Глас_Народа• 18 марта в 21:00

Сложные капли для уха

Добрый вечер . Назначали когда-нибудь вам или детям такие сложные капли в уши - диоксидин , сульфацил, Фармазолин . Все смешать по 5 мл . И капать 3 раза в день.
Смущает что часть капель для носа .
Гомосноб• 18 марта в 21:20
Диоксидин нельзя детям, это ж ужас
Щедрик ведрик• 18 марта в 21:38
Кто вам такое назначил?
Первый пост прав, диокидин нельзя детям.
Мамкиня доця• 18 марта в 22:18
Зверніться до сучасного лікаря. Є купа дієвих крапель, вже все давно придумано, нащо той весь геморой?
Мамкиня доця• 18 марта в 22:21
Це мені нагадало, як з дитиною прийшла до лікарки з ячменем: око розпухло і свербить-болить тече. А мені: погрійте яєчком, сількою.... Вийшла з кабінету, Гугл окей, купила краплі і мазь - і вже ввечері все майже пройшло. І у вас так само.