Христя в тiстi• 18 марта 2025

Хочу зробити аборт 10 тиждень

Хочу зробити аборт 10 тиждень але коли телефоную всі морозяттся і кажуть ми таке не робимо,порадьте як це зробити куди правильно підійти і скільки це зараз коштує,бо ця інформація не у вільному доступі
Аноним НаВсеГда• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Автор, це ж жива людина, хай і маленька. Ваша дитинка.. невже так легко вбити?

В 10 тижнів голівка вже кругленька, але досі набагато більша за тіло. Відбувається розвиток молочних зубів. Очі вже вкриті повіками. А що там ваш малюк робить? Так, він смокче пальчик! І тупцяє ніжками, і взагалі, дуже активно рухається, хоч і не свідомо.

Активно розвивається головний мозок, диференціюється кора. Півкулі чіткіше відділяються від середнього і довгастого мозку. Також відбувся чіткий розподіл нервової системи на центральну і переферичну частини. Тільки уявіть собі ці швидкості – щохвилини в мозку дитини виробляється чверть мільйона нейронів.
Вы будете воспитывать ребенка и денег автору дадите? Чего лезете в чужую жизнь?
Та легко!• 19 марта 2025
Ответ дляБабульція
А ещё + няня для ее ребенка, нормально так выйдет
Зачем няня, что мешает самой присматривать за детьми? Миллионы женщин вырастили детей-погодок.
Та легко!• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Та ви серйозно? Я ж писала що я не хочу народжувати а ви пишете родіть і лишіть,якби я вже родила то звичайно я б забрала собі це ж моя дитина але я не хочу цього робити🤦🏻‍♀️
Це і є ВАША рідна дитина. Така сама, як і перша. Братик або сестричка, новий член родини.
Пустощі-веселощі• 19 марта 2025
Готові вбити маленьку людину?
Йосип_молодий• 19 марта 2025
Желаю вам одуматься и стать на одну жизнь счастливее🌷
Директор Пляжу• 19 марта 2025
Ответ дляФрекен бок
ви хочете профінансувати пологи і потім ще 18 років?
Откуда вы знаете,что проблема в финансах? И не так уж и много уходит на детей. Не пишите глупости.
Смажена полуничка• 19 марта 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
На детей ещё уходит куча времени, сил и здоровья. Ну и денег тоже. Подгузники бесплатно в магазине не дают и смесь тоже (если нет гв).
Кросівки оригінал• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Цього тижня у вашої дитини вже визначилася група крові і її можна дізнатися з допомогою аналізів.

Ой, а що це він робить? Ковтає навколоплідні води. Нирки вже розпочали свою роботу і утворюють сечу, яка накопичується в сечовому міхурі і виводиться на зовні.

Ваш малюк вже має ріст 4,5 сантиметри, а важить 5 грамів. Він виглядає як людина в мініатюрі і зовсім не схожий на себе ще кілька тижнів тому. Тепер в нього є своє, особливе обличчя, і можна впізнати поміж іншими. На голівці починає з’являтися пушок, а на пальчиках рук ростуть нігтики.

В дитинки вже є пальчики і нігті, автор у вас є серце?????
Що людей змушує писати в темі з конкретним запитом таку чухню?
Кросівки оригінал• 19 марта 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Та причин може бути багато і ваше нє дєлайте виглядає максимально тупо
АфродитаПетровна• 19 марта 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Лишняя тарелка супа, да?
juliyadorosh• 19 марта 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дєньгі у автора якраз є, почитайте вище коментарі. Дитина просто лишня
juliyadorosh• 19 марта 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Причина лише та, що одна дитинка виявилася потрібною, а друга ні.
Аноним НаВсеГда• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Тем более, если лишняя. Какая жизнь потом у тех кого не хотели? Не думали об этом?
Малая Налегке• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Удалено администрацией...
Кросівки оригінал• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Саме так, тому у жінки є вибір в цьому житті.
Не танцую- но пою• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Аборт не вирішить ваших проблем зі здоров´ям....Коли мені було трохи більше року, моя мама завагітніла. І..як тут пишуть- була не готова , не було кому допомагати, не було свого житла, достатнього забезпечення. І вона зробила аборт. А потім дуже шкодувала , бо з часом було і житло, і гроші, і все налагодилося. І ту дитинку змогли б виростити..Автор, про це зараз непопулярної говорити і майже ніхто не каже, але аборт лишає глибокий слід в житті жінки- і в тілі, і в психіці ,і в її душі. Я вже не кажу про духовну площину, яка аукається навіть через кілька поколінь.Це велика брехня, що підете, вас почистять- і все, як не бувало.
це не ваше діло. Я свого часу зробила. не жалкувала. тоді це було вірне рішення
Kate22drzd• 19 марта 2025
Удалено автором
Руда ліса• 19 марта 2025
Ответ дляKate22drzd
Удалено администрацией...
Не Вам судити, ні про почуття провини, яку Ви нав´язуєте, ні про спокійний сон, який вже всі хто в Україні давно не бачили.
Автор звернулась спитати поради, як правильно це зробити, а не щоб її відмовили.
Балаболка• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Добре ,що вбивати можна радити, ніхто не проти .. не їм же потім розгрібати наслідки, які точно прийдуть. Якщо не в життя цієї ’жінки’, то в життя її дітей,якщо вони ще будуть
Не пишіть херню
КликОЛЬКА• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
В мене є своє житло,чоловік добре заробляє і ми фінансово могли б дозволити але тут діло не в фінансах , просто я тільки недавно родила і не готова ні фізично ні морально до нових пологів і т.д
Автор, у вас одна дитина? Що вам сказати. Напишу про дружину брата. Народився в них хлопчик манюня. Півроку було і вона вагітніє вдруге. Кидає годувати першого. Робить дроблення каменів і народжує другу дитину. Не знаю чи вистачило б у мене сил. Але сьогодні це два найкращих друга, які скрізь разом, і бавилися разом і в садок і в школу і на ковзанку і на велосипеди і вдома одні разом, які росли без вікових бар´єрів і один за одного стіною. Бажаю вам прийняти правильне рішення. Можливо можна найняти помічницю.
ЧупакабраЗеБест• 19 марта 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Я тільки дізналась
в любом роддоме это делают.
Чупа-чупс• 19 марта 2025
Ответ дляjuliyadorosh

Вы написали, а я расплакалась. Именно в этот период я когда-то тоже думала об аборте. Даже не так. Я была уверена, что смогу сделать это😢
Но не сделала, не смогла. Я поняла что двинусь умом просто. По сегодняшний день очень стыдно перед сыном. Это чувство вины иногда душит до невозможности, насколько я была тупая и меняла в жизни все деньгами((
Спасибо, что написали этот текст. Автору, возможно, это ни к чему. Но вдруг кто-то прочитает и это поможет принять решение. Я тогда здесь все темы перечитала об абортах, искала оправдание себе чтобы пойти на этот шаг.
Чупа-чупс• 19 марта 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
У нас две семьи друзей, у которых погодки. Да, это тяжело. Но вы правы насчет сиблингов, они очень близки и чем старше, тем проще наладить быт именно с погодками. Там совершенно иначе процессы происходят все, от получения навыков в раннем детстве до пубертата
Чупа-чупс• 19 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Не затыкайте людям рот, у вас как бы на это тоже права нет никакого. Автор сам примет решение в любом случае. Но я была в подобной ситуации и в тот момент была бы рада услышать диаметрально противоположные мнения
Kate22drzd• 19 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Удалено автором
я Кукарача• 19 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Ну не хочете - то тойво, сєкір башка :)) Навіщо тут мізкі на яйця перебивати ??? Чи ви реально такая бідося, що ой не може знайти де зробити аборт ?? Ви з Крижополя чи з Горішніх Плавень ?
Горішні Плавні прекрасный город!
Мию чакри щоденно• 19 марта 2025
Ответ дляKate22drzd
Удалено администрацией...
Не врите вы про чувство вины. В Союзе миллионы женщин аборты делали и не было у них никакого чувства вины. Спокойно жили. рожали столько детей, сколько могли потянуть.
Руда ліса• 19 марта 2025
Ответ дляKate22drzd
Удалено администрацией...
Обіймаю Вас всією душею
... бо і я пережила те саме.

Тільки згодом розумієш, що все що з нами трапляється - нас чогось вчить, робить нас сильнішими.
Бабульція• 19 марта 2025
Ответ дляТа легко!
Затем, что поднимать ребенка и учить его ходить беременная не сможет. Ага, миллионы бабушек вырастили детей таким женщинам.
Та легко!• 19 марта 2025
Тут все зависит от самой женщины и финансовой ситуации. Кто-то тянет детей и быт сам, а у кого-то домработницы, повара, няни, личные водители и прочая прислуга.