Христя в тiстi• 18 марта 2025
Хочу зробити аборт 10 тиждень
Хочу зробити аборт 10 тиждень але коли телефоную всі морозяттся і кажуть ми таке не робимо,порадьте як це зробити куди правильно підійти і скільки це зараз коштує,бо ця інформація не у вільному доступі
Kate22drzd• 19 марта 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Не врите вы про чувство вины. В Союзе миллионы женщин аборты делали и не было у них никакого чувства вины. Спокойно жили. рожали столько детей, сколько могли потянуть.
Удалено автором
язззззь!!!• 19 марта 2025
Ответ дляKate22drzd
Удалено администрацией...
Ці ваші маніпуляції - це жесть
Чому авторка має вам вірити, що відчуття провини буде з нею до кінця життя?
Тому що у вас подібний досвід?
Є багато жінок, які зробили аборт і не жалкують, бо це було правильне для них рішення, живуть далі
А є люди які вибирають жити жертвою все життя і скиглять по будь якому приводу, не обовʼязково для того аборт робити
Тому що у вас подібний досвід?
Мию чакри щоденно• 19 марта 2025
Ответ дляKate22drzd
Удалено администрацией...
Автор не спрашивала совета делать ей аборт или нет. Она и так сама решит.
Автор спрашивала в своей теме совсем о другом . Где сделать на 10 неделе и сколько это стоит. Но как обычно набежали пролайферы и начали грузить своими проповедями. Хотя их никто об этом не просил.
Апофиозная• 19 марта 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Тому що були тупі біороботи без серця і почуттів. Було ’життя не приходячи до тями’. Для нормальної жінки ніколи не буде ’ на аборт як за хлєбушком сходіть’
Мию чакри щоденно• 19 марта 2025
Ответ дляАпофиозная
Это вы можете только за себя говорить, кем вы являетесь. Но никак не можете оценивать миллионы других женщин. И да, разные женщины относятся к аборту по - разному. Для кого - то это просто медицинская процедура, потому что эти женщины не хотят рожать нежеланных и незапланированных детей. А для кого - то аборт - вселенская катастрофа. Эти женщины ещё и другим навязывают своё мнение. Главное , что каждая женщина должна иметь право выбора что ей делать .
Істеріомама• 19 марта 2025
Автор, ну на 10 тижні точно ще можно! Може не всі хочуть братися, не знаю на скільки на правових підставах вони вам можуть відмовити. Але у вас ще ж час знайти клініку де зроблять.
Малая Налегке• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Ви думаєте що мені Шоб шось зробити потрібно одобрєніє якихось незнайомих людей? Ви дуже вузько мислите тоді.
Я не просила підтримувати мене чи ще щось а просто задала питання і хотіла почитати відповіді
Автор, ви молодець
Джавеліна• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Я й за це писала що я телефонувала і вони кажуть ми таке не робимо
в Роддом идите.
Грибной_Дождик• 19 марта 2025
Автор,ця дитина прийшла саме до Вас! Це Ваша доля! Не вбивайте малюка🙏
Я не в теме• 19 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
Тю…до свого гінеколога зверніться/в ЖК/приватна клініка
Ціни на сайті
Вишкрібаннчя під анастезією
Ціни на сайті
Вишкрібаннчя під анастезією
Цікаво ,чому це в нас ще не заборонено
Жах ..
Я не в теме• 19 марта 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Идите в хорошую частную клинику все прекрасно делают , до 12 недель сделают это везде
Можна і заодно стерилізацію зробити самці
Я не в теме• 19 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
У гинеколога была,там расценки висят)240 грн и 70 коп)))
А що робили?
juliyadorosh• 19 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
У 10 тижнів в дитинки вже є нігті на пальцях.
Я не в теме• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
А які ціни зараз?
А які зараз ціни на контрацептиви?
Істеріомама• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Це ембріон , а не ’дитинка’. Тому в суспільстві і існує ця процедура, тому ії і в можна зробити у визначений термін. Тому це і не вважається законодавством як вбивство. Не треба цієї пурги про нігті і пальці
Я не в теме• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Цього тижня у вашої дитини вже визначилася група крові і її можна дізнатися з допомогою аналізів.
Ой, а що це він робить? Ковтає навколоплідні води. Нирки вже розпочали свою роботу і утворюють сечу, яка накопичується в сечовому міхурі і виводиться на зовні.
Ваш малюк вже має ріст 4,5 сантиметри, а важить 5 грамів. Він виглядає як людина в мініатюрі і зовсім не схожий на себе ще кілька тижнів тому. Тепер в нього є своє, особливе обличчя, і можна впізнати поміж іншими. На голівці починає з’являтися пушок, а на пальчиках рук ростуть нігтики.
В дитинки вже є пальчики і нігті, автор у вас є серце?????
Замість серця в неї звезда
juliyadorosh• 19 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Це ви так заспокоюєте свою совість? То Гугл вам в допомогу, разом з ютубом.
Істеріомама• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
В мене немає совісті, нема що заспокоювати 😂 якщо ви розвиваєтеся дивлячись Ютюб, мені немає про що з вами говорити 🤷
Ответ дляГрибной_Дождик
И бла бла бла) только женщина решает готова она всю жизнь тянуть ребенка, ограничивать свою свободу и жертвовать своим здоровьем. Материнство должно быть осознанным, а не вот эта херня про Заек, лужаек, выбрал вас и прочая лабуда. Лучше не родить, чем родить и всю жизнь не любить и ненавидеть за то, что ребенок испортил жизнь.
Королева ганделику• 19 марта 2025
Автор, на Красном Хуторе в роддоме можно договориться идите на прием к зав.отделению и скажите о вашем намерении. Никто Вас заставлять не будет сохранять беременность. Это только Ваше право и решение.
куркулиха• 19 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Что вы несете.вас и в 14-16 даже недель еще возьмут.ток в цене дороже
Ви що не в собі? Дозволено до 12 тижня
куркулиха• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Та ви можете хоч десять ’рука обличчя’ поставити... Це не змінить того, що ви збираєтеся вбити свою дитину. Чим ви краща за рашистів?
Ви маніпулятор, у жінки завжди є вибір і Автор свій зробила, можливо і неї вже є 3 дітей? Чого ви лізете без мила в дупу, ще й давите та маніпулюєте? Навчіться в темах відповідати на задану питання, а не твір на тему - ваші фантазії
Фізик-ядерщик заочно• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Вас никто не спрашивал как развивается плод, тема про то, где сделать аборт, так что оставьте свои проповеди уже
Marinamariana• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Автор, це ж жива людина, хай і маленька. Ваша дитинка.. невже так легко вбити?
В 10 тижнів голівка вже кругленька, але досі набагато більша за тіло. Відбувається розвиток молочних зубів. Очі вже вкриті повіками. А що там ваш малюк робить? Так, він смокче пальчик! І тупцяє ніжками, і взагалі, дуже активно рухається, хоч і не свідомо.
Активно розвивається головний мозок, диференціюється кора. Півкулі чіткіше відділяються від середнього і довгастого мозку. Також відбувся чіткий розподіл нервової системи на центральну і переферичну частини. Тільки уявіть собі ці швидкості – щохвилини в мозку дитини виробляється чверть мільйона нейронів.
🤮🤮🤮
Marinamariana• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
🤮🤮🤮
Хочу в БАНю• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Боже та сидите уже в своей Польше, задолбали с этими ручками, ножками, ваше то какое дело
Хоть одной маме помогли в трудной ситуации или только херню на форуме писать, когда вас не спрашивают умеете
Хочу в БАНю• 19 марта 2025
Ответ дляKate22drzd
Удалено администрацией...
Сейчас заплачу, вы из одного источника это все копируете, уже читала такое же слово в слово
1.Это не ваше дело
2. Не верите про то что все жалеют, миллионы женщин делали аборты и живут дальше
1.Это не ваше дело
Летюча помилка• 19 марта 2025
Начиная с 6 недели закладывается цнс и это уже не эмбрион , а маленький человечек.