Христя в тiстi• 18 марта 2025

Хочу зробити аборт 10 тиждень

Хочу зробити аборт 10 тиждень але коли телефоную всі морозяттся і кажуть ми таке не робимо,порадьте як це зробити куди правильно підійти і скільки це зараз коштує,бо ця інформація не у вільному доступі
автор Христя в тiстi • 19 марта 2025
Ответ дляБронетапці
щось Ви темните
А який мені сенс брехати?🤦🏻‍♀️
KriskaA• 19 марта 2025
Ответ дляБабульція
Ага, отличный кайф, правда отходняк сложнее чем от ер часто, но то мелочи видимо 🤦
Вам просто не пощастило. Атхадняка не помітила. Найбільше мені дошкуляли уколи окситоцина в жепу....
Бабульція• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Просто проблема ще в самих пологах і вагітності я дуже важко перенесла пологи і 1 вагітність і багато наслідків я не хочу це все переживати знову
Выбор за вами, но смотрите, первые и вторые роды могут быть абсолютно разными. Я при первых чуть не умерла, а вторые в радость и беременность лёгкая
автор Христя в тiстi • 19 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Ну не хочете - то тойво, сєкір башка :)) Навіщо тут мізкі на яйця перебивати ??? Чи ви реально такая бідося, що ой не може знайти де зробити аборт ?? Ви з Крижополя чи з Горішніх Плавень ?
Чому ви така токсична? Я запитала поради куди краще піти як це зробити і так далі,а ви починаєте тут сварки
Бабульція• 19 марта 2025
Ответ дляKriskaA
В чем не повезло? Это плотная операция, она не проходит бесследно, вы не понимаете этого?
автор Христя в тiстi • 19 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Ну таке :) я не заморочувалася - он де сидить, спіногриз :) вчить фізику на англійській :) І, зауважте, мені тоді було 37 років. Мене намагалися розкрутити на ’сохранєніє’ - але я послала їх нахій і правильно зробила.
Ну це вже вибір кожного я захотіла народжувати в хорошого спеціаліста і вестись в приватній клініці, це вже хто як хоче а на збереження мене ніхто не розкручував в мене була кровотеча і відшарування
автор Христя в тiстi • 19 марта 2025
Ответ дляБабульція
Не звертайте увагу вона якась токсична і щось пробує своє пропхнути
KriskaA• 19 марта 2025
Ответ дляБабульція
Ууууужас ! Видимо - полостная ?:)) а чо со мной должно было случиться - а то я не в курсе, живу себе счастливо 16 лет после нее.
KriskaA• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Тьотя, я не буду говорити хто ви - бо мені вас шкода. Але, сподіваюсь, що питання вирішиться на користь живої душі. Арріведерчі.
автор Христя в тiстi • 19 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Ну і хто я? Мені цікаво якщо ви вже так пишете то завершіть думку до кінця і проаргументуйте
KriskaA• 19 марта 2025
p.s. чпокатися тре з прєзіком, баби. в 21 ст живемо всежтаки.
автор Христя в тiстi • 19 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Ну якщо вже зайшло за це то ви повинні знати що презервативи це не 100 відсоткова контрацепція це вам на замітку{Тьотя} бо до себе я ще таке слово не приміняю,коли мені буде як вам 40 років чи скільки ви там писали от тоді я задумаюсь над цим
KriskaA• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Тьотка, яка прийшла сюди, щоб тут всі одразу почали виплясувати і розповідати: ’маладєц’ ! ’твайо тєло - твайо дєло’ і адабрять. І ви зі спокійною совістю поперли на аборт. Ото ж у Франіку ви не знаєте де його зробити - ага, вірю :)))
Бабульція• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Я ее обращаю, она по жизни такая ’умная’)
KriskaA• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Раджу навчитися думати вже прямо зараз - це корисно і рятує життя. Може навіть не тільки вам.
автор Христя в тiстi • 19 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Ви думаєте що мені Шоб шось зробити потрібно одобрєніє якихось незнайомих людей? Ви дуже вузько мислите тоді.
Я не просила підтримувати мене чи ще щось а просто задала питання і хотіла почитати відповіді
автор Христя в тiстi • 19 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Ну якби знала то не питала б,логічно?
автор Христя в тiстi • 19 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Ну може й правда ви ж якось зараз це все пишете тут)
Teonaa• 19 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Ну делайте.в чем проблема-вакуум от 240 грн в жк до 8000 в медцентре +наркоз,без него уже не возьмут
Вакуум до тижнів 6
Все до блиску• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Одразу скажу, нічим не хочу Вас образити. Хочу Вам сказати ,що через деякий час Ви зрозумієте ,чому Вам була дана ця дитина. Ви зараз ще під впливом гормонів від попередніх пологів, подумайте будь ласка добре. Може постараєтеся якось виносити, якщо страшно народжувати самій можна домовитися про кесарево, тим паче якщо з коштами немає проблем. Дітки будуть наче двійнята, це ж так прекрасно.І все буде добре,от побачите, згадаєте мої слова.
Чеширская кошечка• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
У меня тоже роды тяжелые были. 2я беременность спустя 10 лет и на много легче сама беременность. В 1ю.отеки были. Я сразу кесарево запросила и все. Зачем эти стрессы.Легла, за меня родили. Ну шов болел. Уже 4 месяца прошло. Вроде ничего и не было. Ужасы 1х родов до сих пор всплывают в голове
Ananasprotivogaz• 19 марта 2025
Ответ дляразмахер
Нафиг детей , в мире и так перенаселение
Особенно от таких мамаш. Согласна
Чеширская кошечка• 19 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Сделайте КС - заснете и ничего не почувствуете :) Это кайф - рекомендую !:)
Заснете? Я такого еще не слышала. Эпидуралка. Просто ничего не чувствуешь, но не спишь точно
Все до блиску• 19 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Коли в жінки страх можуть приспати трохи, так хвилинок на10 -15)поки лялю не достануть.
Научительница• 19 марта 2025
Автор, уже поздно. Рожайте.
Почитайте в интернете. Там уже ручки и ножки с пальчиками.
Научительница• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Цього тижня у вашої дитини вже визначилася група крові і її можна дізнатися з допомогою аналізів.

Ой, а що це він робить? Ковтає навколоплідні води. Нирки вже розпочали свою роботу і утворюють сечу, яка накопичується в сечовому міхурі і виводиться на зовні.

Ваш малюк вже має ріст 4,5 сантиметри, а важить 5 грамів. Він виглядає як людина в мініатюрі і зовсім не схожий на себе ще кілька тижнів тому. Тепер в нього є своє, особливе обличчя, і можна впізнати поміж іншими. На голівці починає з’являтися пушок, а на пальчиках рук ростуть нігтики.

В дитинки вже є пальчики і нігті, автор у вас є серце?????
Місячне Сяйво• 19 марта 2025
До 12 тиж за бажанням жінки роблять
Далі ні
Але до аборту вам ще треба аналізи здати - кров на сифіліс, флюшку зробити, мазки
Лікар скаже
А аналізи є які ідуть там 3-5 днів
Тому ви в останній вагон фактично
Тому якщо надумали - робіть зараз
Відмовити немає причин
В жіночу консультацію зверніться
Спитайте на ресепшн хто хороший лікар хто аборт зробить
Вам підкажуть
До неї і йдіть
Оплата по тарифу лікарні , але краще дати дякую
В Києві це 3-5 тис грн
ЛисаЛилу• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Ви праві я народила пів року тому і в мене багато проблем по здоровʼю багато наслідків і так вийшло що завагітніла і до другої дитини не готова,а вона не розуміє цього тільки пише своє і все
ви все одно в декреті, то і ця дитина чим гірша?
ЛисаЛилу• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
В мене є своє житло,чоловік добре заробляє і ми фінансово могли б дозволити але тут діло не в фінансах , просто я тільки недавно родила і не готова ні фізично ні морально до нових пологів і т.д
одна справа, що вам істи/жити ніде. Інша- морально не готові( Тому готові вбити людину. І чим вона відрізняється від тої,що в ліжечку у вас вже лежить?
Та легко!• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
А ви не думаєте що є такі ситуації коли це потрібно і немає іншого виходу?
Виходу немає тільки з гробу, в усіх інших ситуаціях вихід завжди є. Все інше - відмовки.