Пополняю_Карму• 18 марта в 23:27

Відносини з забезпеченим, треба погляд зі сторони

Вибачте за довгий текст наперед, але хочу детально розповісти, щоб зрозуміли суть. Дякую всім , хто прочитає і напише думку.
У відносинах з дуже забезпеченим чоловіком. Він бізнесмен в повʼязаний з політикою, йому 50, мені 36. Розлучений, має трьох дітей, 2 з яких проживають разом з ним. Колишня проживає з найменшою дитиною за кордоном. Я не була заміжня, дітей немає.
Що я отримала від цих відносин? Знімає квартиру, купив автомобіль середнього цінового сегменту, подорожі раз в 2-3 місяці до екзотичних країн: Філіппіни, пд Корея, США , Саудівська Аравія.. в подорожі з нами їдуть 2 його дітей, тобто це не романтик, а сімейна подорож для нього. Мене це не влаштовує, бо подорожі набувають зовсім іншого змісту. Спільних дітей він не хоче, бо вже є 3. А я б хотіла дитину, але розумію, що він не дасть мені народити. А якщо і дасть, то з часом забере дитину, як двох старших у колишньої.
Чоловік подобається, але не знаю чи варто чекати на те, що він згодиться на спільну дитину і я стану коханою дружиною замість жінки для подорожей з дітьми. Я розумію, що 36 це не 26. З іншої сторони чоловіка такого рівня і достатку я більше точно не знайду. Тому я на роздоріжжі.
Фінанси в мене є , він влаштував мене на роботу в одну установу, робота ні про що, за хороша. Але знову ж, такого більше я не знайду, а з таким майбутнього як подружжя точно не буде, бо і з матірʼю своїх дітей він жив цивільним шлюбом.
Що б ви порадили?
Багиня• 19 марта в 18:01
Ответ дляГолодаю
Розкажіть як вийшло?)
Помогала себе в душе после прерванного и повторно использовала презы в овуляцию. Он не знает конечно же - просто получилось когда была на 14 неделе ´прекратились´ месячные и делала большие глаза. Конечно оскара мне но у него месячный доход - советчицы просто в осадок выпадут. Поэтому было без вариантов только рожать
Голодаю• 19 марта в 18:04
Ответ дляБагиня
Дякую за відповідь)
Не виправдовуюсь• 19 марта в 18:06
Читаю эту дичь и не понимаю, почему девушки не ценят самое дорогое в их жизни- свободу.
Багиня• 19 марта в 18:08
Ответ дляНе виправдовуюсь
Свободы не бывает, кроме финансовой. Я в жизни 2 раза рожала - по любви от обычного парня, и по расчету от упакованного. Так вот второй раз намного удачнее и принес мне намного больше плюшек. А с бывшим мужем ложки делили и на ребенка забил.
Душа компанії• 19 марта в 18:18
Ответ дляБагиня
Какой авось? ну и алименты там будут не маленькие, а чего дулю. Он других детей отлично растит и этого будет обычно детей от вторых жен и поздних детей любят больше.
Это все не в Европе, а в,Украине происходит. Законов и гарантий никаких нет и не может быть. Он влиятелен и богат. Захочет, вообще отберёт ребёнка и всё. Таких случаев масса. Вплоть до убийства матери ребёнка, такие случаи тоже есть. И никтоине наказан. Откупится и всё. А не захочет, вообще ноль она получит.
Багиня• 19 марта в 18:20
Ответ дляДуша компанії
Женщина умнее должна быть, я ж не предлагаю ультиматумы ставить. Я своему вообще говорила, что в шоке и буду сама тянуть, аборт поздно... слезы и тп... мы расписались я была на пятом месяце.
Не виправдовуюсь• 19 марта в 18:21
Ответ дляБагиня
У меня такая же история, только наоборот первый муж был обеспеченный и этот брак был для меня тюрьмой и чувствовала себя вещью.Второй брак не совсем с безденежным, но намного удачнее, так как я больше зарабатываю и только я решаю какой ремонт делаем, какую машину покупаем куда едем отдыхать и какое имя даём ребенку.Для меня это очень ценно.
Багиня• 19 марта в 18:24
Ответ дляНе виправдовуюсь
Не всем по приколу все решать и зарабатывать. То, что я имею сейчас - я бы сама не заработала и за 100 лет работы. Хотя работаю в IT и зп у меня нормальная. Но это просто зп. Мой муж владелец сети мед клиник - это совсем другой уровень дохода.
Советчица Года• 19 марта в 18:59
Ответ дляМольфарочка
Ну товщина гаманця це суттєвий фактор також. Він спадкоємець і це факт
Я ж не сперечаюсь. Але якщо від чоловіка потрібно ще щось, крім генетично матеріалу, то доведеться враховувати і його думку. А він не хоче. Тож для себе, звісно, можна, але є нюанси
Не виправдовуюсь• 19 марта в 19:00
Ответ дляБагиня
Так все равно это деньги мужа, а не Ваши личные.А ЗП это лично Ваше, а не просто ЗП, поэтому и ценно.У меня прямо ревность к тому, если за меня кто то что то решил или сделал не посоветовавшись.
Советчица Года• 19 марта в 19:21
Ответ дляГолодаю
А тихо заберенеметь це як? 😆
Люди роками целенаправлено і не виходить?
А тут якимсь сказочним образом занесе вітром від одного раза
Та чому казковим? Ваше ’роками не можуть’ якраз аномалія. А от з одного разу - норма
Советчица Года• 19 марта в 19:27
Ответ дляБагиня
В цю сферу можна лізти, якщо готовий до ’альтернативного’ сценарію. Самій ростити на копійки чи залишитись без дитини, якщо чоловік дійсно не лише багатий, а ще й впливовий. У вашій вокальній схемі занадто багато незалежних змінних
Додекаэдр• 19 марта в 19:33
Вам однаково уже трохи пізнувато народжувати, поки те та се - уже 40 буде. Бути коханою дружиною - це взагалі якесь пусте кліше. Гарно вам живеться - от і добре. Відкладайте щось на той час, коли вас замінять на молодшу.
автор Пополняю_Карму • 19 марта в 19:34
Ответ дляДодекаэдр
Звідки ви взяли, що мене змінять?
Додекаэдр• 19 марта в 19:36
Ответ дляПополняю_Карму
Звідки ви взяли, що мене змінять?
Я не стверджую, просто якщо раптом таке станеться це ж не можна виключати повністю, зважаючи на біографію вашого МЧ, то добре було б мати фінансову подушку, накопичену за час відносин.
Едимнаморе• 19 марта в 20:14
Ответ дляНе виправдовуюсь
В смысле: одиночество?
Мама Никитки-2• 19 марта в 22:13
Ответ дляМольфарочка
Є реальний ринок. Середнє авто це 30-35 тисяч. Це звичайне норм авто. 60 зазвичай це базові моделі вже не дуже прям середнього
Цікаво. Як середній це 30 то мінімальний який? 10?
Нє, якщо пошукати, то можна 20-річного і за 5 знайти.
Багиня• 19 марта в 23:37
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну у меня лично есть дом, подаренный мужем и ребенок уже имеет хорошее жилье в свои 6 лет. Отдыхаем часто, у меня дома персонал наемный работает. Сама бы я так не смогла. Мужа никогда дома нет, он не мешает, карта безлимитная. У меня нет ни ревности ни страха. На еду я и сама заработаю, а уровень жизни мне поменял муж.
Багиня• 19 марта в 23:39
Ответ дляПополняю_Карму
Звідки ви взяли, що мене змінять?
Слушайте, ну всегда есть вероятность, что вашего кавалера возьмут в оборот, особенно если он при бабках. Я не понимаю, как можно с богатого мужчины поиметь только машину за 4 года.
Мольфарочка• 20 марта в 11:53
Ответ дляМама Никитки-2
Так, мінімальний 10. За 15 вже дуже багато комфортних свіжих варіантів.