Пополняю_Карму• 18 марта в 23:27
Відносини з забезпеченим, треба погляд зі сторони
Вибачте за довгий текст наперед, але хочу детально розповісти, щоб зрозуміли суть. Дякую всім , хто прочитає і напише думку.
У відносинах з дуже забезпеченим чоловіком. Він бізнесмен в повʼязаний з політикою, йому 50, мені 36. Розлучений, має трьох дітей, 2 з яких проживають разом з ним. Колишня проживає з найменшою дитиною за кордоном. Я не була заміжня, дітей немає.
Що я отримала від цих відносин? Знімає квартиру, купив автомобіль середнього цінового сегменту, подорожі раз в 2-3 місяці до екзотичних країн: Філіппіни, пд Корея, США , Саудівська Аравія.. в подорожі з нами їдуть 2 його дітей, тобто це не романтик, а сімейна подорож для нього. Мене це не влаштовує, бо подорожі набувають зовсім іншого змісту. Спільних дітей він не хоче, бо вже є 3. А я б хотіла дитину, але розумію, що він не дасть мені народити. А якщо і дасть, то з часом забере дитину, як двох старших у колишньої.
Чоловік подобається, але не знаю чи варто чекати на те, що він згодиться на спільну дитину і я стану коханою дружиною замість жінки для подорожей з дітьми. Я розумію, що 36 це не 26. З іншої сторони чоловіка такого рівня і достатку я більше точно не знайду. Тому я на роздоріжжі.
Фінанси в мене є , він влаштував мене на роботу в одну установу, робота ні про що, за хороша. Але знову ж, такого більше я не знайду, а з таким майбутнього як подружжя точно не буде, бо і з матірʼю своїх дітей він жив цивільним шлюбом.
Що б ви порадили?
Ms. Iphone• 18 марта в 23:29
Искать другого)
А что с этим? Вы помощница в его отпусках с детьми, наследства вам тоже не достанется. Многие обеспеченные семьи берут на курорты детям нянь, вот и вы что-то типа этого выходит
Пополняю_Карму
• 18 марта в 23:30
Ответ дляMs. Iphone
Искать другого)
Діти вже не маленькі , 14 і 15 років, особливого догляду не треба
Прилипало• 18 марта в 23:31
Ответ дляПополняю_Карму
А зачем он их берет?
Нафаня Маня• 18 марта в 23:31
Ответ дляПрилипало
А зачем он их берет?
Чтобы дети отдохнули, мир посмотрели. Странный вопрос
Ms. Iphone• 18 марта в 23:31
Ответ дляПополняю_Карму
Даже если и так, ну значит мужчину вы развлекаете - создаёте компанию, разговорами, наверняка в поездках программа составлена для детей в первую очередь. Решать конечно вам. Но имхо вы тупо сливаете свою жизнь и свои желания в унитаз
Крию матом страшно• 18 марта в 23:32
Живите за его счет, путешествуйте и параллельно ищите нового избранника. Как найдете подходящего, то этого бросайте
Прилипало• 18 марта в 23:32
Ответ дляНафаня Маня
Для этого не обязательно с новой дамой их возить
Пополняю_Карму
• 18 марта в 23:32
Ответ дляКрию матом страшно
Так не вийде
Він дуже деспотичний в ревнивий
Як дізнається, буде мало мені місця
Він дуже деспотичний в ревнивий
Як дізнається, буде мало мені місця
Прилипало• 18 марта в 23:32
Ответ дляПополняю_Карму
Так не вийде
Він дуже деспотичний в ревнивий
Як дізнається, буде мало мені місця
Він дуже деспотичний в ревнивий
Як дізнається, буде мало мені місця
Тогда зачем Вы с ним
Пополняю_Карму
• 18 марта в 23:33
Ответ дляПрилипало
Я теж думала з цієї сторони, втішала себе
Запитала чи кохаєш мене, він мовчить
Каже я чоловік, у нас це не так працює
Запитала чи кохаєш мене, він мовчить
Каже я чоловік, у нас це не так працює
Пополняю_Карму
• 18 марта в 23:34
Ответ дляПрилипало
Тогда зачем Вы с ним
Я написала чесно, робота, гроші, подорожі, в як чоловік він мені подобається
Айболитная• 18 марта в 23:34
Вы хвастаетесь или жалуетесь? Жить сегодняшним днем. На 4-м десятке поздно черновики писать, поэтому нужно однозначно определить приоритеты. И кроме вас никто этого не сделает.
Холодная каша• 18 марта в 23:35
Ответ дляПополняю_Карму
Так не вийде
Він дуже деспотичний в ревнивий
Як дізнається, буде мало мені місця
Він дуже деспотичний в ревнивий
Як дізнається, буде мало мені місця
Не заганяйте себе в кут. Краще розійтися по хорошому. Типу ви хочете шлюб і дитину і все. З огляду на те що ви пишите-деспотичний, забрав дітей і може відібрати, то він егоїстичне гівно і ще невідомо при такому характері що з нього полізе, якщо ви підете.
Цикавенная• 18 марта в 23:35
Ответ дляПополняю_Карму
Какие у вас перспективы?
Пополняю_Карму
• 18 марта в 23:35
І ще момент, який мене засмучує. Я дуже схожа на його колишню, тільки молодша на 7 років
Цикавенная• 18 марта в 23:35
Ответ дляПополняю_Карму
Это не момент, а типаж. Потом найдет следующую похожую ))
все по ГОСТу!• 18 марта в 23:35
Просыраете свою жизнь из-за денег на мужика укоторого через десять лет возможно стоять даже не будет. Когда ваш возраст перевалит за порог ,когда не можете родить тогда поймёте что все просрали.
Цикавенная• 18 марта в 23:36
Ответ дляГолубка миру
В каком абзаце?
В смысле, автор старается )) Не банальное что-то сочиняет
Бочка порохУ• 18 марта в 23:36
Ответ дляПополняю_Карму
Так не вийде
Він дуже деспотичний в ревнивий
Як дізнається, буде мало мені місця
Він дуже деспотичний в ревнивий
Як дізнається, буде мало мені місця
Тоді просто живіть і прокачуйте себе. Якісь курси за його рахунок, досвід роботи в хороших компаніях. Паралельно приглядайтесь до оточення - там точно будуть варіанти непогані. Хай він дарує коштовності. Ви відкладайте якісь гроші. За 2-3 роки підете в закат і вже тоді когось знайдете
Пополняю_Карму
• 18 марта в 23:36
Ответ дляАйболитная
Я хочу дитину
Але не виховувати її в зйомці однушці
Голубка миру• 18 марта в 23:37
Ответ дляАйболитная
Троллит как обычно
З понеділка на дієті• 18 марта в 23:37
Він сприймає вас як коханку і утриманку і його цілком влаштовує це. Вочевидь він шукав тільки для такої цілі і не більше. Так може продовжуватись ще хто знає як довго (можливо поки не зустрінеться молодша). Ну зберете ви грошенят при ньому, але втратите час для пошуку людини з якою може скластись сім’я. Якщо у вас є фін подушка, я шукала б людину для сімʼї.
Вы вместе не живёте, и вряд-ли будете. Замуж вас не позовут. Детей родить от него у вас не получится. Варианта два - или жить сегодняшним днем с ним( раскручивая на покупку недвижимости для вас), но так потом и продолжите, если он уйдёт, умрёт и тд. Или уходить, и строить семью, если она вам нужна.
Голубка миру• 18 марта в 23:37
Ответ дляЦикавенная
А, ну да
Прогресс есть
Нафаня Маня• 18 марта в 23:37
Ответ дляПрилипало
А с чего вы взяли, что она новая?
фан L.O.S.T.• 18 марта в 23:39
Ответ дляПополняю_Карму
Як може подобатися деспотичний, а от гроші так, з цим точно не буде сім´ї, бо з деспотом не варто навіть думати про сім´ю, потрібно вирішувати що для вас важливіше на даному етапі гроші або створення сім´ї , можливо користуватися поки він є, можливо він сам зустріне іншу і піде, це буде найкращий варіант, бо може тримати біля себе та не відпускати