То все ще вилами по воді
Взагалі навіть припинення по енергетиці може не бути. Пуйлу треба вибити важелі у України - по ударам по рф, і вибити важелі в Чорному морі

А хто тут ці роки казав , що наші удари по рф і в морі нічого не вирішують? І це ніщо!?
А чому пуйло саме за це торгується,?
космея• 18 марта в 20:36
Ответ дляЛисий хвост
Не треба бути пророком - не дотримають вони жодного слова, допоки Трамп не покаже, що жарти скінчилися. Треба просто бути не сцикливим псом, або йти і не ганьбити штати
Трамп цього не зробить, яйця там вже тухлі.
Щось показувати він може лише Україні.
PinkMa• 18 марта в 20:37
Ответ дляil-mari
так это есть их цель. Одесса и Херсон чтобы отрезать Украине полностью выход к морю, а потом пойти на Приднестровье из Одессы
Ирина-bbd0• 18 марта в 20:37
Ответ дляЛисий хвост
Не пойму где все мирадобра))))
Ушли тщиии майоры получать директивы новые))))
LudaSHS• 18 марта в 20:38
Ответ дляЛисий хвост
Після виграшу на чемпіонаті з гольфу, Трамп отримав виграш шайбою і клюшкою, пуйло знає що пропонувати
Mariya Prokhorova• 18 марта в 20:39
Ответ дляЛисий хвост
Хаха, а у Трампа є клюшка , правда для гольфу і турнир дід на вихідних вийграв , у формі значить
Лисий хвост• 18 марта в 20:39
Ответ дляil-mari
Какой порт?! Ему вышак грозит
Хай закатают губу по самые яйца
LudaSHS• 18 марта в 20:39
Ответ дляИрина-bbd0
Не пойму где все мирадобра))))
А тут досі вірять що пуйло за мир по лініі фронту, і тільки Україна проти миру.
LudaSHS• 18 марта в 20:41
Короче
Ракетна програма!, і робити бомби
Це навіжене не зупинеться. А на гегемонів надіі мало.
Anna-08e7• 18 марта в 20:41
Ответ дляStar39
В целом не вижу ничего плохого - по энергетике бить перестанут, 175 пленных отдадут, 26 тяжелораненых тоже. Продолжат двусторонние переговоры на Ближнем Востоке, привержены скорейшему миру, хоккей форева
ага, перестанут, то-то сирена только прозвучала
il-mari• 18 марта в 20:41
Ответ дляPinkMa
єто понятно, только непонятно как его отдать х-улу, ...референдум провести или как..
il-mari• 18 марта в 20:42
Ответ дляЛисий хвост
Какой порт?! Ему вышак грозит
Хай закатают губу по самые яйца
кому грозит...я уже разуверилась, что есть справедливость на єтом свете...
LudaSHS• 18 марта в 20:43
Ответ дляAnna-08e7
У нас гучно вже.
totana• 18 марта в 20:45
Ответ дляPinkMa
Какой одесский порт? На это никто не согласится.
LudaSHS• 18 марта в 20:47
А про Заес то ні слова
А Білий дом так анонсував
Лисий хвост• 18 марта в 20:48
Ответ дляil-mari
Хуйлу вышак, какой порт?! СМИ будут писать что угодно, блогеры наперебой будут кричать зрада, ведьмы карты ТАРО в кровь сотрут на прогнозах. Но никто не отдаст ему то, чего он не захватил. А то, что захватил частично отдаст за снятие санкций и другие гарантии жизни упырей русских. Стране их грозит большой бум финансовый, похуже ссср.
totana• 18 марта в 20:48
Ответ дляil-mari
Вы смеетесь? Кто здесь в Одессе и Херсоне проголосует за рашу и хуйла? Один процент?
LudaSHS• 18 марта в 20:50
1. У України немає карт.
2. М´яч на боці Росії.
3. Росія і США гратимуть в хокей.

Гумор з тг
Лисий хвост• 18 марта в 20:52
Ответ дляLudaSHS
А про Заес то ні слова
А Білий дом так анонсував
Читала, что с левого берега Херсонской области выезжают власти с семьями и там в Энергодаре тоже. Постепенно, понятно что не все сразу.
tarveldy• 18 марта в 20:52
Ответ дляLudaSHS
А галасу то було
Галасу.
Обмін і Удари по енергетиці? .такі зараз перемирʼя? І куча шуму і триндежу.
Вже грохоче
Mariya Prokhorova• 18 марта в 20:52
Ответ дляil-mari
Ђкщо проводити референдум , то по закону якої країни ?
LudaSHS• 18 марта в 20:54
Ото теж звернула увагу вище, що пресконференції не має
PinkMa• 18 марта в 20:54
Ответ дляtotana
та понятно, но думаю трамп будет прессовать. но пока не слышно из разговора ничего) посмотрим что будет дальше
Mariya Prokhorova• 18 марта в 20:54
Ответ дляtotana
Голосування має пройти по всій Україні , не може голосувати одна область
Filomena• 18 марта в 20:54
Не має нормальних слів. Якийсь ізмор… сидимо гадаємо що за нас вирішили. І головне що одні заголовки. Все типу круто, а відчуття що летимо у прірву( поки хтось хокей обговорює. «Миротворці» 🤬
Antiprom• 18 марта в 20:55
Ответ дляArgesha
фото
Аж ригати захотілось..лідери двух великих країн.. і все це на фоні київського режиму..